Wij verblijven in Ruby's inn op vrijdag 5 augustus .
Heeft iemand toevallig ervaring met de western show in EBENEZER’S BARN AND GRILL of de Rodeo die in Ruby' s inn plaatsvindt?
Vraag me af of dit zijn geld waard is.
Groetjes
Ann
Re: Bryce Canyon Ruby's Inn
Geplaatst: 10 dec 2015, 23:04
door Max Kool
He, daar zitten wij met Kerst!
Re: Bryce Canyon Ruby's Inn
Geplaatst: 11 dec 2015, 00:07
door ingrid14
Het is wel niet zo'n grote rodeo bij Bryce maar het geeft je een goed idee hoe het er aan toe gaat.
Ebenezer is een dinner show, er is cowboy muziek. Ik vond het wat prijzig maar mijn zoon (toen 13 j) heeft zich er erg goed geamuseerd.
Beiden doen op 1 avond is wel niet mogelijk.
Groetjes,
Ingrid
Re: Bryce Canyon Ruby's Inn
Geplaatst: 11 dec 2015, 13:41
door Daika
@ Max Cool
Laat zeker je bevindingen weten ...
@Ingrid
Ik vind het ook wat prijzig maar mijn dochter van 11 gaat ook mee, en misschien vindt zij het inderdaad wel iets.
maar eigenlijk is het zijn geld dus niet waard.
Dan kan ik inderdaad beter de Rodeo verkiezen.
Bedankt!
Re: Bryce Canyon Ruby's Inn
Geplaatst: 11 dec 2015, 17:04
door ingrid14
Als je dochter je de keuze laat zou ik ook voor de rodeo kiezen (maar nogmaals : het is niet zo'n grote rodeo)
Zoals ik reeds schreef, mijn zoon van toen 13 vond het erg fijn bij Ebenezer. Het eten was overigens best wel lekker. Alleen ja, wat duur voor een avondmaal. Ik weet niet als het er nu nog kan, maar 6 jaar geleden mocht je er ook mee dansen.
Groetjes,
Ingrid
Re: Bryce Canyon Ruby's Inn
Geplaatst: 11 dec 2015, 22:39
door bastiaan76
Wij zijn er dit jaar geweest. Vonden het toch wel erg leuk. Het eten is wel duur maar daar krijg je wel een uurtje live muziek bij en een korte show voor het eten. Ook het drinken zit er bij (ex drank). Mocht je gaan reserveer via internet dan krijg je korting. En de tijd die er op staat dat de deuren op gaan ook daar zijn want dan heb je de beste stoelen.
Re: Bryce Canyon Ruby's Inn
Geplaatst: 15 dec 2015, 14:25
door IngridZw
Wij zijn er ook geweest. Geweldige avond gehad. Eten was lekker en de band incl. show vonden we erg goed. Voor de prijs vonden we het echt de moeite waard.
We zijn ook een keer naar de rodeo geweest. (in Cody) Ik weet niet of je dochter veel van dieren houdt maar onze dochter dus wel. Zij was in tranen met name vanwege de ruwheid waarmee de kalfjes met lasso's werden gevangen. We zijn halverwege maar weggegaan. Voor haar nooit weer een rodeo.
Re: Bryce Canyon Ruby's Inn
Geplaatst: 15 dec 2015, 15:36
door ed97
Ingrid: eindelijk iemand die dit wangedrag aanklaagt.
Er is echter nog veel meer:
De paarden die voor rodeo gebruikt worden zijn tamme brave paarden en altijd mannelijk.
In de box voor dat ze de arena ingejaagd worden, gaat men een riem over hun teelballen aanspannen die veel pijn veroorzaakt.
Als een cowboy plaats neemt op het paard gaat het er van uit dat de erge pijn veroorzaakt wordt door het vreemde voorwerp op zijn rug.
Gevolg: het paard gaat met alle geweld dit voorwerp trachten af te werpen.
Eens de riem verwijdert is het paard terug zo mak als een pas geboren kalf.
Rodeo is voor mij wansmakelijke dierenmishandeling en ik begrijp niet dat er mensen zijn die hierover enthousiast kunnen zijn.
Bekijk onderstaand filmpje maar eens.
Re: Bryce Canyon Ruby's Inn
Geplaatst: 15 dec 2015, 21:02
door IngridZw
Klopt! Pure mishandeling. Wij wisten van tevoren niet wat we konden verwachten anders waren we er nooit naar toegegaan. Maar het is typisch Amerikaans net zoals het stierenvechten in Spanje. Maar niets voor ons.
Re: Bryce Canyon Ruby's Inn
Geplaatst: 21 dec 2015, 21:50
door M&MgoesUSA
We zijn vorig jaar ook in Rubbys inn geweest. Het eten was erg duur en smaakte niet heel best. Paardrijden was ook een beetje een aanfluiting , die arme paardjes bleven op 1 spoor achter elkaar aanlopen, daarbij duurde het veel korter dan de flyer aangaf. Hebben toen met de manager gebeld en de helft van ons geld terug gehad.
Doe ermee wat je wilt, maar wij vonden Rubbys inn veel te commercieel. Maar ik kan me voorstellen dat het voor kinderen wel erg leuk is allemaal.
Re: Bryce Canyon Ruby's Inn
Geplaatst: 05 jan 2016, 19:43
door Max Kool
Daar ben ik het wel me eens. Wij waren er rond de kerst, en er was niet veel open. Alleen het normale restaurant, en op sommige dagen alleen buffet, en voor 19:00 weg wezen. Beetje raar. Eten vonden wij ok, maar meer ook niet. Het steakhouse was dicht, en geen bar om te kunnen hangen. Oja, de schaatsen van de ijsbaan waren bot (ja, heel erg bot, allemaal), waren nog nooit geslepen haha
Ruby's Inn is een fabriek. Niet slecht, maar zeker ook niet goed. Noem het van der Valk.
Desondanks heerlijk naar onze zin gehad, en dat kwam uiteraard door Bryce Canyon zelf. De dag dat we aankwamen sneeuwde het en de volgende morgen was alles wit, de auto inclus. We hebben twee dagen heerlijk verschillende trails gewandeld bij min 10/min 15 en mensen wat is Bryce mooi!