Pagina 1 van 1

John Muir Trail: tips gevraagd

Geplaatst: 01 mar 2015, 18:15
door Berylla
Ik ben van plan deze trail alleen volledig af te leggen (als ik een vergunning krijg uiteraard). Ik heb gisteren een boek en een landkaart met de route besteld om zoveel mogelijk informatie te verzamelen en de afstanden per dag goed te kunnen plannen.
Heeft iemand deze trail gelopen en heeft tips voor mij?

Re: John Muir Trail

Geplaatst: 01 mar 2015, 19:38
door Martin & Marianne
Wat bijzonder! :thumbup: Volgens mij is er niemand op het forum die dat ooit gedaan heeft. Behalve natuurlijk een stukje in Yosemite.
Hoeveel tijd trek je er voor uit?

Marianne

Re: John Muir Trail: tips gevraagd

Geplaatst: 09 mei 2015, 09:41
door flexer
Wauw! 210 miles van Yosemite naar Mount Whitney. Knap hoor! Wanneer ga je? Ik kan je helaas geen tips geven, maar ben wel benieuwd naar je ervaringen van deze unieke wandeling.

Re: John Muir Trail: tips gevraagd

Geplaatst: 09 mei 2015, 10:26
door Mrvanilla
Cool! Er is laatst een film uitgekomen waarin Reese Witherspoon de Pacific Crest Trail loopt (van Mexico naar Canada). Deze loopt voor een heel groot deel samen met de John Muir Trail. Je ziet in die film veel van de omgeving. De film heet Wild en is best de moeite waard! Alvast veel plezier, en hopelijk hou je een reisdagboek bij die je later tot blog kan verwerken :thumbup: ;)