Pagina 1 van 1
Hotel downtown San Diego
Geplaatst: 09 aug 2006, 00:20
door Marijtje
Als alles meezit ga ik in november paar dagen voor een congres naar San Diego

Ik ben al beetje op zoek geweest naar beschikbare hotels, maar prijzen word je niet echt blij van

Heel veel hotels in downtown zijn ook niet meer beschikbaar (volledig afgehuurd door congres, maar zitten al vol).
Wie weet er nog een leuk, betaalbaar overnachtingsadres in San Diego? Het liefst in downtown, want we hebben geen auto, en 's avonds nog naar het centrum kunnen is ook wel leuk.
groetjes, Marije
Geplaatst: 09 aug 2006, 14:04
door Jef
Koop een tent en reserveer bij Campland on the bay.
Fantastische camping met zeezicht en eigen zwembaden/whirlpool e.d.
Kosten 43 dollar per nacht.
Geplaatst: 09 aug 2006, 16:16
door Marijtje
Bedankt voor je suggestie, maar eigenlijk hopen we (gaan in totaal met 6 mensen) wat meer in het centrum te zitten. Zie mezelf ook nog niet echt met m'n nette congreskleren op de camping zitten
Voor een "gewoon" bezoek aan San Diego, met eigen vervoer, lijkt het me trouwens wel een prima suggestie!
Ik heb nu een Super 8 Motel gevonden (
http://www.super8.com/Super8/control/Bo ... andInfo=SE), zeg maar op de hoek van Columbia en Date Str. Dit kost $89 per nacht in de periode dat wij er zijn. Is wel goed te doen dus. Iemand ervaring hier mee?
Groetjes, Marije
Geplaatst: 10 aug 2006, 12:35
door fcolos
Goedkoper dan dat zul je niet vinden denk ik in downtown. De enige goedkopere opties zijn waarschijnlijk motel6 en dergelijke aan de hotel circle, maar dan zit je weer een stuk buiten downtown. Mijn ervaring met motel6, super8, etc, is dat ze allemaal prima voldoen als je alleen komt om te slapen en te douchen maar dat je er verder niets van moet verwachten. Kortom prima bedden en douches en geen verdere opties (maar goed, als je in San Diego op je hotelkamer gaat zitten, heb je het ook niet helemaal begrepen

). I'd say: go for it!