Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Powerboat Lake Powell

Voor algemene vragen over de zuidwestelijke staten: Californië, Nevada, Utah, Arizona, Colorado, New Mexico en Texas.
Plaats reactie
Repelsteel
Amerika-ontdekker
Berichten: 39
Lid geworden op: 28 jul 2013, 12:59
Aantal x V.S. bezocht: 1

Powerboat Lake Powell

Bericht door Repelsteel »

Wij zijn van plan om voor begin september een 19' powerboat te reserveren bij Wahweap Marina. We kunnen tot 24u op voorhand kosteloos annuleren.
Heeft iemand recente ervaringen met het huren van een powerboat bij deze marina, vooral wat betreft service en goede staat van de boten? Iemand een idee welk budget we moeten voorzien voor de naft?
JantienB
Amerikafan
Berichten: 118
Lid geworden op: 17 aug 2013, 21:05
Locatie: Gent

Re: Powerboat Lake Powell

Bericht door JantienB »

Wij hebben eind mei eentje gehuurd bij Lake Powell. We hadden niet gereserveerd, maar er was nog een ter beschikking (op Memorial Day). De boot was in goede staat, maar hij was niet schoongemaakt. Hij lag nog vol rood zand. Ze hadden zogezegd geen tijd gehad om hem schoon te maken door de drukte. Normaal gezien zou ik daar lastig over doen, maar omdat we écht graag een bootje wouden en het de laatste beschikbare was hebben we hem toch genomen. Verder geen problemen gehad met de boot. Wij waren 82$ kwijt aan benzine voor 2u terwijl we verschillende keren stil gelegen hebben om wat te zwemmen. Je kan natuurlijk enkel tanken bij het verhuurbedrijf zelf waar de prijs voor benzine 2$/gallon duurder was dan gewoon langs de weg. Het was wel een schitterende ervaring :D
Gebruikersavatar
Bushmaster
Amerika-expert
Berichten: 2591
Lid geworden op: 29 jul 2004, 11:56

Re: Powerboat Lake Powell

Bericht door Bushmaster »

Wij waren 82$ kwijt aan benzine voor 2u terwijl we verschillende keren stil gelegen hebben om wat te zwemmen.
Ja dit is wel iets om te onthouden, zo'n ding zuipt benzine (als je hard vaart),
wij hebben meermalen zo'n boot (Bayliner geloof ik) gehuurd, weliswaar op Lake Mead, maar het tanken is altijd weer schrikken,
laat je daardoor echter niet weerhouden, want het is wel ontzettend leuk.
JantienB
Amerikafan
Berichten: 118
Lid geworden op: 17 aug 2013, 21:05
Locatie: Gent

Re: Powerboat Lake Powell

Bericht door JantienB »

We waren inderdaad nogal verschoten van de hoeveelheid benzine die we erdoor gejaagd hadden. Maar we zouden het zo opnieuw doen! Met dat verschil dat we nu minstens voor een halve dag zouden huren :wink:
Gebruikersavatar
gondelier
Amerikakenner
Berichten: 1073
Lid geworden op: 06 jun 2007, 14:39
Aantal x V.S. bezocht: 4
Locatie: Stolwijk
Contacteer:

Re: Powerboat Lake Powell

Bericht door gondelier »

Wij willen ook graag een boot huren, maar vinden de kosten voor een boot wel enorm hoog. We bekijken het dus nog even. Je kunt toch ook wel ter plaatse een boot huren?
Gebruikersavatar
Nici
Amerikakenner
Berichten: 817
Lid geworden op: 25 feb 2010, 11:08
Aantal x V.S. bezocht: 7
Locatie: Oost-Souburg (Zeeland)
Contacteer:

Re: Powerboat Lake Powell

Bericht door Nici »

Wij hebben een speedboat gehuurd in juni 2010 bij Antelope Point Marina. Van te voren niets gereserveerd hoor. Wij vonden het ook duur, maar erg leuk en hadden het niet willen missen (http://juliannicoline.blogspot.nl/2010/ ... -page.html)
http://www.roadbook2013.blogspot.com/ Verslag juni 2013: Alburquerque - Las Vegas
http://www.roadbook2012.blogspot.com/ Verslag juni 2012: Las Vegas-Denver (met Havasupai en GT/Y)
http://juliannicoline.blogspot.com/ Verslag Juni 2010: SF-Phoenix.
moon29
Amerikakenner
Berichten: 1444
Lid geworden op: 29 sep 2013, 18:04
Aantal x V.S. bezocht: 5
Contacteer:

Re: Powerboat Lake Powell

Bericht door moon29 »

Wij hebben op 30 juli jl. een Bryant ski boot gehuurd bij Antelope Marina (eigenlijk een deckcruiser in eerste instantie, maar voor de reden waarom het een super gave speed boat werd zie ons verslag van 29 en 30 juli). Deze haven had onze voorkeur omdat vanaf hier naar het oosten het mooiste deel is.
Wij vonden het huren van de boot ook erg duur, maar het was zeker 1 van de hoogtepunten van onze reis! Daarbij is het een dag even echt helemaal iets anders en lekker relaxen!
En wat is duur.....voor een helikoptervlucht van 3 kwartier door de Grand Canyon betaal je meer dan een hele dag een boot.....
Het is dus maar net wat je wilt.... :wink:
Wij hebben de boot gebruikt van 9.30 uur tot en met 16.45 uur. We hebben flinke stukken behoorlijk door gevaren (45 tot 50 mph), ook veel stukken op cruising speed (32 mph bij deze boot) en af en toe even rondgedobberd en lekker even gezwommen. We betaalden 135 dollar aan benzine.

Overigens wel echt een aanrader om een tube er bij te nemen. Wat een lol hebben we daarmee gehad! :lol:
Yuur
Amerikafan
Berichten: 139
Lid geworden op: 26 feb 2014, 19:54
Aantal x V.S. bezocht: 6
Locatie: Amsterdam

Re: Powerboat Lake Powell

Bericht door Yuur »

Sowieso een aanrader, ik heb in juni een skiboat gehuurd bij de Antelope Marina, voor 2 uur varen was ik ong. 90USD kwijt aan benzine, dat is hetzelfde als de tankbuurt na zo'n 600 km met de huur wagen! Hard varen = veel betalen 8) .

Voor de rest een mooie ervaring, wat ik wel frappant vind: in de USA hangen bijv. de zwembaden vol gebods en verbods bordjes .. maar het is geen probleem om zo'n boot met 300+ pk te huren en even los te gaan op een meer...
Gebruikersavatar
Bushmaster
Amerika-expert
Berichten: 2591
Lid geworden op: 29 jul 2004, 11:56

Re: Powerboat Lake Powell

Bericht door Bushmaster »

maar het is geen probleem om zo'n boot met 300+ pk te huren en even los te gaan op een meer...
Ja dat vond ik ook wel erg makkelijk gaan, en aangezien de teller op de boot toch bijna de 65mph aantikte, is het wel serieus speelgoed.
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer