Pagina 1 van 1

Venice Beach ('s avonds en 's nachts)

Geplaatst: 07 dec 2013, 20:51
door Joeri1983
Hallo allemaal,

In september 2014 ga ik samen met een kameraad voor de eerste keer naar de VS. Na een 7daagse rondreis en tussenstop in Hollywood eindigt onze reis in Venice Beach, waar we nog 2 volle dagen, 3 nachten verblijven alvorens onze terugvlucht. Hier willen we vooral de sfeer nog even opsnuiven van Venice beach, Santa Monica,...

Nu las ik echter dat Venice beach s'avonds en s'nachts 1 en al criminaliteit is. Ons hotel ligt tussen Muscle Beach en Venice Skate Park.

Heeft hier iemand in de buurt daar verbleven? Is de criminaliteit er echt zo erg? Kan je er ergens in de buurt toch nog gezellig iets gaan drinken s'avonds of mss zelfs eens uitgaan op een veilige manier? Waar de prijzen ook wat normaal zijn? Zoja wat is een aanrader?

Alvast bedankt.

Re: Venice Beach (s'avonds en s'nachts)

Geplaatst: 07 dec 2013, 21:08
door mtl
Vooral gaan waar de mensenmassa's zijn en goed uit je doppen kijken. Ja, je zult zo nu en dan rare types tegenkomen. Misschien kom je er tegen die tijd wel achter of het je ding is of niet. Maar een oorlogsgebied is het zeker niet.

Re: Venice Beach ('s avonds en 's nachts)

Geplaatst: 07 dec 2013, 23:59
door johan en wilma
Zijn in september geweest, wat ons opviel is dat er veel junkie's rond liepen. we vonden het daar niet al te vriendelijke.
Santa Monica vonden we heel wat prettiger .

Overdag kun je gerust over de venice beach lopen maar hou je spullen we in de gaten

Re: Venice Beach ('s avonds en 's nachts)

Geplaatst: 08 dec 2013, 01:12
door PSVwally
Nu las ik echter dat Venice beach s'avonds en s'nachts 1 en al criminaliteit is
Het is misschien iets overdreven dat het één en al criminaliteit is, maar er lopen idd wat weirdo's rond. Overigens vond ik ook in het parkje waar de santa monica pier begint veel zwervers rondlopen (of beter gezegd...in het gras liggen)

Zorg dat je idd niet de enige bent die daar rondloopt en doe niet te opvallend met telefoons of portemonnee's. 's avonds vond ik overigens bij Venice bar weinig te doen.

Re: Venice Beach ('s avonds en 's nachts)

Geplaatst: 09 dec 2013, 09:36
door Kurt10
Het is overdag idd een hoe zal ik het zeggen... speciale plaats :) Als je geen gekke dingen doet zoals ze hierboven al zeiden zal het daar wel geen probleem geven.

Re: Venice Beach ('s avonds en 's nachts)

Geplaatst: 09 dec 2013, 11:08
door bedeve
Joeri1983 schreef:Kan je er ergens in de buurt toch nog gezellig iets gaan drinken s'avonds of mss zelfs eens uitgaan op een veilige manier? Waar de prijzen ook wat normaal zijn? Zoja wat is een aanrader?
.
De reacties over Venice Beach hier deel ik.
Een fotograaf kan er overdag wel z'n hart ophalen.
S'avonds vind ik het er luguber.
Mijn tip voor Joeri; 3 rd Street in Santa Monica.
Gezellig, veilig, parkeergarage in de buurt.
Santa Monica geeft elk jaar een mooie toeristen gids uit.
Als je die bestelt heb je hem in 3 weken in de bus.
Bestellen hier; http://www.santamonica.com/request-free-publications/
Inkijken kan hier;
http://www.pageturnpro.com/Striker-Medi ... dex.html#1

Re: Venice Beach ('s avonds en 's nachts)

Geplaatst: 09 dec 2013, 12:15
door Free Bird
Onze laatste US rondreis eindigde ook in Venice Beach, 2 nachten.
Overdag goed te doen, 's avonds voelde we er ons niet veilig.

Achteraf gezien hadden we liever in Santa Monica geslapen, en dan overdag een uitstapje gedaan naar Venice Beach, want je moet het wel een keer gezien hebben.

Re: Venice Beach ('s avonds en 's nachts)

Geplaatst: 09 dec 2013, 17:25
door Joeri1983
Alvast bedankt voor de reacties.

Gelukkig hebben we een huurauto. Een avondje richting Santa Monica lijkt me al wel wat.
De laatste avond genieten we dan maar van het dakterras van ons hotel. Zou enorm de moeite zijn.
Moeten we enkel nog 1 avondje zien op te vullen.
Overdag zijn we er eigenlijk maar 1 dag en dan zijn wij sowieso zinnens om per fiets er gezellig alles rond te rijden.

Re: Venice Beach ('s avonds en 's nachts)

Geplaatst: 09 dec 2013, 20:27
door Ruud2004
Ook ik deel bovenstaande opmerkingen. In het begin is het wel lachen met al die mafkezen daar. Maar hoe later op de avond, hoe slechter het wordt. Vooral die kleine (donkere) straatjes haaks op de boulevard zou ik mijden!

Re: Venice Beach ('s avonds en 's nachts)

Geplaatst: 09 dec 2013, 20:37
door eddepet71
Ja je moet het een keer gezien hebben voor je weet dat Venice beach en Santa Monica zwaar overated zijn.

Re: Venice Beach ('s avonds en 's nachts)

Geplaatst: 10 dec 2013, 07:04
door ronenivonne
Santa Monica vonden wij echt heel leuk, maar Venice vond ik persoonlijk niet veel aan. Veel zwervers en junkies idd.

Re: Venice Beach ('s avonds en 's nachts)

Geplaatst: 10 dec 2013, 10:33
door Kurt10
Op Venice Beach lopen idd wel wat mafkezen rond :D maar ik vond het overdag wel iets hebben.
Santa Monica is heel fijn om te winkelen...

Re: Venice Beach ('s avonds en 's nachts)

Geplaatst: 10 dec 2013, 10:56
door Hinko
Kurt10 schreef:Op Venice Beach lopen idd wel wat mafkezen rond :D maar ik vond het overdag wel iets hebben.
Afbeelding

Re: Venice Beach ('s avonds en 's nachts)

Geplaatst: 10 dec 2013, 14:11
door Kurt10
Hinko schreef:
Kurt10 schreef:Op Venice Beach lopen idd wel wat mafkezen rond :D maar ik vond het overdag wel iets hebben.
Afbeelding
:D Dat bedoel ik dus...

Re: Venice Beach ('s avonds en 's nachts)

Geplaatst: 10 dec 2013, 17:17
door Petticoat
Venice beach is 's avonds inderdaad niet de plek waar je je erg veilig voelt, veel rare figuren, zwervers, junkies etc. Helaas wisten we dat van tevoren bij het boeken nog niet en hebben we er dus toch 3 nachten geslapen. Kijk ook even of je je huurauto in de buurt van je hotel kunt parkeren. Wij kregen het advies van de receptionist onze auto op 10 minuten loopafstand in een woonwijk te parkeren omdat in de garages en betaalde parkeerplekken in Venice Beach zelf nogal vaak in auto's wordt ingebroken 's nachts en dan kun je beter iets verder weg veilig en gratis parkeren. Betekende echter wel dat als we laat terug kwamen we 10 minuten in het donker naar ons hotel moesten lopen.... maar ja, ook dat zonder incidenten overleeft dus in die zin valt het allemaal nog wel mee :-)

Re: Venice Beach ('s avonds en 's nachts)

Geplaatst: 10 dec 2013, 17:53
door Joeri1983
wel ja, wij hebben wat hetzelfde probleem :p ondanks we toch al geboekt hebben, wisten we het ook niet echt. :) heb al gekeken en geïnformeerd bij het hotel en er is betaalparking aan. wel vrij kostelijk, maar mi in de hotelparking zal de auto toch wel veilig staan denk ik dan?

Re: Venice Beach ('s avonds en 's nachts)

Geplaatst: 10 dec 2013, 21:28
door bedeve
Vraagje aan Joeri ; Is dat hotel wat je nu voor ogen hebt zo bijzonder ?
Waarom niet verkassen naar Santa Monica Beach.
Daar zijn ook hotels

Re: Venice Beach ('s avonds en 's nachts)

Geplaatst: 11 dec 2013, 16:58
door Joeri1983
Ik denk niet dat dat mogelijk is.

note mod : (Carine) Quotes verwijderd. Het is onnodig de voorgaande post te quoten.