Pagina 1 van 1

Campground Page

Geplaatst: 28 jun 2013, 11:54
door ina
Wij overnachten in augustus in Page. Nu heb ik veel goede verhalen gehoord over een campground bij Lake Powel. We hebben al een hotel gereserveerd, die kunnen we evt. annuleren. Mijn vraag is, is het niet te warm in augustus om daar te kamperen, is er schaduw, hebben ze plekken met elektriciteit etc. Ik heb zelf gekeken bij Wahweap marina maar heb het idee dat dat meer op RV is gericht en er niet veel schaduw is. Heeft iemand een link en alle verdere info is welkom.

Re: Campground Page

Geplaatst: 28 jun 2013, 14:28
door Marenko
Wahweap is volgens mij niet echt geschikt voor met een tent te kamperen, en heeft in mijn herinnering weinig schaduw. (alhoewel de boompjes vast wel gegroeid zijn de afgelopen 4 jaar :mrgreen: )
Volgens mij is er nog een campground verder op een primitieve. Kijk anders even op de site van Glenn canyon

Re: Campground Page

Geplaatst: 28 jun 2013, 22:00
door Rob
Lake Powell Campground heeft mooie tentsites met gras, bomen voor schaduw en electra.
website: http://www.pagecampground.com/
adres: Page - Lake Powell Campground (PLPC)
849 S. Coppermine Rd.
Page, Arizona 86040
Tel: 928-645-3374

Re: Campground Page

Geplaatst: 28 jun 2013, 22:27
door ina
Rob is dit ook degene waar Lyan en Albert altijd overnachten?
Deze is niet aan het meer zo te zien?

Re: Campground Page

Geplaatst: 28 jun 2013, 22:47
door Polluk
Klopt, Lake Powell campground ligt niet aan het meer. Wahweap wel.
Idd niet zo heelveel schaduw, maar 's nachts is het best te doen.

Re: Campground Page

Geplaatst: 28 jun 2013, 23:16
door Rob
ina schreef:Rob is dit ook degene waar Lyan en Albert altijd overnachten?
Deze is niet aan het meer zo te zien?
Klopt, ook Jan en Marjan (Hekkie) staan daar altijd als ze in Page zitten.

Re: Campground Page

Geplaatst: 28 jun 2013, 23:17
door Rob
Polluk schreef:Klopt, Lake Powell campground ligt niet aan het meer. Wahweap wel.
Idd niet zo heelveel schaduw, maar 's nachts is het best te doen.
Die is wel ruim een keer zo duur en je hebt er geen electra op de tentsites.

Re: Campground Page

Geplaatst: 29 jun 2013, 03:24
door Moniquemichiel
En overdag vooral niet even je schoenen uitdoen als je geen zin in blaren hebt. Wij stonden op Wahweap, je krijgt een plek toegewezen, weinig schaduw. Inderdaad 's nachts prima te doen. Mooi sanitair !

Re: Campground Page

Geplaatst: 04 jul 2013, 22:50
door Er&D
Is er iemand wel eens begin oktober op de Wahweap campground geweest? Hoe druk is het dan? Het leek ons niet noodzakelijk om te reserveren. Wij reizen met auto en kleine tent en hebben dus geen grote plek nodig. Een mailtje naar de camping leverde een standaard antwoord op "We always recommend booking ahead". In het hoogseizoen kan ik me dat wel voorstellen, maar ook in oktober?

Re: Campground Page

Geplaatst: 04 jul 2013, 23:07
door Marenko
Wij zijn daar half oktober geweest en er waren toen nog meer dan genoeg lege plekken. Wij hadden gereserveerd, maar was niet nodig geweest.
Was wel met een camper.

Re: Campground Page

Geplaatst: 05 jul 2013, 09:22
door SeeQ
Waren er afgelopen jaar rond half September, hadden dag vantevoren gebeld om te reserveren. De campsite was misschien maar voor 1/3 bezet, dus plek zat. Hadden zelf ook een tentje en vonden t een fijne camping. Ja weinig schaduw inderdaad, 't is geen plek om de hele dag bij je tent te zitten maar dat doe je daar ook niet. 't Kan er wel hard waaien, maar zou zeker voor Wahweap kiezen gezien de mooie ligging aan 't meer, wat al een attractie op zich is. Lekker ff aan t water liggen, met uitzicht op de imposante speedboaten die voorbij razen. Tip: Als campinggast kun je overigens ook gebruik maken van 't zwembad bij 't naastgelegen hotel.

Hou er rekening mee dat t in een natuurpark ligt en je dus entree moet betalen (tenzij je een pas voor alle parken hebt).

Re: Campground Page

Geplaatst: 05 jul 2013, 17:46
door lyan
@Ina:
Mocht je wel willen kamperen en kiezen voor Lake Powell Campground: vraag dan om plek nummer 9, er staat een hele grote boom op, die je de hele dag schaduw geeft.