Het idee om de SUV wat eerder terug te brengen en om te ruilen voor een convertible is in me opgekomen maar ik zie niet 3 volwassenen met bijpassende bagage in een convertible naar LAX rijden op de laatste dag
Ik kan natuurlijk met de airport shuttle van het hotel naar LAX rijden en daar dan een auto oppikken die ik dan 48 uur later weer terugbreng. Ons hotel ligt echter best een eind van LAX af. Wij zitten in Sportsmens Lodge, 31 mijl vanaf LAX en als je in LAX een auto huurt moet je ook weer met een busje van de verhuurmaatschappij. Ik zou dus liever mijn auto ophalen in LA op een lokatie die wat makkelijker ligt.
Iemand een idee? Er zijn zat plaatsen waar je een auto kan huren in LA maar het lijkt of alleen op LAX convertibles kan huren.