Pagina 1 van 1
Hulp gevraagd: LA via San Francisco naar Vegas in februari
Geplaatst: 09 okt 2011, 11:57
door ramon35
Hallo allemaal,
In februari ga ik voor het eerst met mijn vrouw en zwager (in een rolstoel) naar Amerika !
We doen een rondreis van LA naar San Francisco en via Yosemite en Death Valley naar Las Vegas.
Hiervandaan nemen we het vliegtuig naar Miami en stappen vervolgens op het grootste cruiseschip ter wereld, Oasis of the sea.
Wat wij heel erg graag willen weten is:
hoe is het weer in februari.
wat zijn leuke bezienswaardigheden
afgesloten wegen ??
en natuurlijk zijn voor de rest alle andere tips zeer welkom !
alvast bedankt
groetjes,
ramon
Re: hulp gevraagd van LA via San Fransisco naar Vegas in feb
Geplaatst: 09 okt 2011, 12:10
door Martin & Marianne
Hallo Ramon,
welkom op het forum!
Het is wel handig als je even vertelt hoe lang je gaat en of de overnachtingen al vastliggen. Als die vastliggen is het ook handig om aan te geven waar jullie overnachten zodat we weten welke route je neemt.
In het
reisverslagentopic kun je eens bij de reisverslagen kijken van mensen die in ongeveer dezelfde periode in het zuidwesten zijn geweest, dan krijg je een idee van de weersomstandigeheden.
Marianne
Re: hulp gevraagd van LA via San Fransisco naar Vegas in feb
Geplaatst: 09 okt 2011, 22:57
door Tipsy_1
Februari is een ideale periode voor de woestijngebieden!
bvb Death Valley, een prachtig gebied met vele mogelijkheden.
yosemite is vast heel bijzonder in februari (sneeuw) maar niet overal toegankelijk natuurlijk.
Re: hulp gevraagd van LA via San Fransisco naar Vegas in feb
Geplaatst: 09 okt 2011, 23:24
door goldenhills
Het weer in februari is zeer wisselend. Flinke regen is goed mogelijk, maar ook lekker weer. Hoe dichter bij de kust, en hoe noordelijker je bent, hoe meer kans op regen. Maar je kunt regen in San Diego treffen, en heerlijk weer in San Francisco. De woestijngebieden (Death Valley, Palm Springs, Mohave) zijn dan waarschijnlijk zeer goed te doen. Alle bergpassen in de Sierras zijn dan wel dicht vanwege sneeuw, dus je moet naar het oosten via Lake Tahoe (mogelijk sneeuwkettingen verplicht en tijdelijke afsluitingen wegens sneeuw op de I-50, I-80, 395, etc.). Onderlangs via Bakersfield / Mohave geeft minder kans op problemen. Maar zelfs bijv. I-5 tussen Central Valley en LA kan tijdelijk gesloten zijn door sneeuw. Het is het makkelijkst als je een flexibele planning hebt, zodat je eventueel terplekke je route kunt aanpassen.
Re: Hulp gevraagd: LA via San Francisco naar Vegas in februa
Geplaatst: 15 okt 2011, 15:20
door Chady
Ik lees bij bovenstaand bericht iets over sneeuwkettingen. Let er dan ook even op of je bij de huurauto wel met sneeuwkettingen mag rijden. Toen wij afgelopen eind mei in de sneeuw reden en er allerlei wegen waren afgesloten bij Yellowstone, en we dus eventueel met sneeuwkettingen moesten rijden, kwamen we erachter dat de verhuurmaatschappij dat niet wilde. Als je dan dus iets met de auto van pech/ongeluk krijgt, dan zit je. Iets om dus rekening mee te houden als je de verhuurder uitkiest denk ik.
Re: Hulp gevraagd: LA via San Francisco naar Vegas in februa
Geplaatst: 15 okt 2011, 17:08
door Hockey
Maak inderdaad eerst zelf een opzet voor je reis en dan kunnen we je beter helpen. Qua weer is er niet een gemiddelde temperatuur of weersomstandigheid. Je reis gaat een groot gebied beslaan. Maar het is in die periode nog behoorlijk koud in het zuid westen. Neem lange broeken en een paar truien mee.