Pagina 1 van 1

Los Angeles - Ocean Trolley Express

Geplaatst: 17 feb 2011, 10:04
door dirkD
Hallo iedereen,

In april gaan wij een toer in het zuidwesten doen, waarbij we starten in Los Angeles. We overnachten de eerste nacht in het Hilton LAX, en vermoeden dat we die dag niet veel meer zelf zullen gaan rondtoeren met de wagen.

Ik zag echter dat lands deze hotels de Ocean Express Trolley naar Manhattan Beach passeert. Iemand dit toevallig al gedaan? Tof en aan te raden?

Alvast bedankt,

Dirk

Re: Los Angeles - Ocean Trolley Express

Geplaatst: 17 feb 2011, 12:18
door Makki
Deze trolley heb ik al vaak zijn voorbij rijden maar zelf nog nooit genomen.
Maar waarom deze trolley nemen als je een huurwagen hebt ?
Deze trolley is meer bestemd voor iemand die vastzit in een hotel en geen (huur)wagen ter beschikking heeft.
Makki

Re: Los Angeles - Ocean Trolley Express

Geplaatst: 17 feb 2011, 13:29
door dirkD
Goh,

Ik bekijk het als een mogelijk alternatief voor zelf rijden, indien we nog iets willen doen, maar te moe zijn om achter het stuur te kruipen (ik mag geen cafeïne drinken, dus een tasje koffie om er door te komen is geen optie :)

Indien we zelf nog zouden rijden, zag ik dat er nog een andere shopping mall vrij dichtbij is: http://westfield.com/culvercity/.
Of gewoon naar Manhattan Beach met de wagen natuurlijk..