Pagina 1 van 1

Route van Moab via Torrey naar Bryce canyon. Hike Capitol Rf

Geplaatst: 11 mei 2010, 13:26
door AlwinEnTessa
Hello mede-amerikafans,

Overmorgen gaan wij eindelijk voor de 2e keer naar de States. We zijn ook op van de zenuwen, we hebbene r zo'n zin in. We zijn nu de laatste dingen aan het voorbereiden en we stuiten nog op 2 punten waar we graag de meningen en ervaringen van jullie willen horen/ gebruiken:

1. Wat is de mooiste route van Moab via Torrey naar Bryce Canyon? En wat moet je op deze route absoluut zien? Er zijn namelijk zoveel wegen naar Bryce, maar wij willen natuurlijk de mooiste ;-)

2. Wie heeft er nog tips voor mooie hikes in Capitol Reef? Hikes voor andere parken mag ook doorgegeven worden (Grand Canyon/ Bryce/ Zion/ Joshua Tree/ Yosemite/ Moab/ Escalante NP/)

Wij hopen op mooie reacties en goede tips, zodat we de reis kunnen afronden.

Alvast bedankt

Tessa en Alwin

Re: Route van Moab via Torrey naar Bryce canyon. Hike Capito

Geplaatst: 11 mei 2010, 13:46
door thebruins
Hoeveel tijd heb je voor punt 1?

Re: Route van Moab via Torrey naar Bryce canyon. Hike Capito

Geplaatst: 11 mei 2010, 14:43
door AlwinEnTessa
2 hele dagen van Moab naar Bryce. In Bryce gaan we dan nog hiken.

Re: Route van Moab via Torrey naar Bryce canyon. Hike Capito

Geplaatst: 11 mei 2010, 15:54
door martinenelsa
Bovenlangs via Green River is de kortste route. De mooiste gaat onderlangs via Blanding en is de mooiste om te rijden. Echter deze is ook veel langer, dus minder tijd voor stops en bezichtigingen onderweg.

Persoonlijk zou ik adviseren te rijden via Green River, dan langs de 24 een bezoek brengen aan Goblin Valley SP en een stuk lopen van de Little Wild Horse Canyon en dan doorrijden via Hanksville naar Capitol Reef. Daar kun je nog lopen naar Hickman Bridge, langs de scenic drive Grand Wash of Capitol Gorge en daarna vlak bij de uitgang naar Torrey nog Sunset Point en Goosenecks.

De volgende dag zou ik van Torrey naar Boulder rijden (er van uitgaande dat jullie geen 4x4 hebben) en van daaruit richting het oosten gaan door Long Canyon over de Burr Trail tot aan de switch backs. Bij de overgang naar unpaved is dan de afslag naar Muley Twist Canyon. Parkeer daar en loop door de wash richting Strike Valley Overlook (ruim een uur one way). Geniet daar van het uitzicht voordat je weer terug loopt. Bij het uitzicht begrijp je de reden waarom het park Capitol REEF heet. In de middag doorrijden via Escalante naar Bryce. Er is nog meer onderweg, maar je moet keuzes maken. Doe dat maar als je alle andere aanbevelingen ook hebt gelezen.

Martin

Re: Route van Moab via Torrey naar Bryce canyon. Hike Capito

Geplaatst: 11 mei 2010, 16:09
door jta
Wij gaan het als volgt doen ( wel in de omgekeerde richting )

- Moab , via de interstate naar de 24, Goblin state park en slotcanyon, canyon reef np ( spijtig genoeg alleen de viewpoints op de 24), de befaamde hogbacks na boulder, en overnachten in escalante
- dag 2 de slotcanyons peekaboo en spooky, devils garden, kort bezoekje petrified forest np escalante, naar bryce canyon en wandeling daar.

Had graag in Escalante of Torrey nog extra dag gebleven maar geen tijd voor ( mooi excuus om nog eens terug te gaan)

Jacques

Re: Route van Moab via Torrey naar Bryce canyon. Hike Capito

Geplaatst: 11 mei 2010, 19:32
door vtveen
Nog meer mogelijkheden onderweg:
- bij Green River nog de Crystal Geyser (koud water)
- bij Cannonville nog Kodachrome Basin Sp met diverse hikes

Aardige plaats (wel klein) voor onderweg is Torrey.

Jaap

Re: Route van Moab via Torrey naar Bryce canyon. Hike Capito

Geplaatst: 11 mei 2010, 23:07
door eelde1904
een hele mooie hike vonden we deze http://www.honest.nl/reis%20usa%202002/ ... t%2030.htm

Re: Route van Moab via Torrey naar Bryce canyon. Hike Capito

Geplaatst: 12 mei 2010, 09:52
door Gerben Steeg
AlwinEnTessa schreef:Wie heeft er nog tips voor mooie hikes in Capitol Reef
Wij vonden de Golden Throne Trail in CReef mooi om te lopen: http://www.moon.com/destinations/utah/t ... rone-trail

De hike in Little Wild Horse bij Goblin (die al wordt geadviseerd) ook zeer de moeite waard.

Re: Route van Moab via Torrey naar Bryce canyon. Hike Capito

Geplaatst: 12 mei 2010, 09:56
door martinenelsa
jta schreef:dag 2 de slotcanyons peekaboo en spooky, devils garden, kort bezoekje petrified forest np escalante, naar bryce canyon en wandeling daar.
Voor het laatste stuk naar peek-a-boo en spooky heb je wel een high clearance auto nodig.

Re: Route van Moab via Torrey naar Bryce canyon. Hike Capito

Geplaatst: 12 mei 2010, 14:26
door vtveen
Wij hebben gelopen door de Capitol Gorge (met Pioneer register) naar de Water Tanks; wel aardig maar niet heel bijzonder. Alleen doen als je tijd genoeg hebt. In en rond Fruita vonden we een heel mooi gedeelte van Capitol Reef NP.

Jaap

Re: Route van Moab via Torrey naar Bryce canyon. Hike Capito

Geplaatst: 12 mei 2010, 23:24
door AlwinEnTessa
iedereen vooralsnog bedankt voor alle zeer goede tips en reacties.
We gaan nu lekker slapen en morgenochtend weer lekker naar de USA.

Groeten

Tessa en Alwin