Pagina 1 van 1
David Copperfield of Blue Man Group in Vegas?
Geplaatst: 02 feb 2010, 14:06
door Manonneke
Hoi hoi!
Maandagavond 22 februari willen we een show in Las Vegas gaan bezoeken.
Nu zitten we alleen met een dillemma...gaan we naar David Copperfield (heb ik altijd al een keer willen zien!) of gaan we naar de Blue Man Group? (lijkt me zo leuk!)
Ik weet dat het 2 totaal verschillende dingen zijn, is iemand al bij David Copperfield geweest die mij kan vertellen hoe dit was?
Wie kan mij advies geven?
Groetjes,
Manon
Re: David Copperfield of Bleu Man Group in Vegas?
Geplaatst: 02 feb 2010, 14:49
door Tans4USA
Wij zijn in 2007 naar David Copperfield geweest, had hier erg naar uitgekeken. We zaten op de eerste rij en zagen dat hij alles oplas vanaf een beeldscherm, niets spontaans aan. Vond de show erg tegenvallen, hij deed zelf weinig acts maar liet allerlei filmpjes zien en liet het publiek allerlei dingen doen. We hadden toen beter naar Hans Klok kunnen gaan. Ik zou voor de Blue Man Group gaan, maar het blijft een persoonlijke beslissing natuurlijk. Veel plezier in Las Vegas!
Re: David Copperfield of Bleu Man Group in Vegas?
Geplaatst: 02 feb 2010, 15:11
door Ingridh007
We hebben de Blue Man Group nu 2x gezien in Nederland en vonden het 2x geweldig!
Moet je echt een keer meegemaakt hebben. Zelf houd ik niet zo van goochelen, dus voor mij zou de keuze snel gemaakt zijn maar ik garandeer je dat je van de Blue Man Group geen spijt krijgt.
Heeft er iemand anders misschien nog een tip voor het bezoeken van een show? Wij zijn in mei in Vegas en twijfelen nog over het bezoeken van een show. Het is typisch Vegas maar ik vind de shows (vaak 100 dollar per ticket!) zo duur!
Re: David Copperfield of Bleu Man Group in Vegas?
Geplaatst: 02 feb 2010, 15:18
door BuBbA_007
Aan te raden shows:
- Le reve in het Wynn
- KÀ in MGM
Tickets gaan inderdaad wel voor > 100$
Re: David Copperfield of Bleu Man Group in Vegas?
Geplaatst: 02 feb 2010, 15:37
door Annie
Op smartrevegas.com Ka tickets met 50% off tot eind februari, hopelijk wordt dat iedere maand verlengt, wij zitten ook in mei in Las Vegas.
Ook op tickets voor de Blue Man Group was er korting.
Re: David Copperfield of Bleu Man Group in Vegas?
Geplaatst: 02 feb 2010, 15:49
door hekkie
Blue Man Group hebben wij in Nederland gezien en ik kan alleen maar zeggen dat het geweldig was en vooral iets heel bijzonders!
Marjan
Re: David Copperfield of Bleu Man Group in Vegas?
Geplaatst: 02 feb 2010, 16:47
door Dikkie
Ingridh007 schreef:Heeft er iemand anders misschien nog een tip voor het bezoeken van een show? Wij zijn in mei in Vegas en twijfelen nog over het bezoeken van een show. Het is typisch Vegas maar ik vind de shows (vaak 100 dollar per ticket!) zo duur!
Als je niet persé een bepaalde show wilt zien dan kun altijd nog even langs 1/2 price ticketboots op de volgende locaties:
http://www.showtkts.com/locations.htm of
http://www.tix4tonight.com/locations.html
Voor heel veel shows enorme kortingen.
Re: David Copperfield of Bleu Man Group in Vegas?
Geplaatst: 02 feb 2010, 17:29
door Bloem82
We zijn vorig jaar juni bij David Copperfield geweest. We vonden het erg leuk maar niet heel spectaculair.
Omdat de zaal nog geeneens voor de helft vol zat, zagen we al gauw veel dingen die ons opvielen. Zo werd er aan ons tafeltje gevraagd of we mee wilden doen met een act. Dat hebben we niet gedaan maar zo zagen we wel een andere jongen die wel meedeed, even naar achter ging en ineens terug kwam met een stropdas waar later dingen mee gedaan werden. De mensen die uit het publiek werden gehaald, waren mensen die voor hem werkten.
Omdat het zo rustig was, vielen gewoon veel dingen op, wat ook wel weer grappig was. Hij deed ook weinig trucs, meer wat dingen vertellen, stand up comedy.
Wij vonden het leuk maar niet ec ht een onwijze aanrader. Ik heb begrepen dat er betere shows zijn in Vegas.
Re: David Copperfield of Bleu Man Group in Vegas?
Geplaatst: 02 feb 2010, 18:07
door 1250
Wij waren deze zomer naar Le Rêve geweest! Wow wat was dat fantastisch! Zeker een aanrader!
Re: David Copperfield of Bleu Man Group in Vegas?
Geplaatst: 02 feb 2010, 18:17
door Mrjn
Wij zijn naar
Penn & Teller geweest. Ook goochelen, maar dan anders. Erg leuk.
Ow en ik had een vrijgezellenfeestje bij Men of X. Die kan ik je afraden

Re: David Copperfield of Blue Man Group in Vegas?
Geplaatst: 02 feb 2010, 18:38
door Manonneke
Thnx voor de reacties!
Nou, dat gaat dus de Blue Man Group worden!
Ik ga alleen NIET in de Ponchozone zitten...!
Groetjes,
Manon
Re: David Copperfield of Blue Man Group in Vegas?
Geplaatst: 02 feb 2010, 22:24
door Bloem82
Alvast veel plezier!

Re: David Copperfield of Blue Man Group in Vegas?
Geplaatst: 03 feb 2010, 16:46
door Marjol
De poncho zone is helemaal niet zo erg hoor, ik heb er twee keer gezeten en ben niet nat/vies geworden

Re: David Copperfield of Blue Man Group in Vegas?
Geplaatst: 03 feb 2010, 21:53
door Aïda
Het ligt eraan welke show the Blue Man Group doet. Ik heb die met de poncho's ook gezien en die was fantastisch maar een latere show, dus een andere show van hen, was echt slecht.
Re: David Copperfield of Blue Man Group in Vegas?
Geplaatst: 03 feb 2010, 22:30
door Sofie Creemers
Tuurlijk David! Was wel eens grappig om te doen.