Pagina 1 van 1

Antelope Canyon fototour

Geplaatst: 13 jul 2009, 22:11
door lkapitein
We hadden bij Antelope Canyon Tours een foto tour geboekt maar nu blijkt juist die vol te zitten. :banghead: Heeft iemand nog goede suggesties voor een andere tour operator? We waren juist af gegaan op de goede referenties die we overal op deze site over bovengenoemde lazen.

Re: Antelope Canyon fototour

Geplaatst: 13 jul 2009, 22:15
door 1250
Slot Canyon Hummer Adventures.

Re: Antelope Canyon fototour

Geplaatst: 13 jul 2009, 22:19
door angi666
Wij hebben niet in het dorp geboekt, maar bij de ingang zelf. Daar werden we ingedeeld bij Irene, een indiaanse vrouw van middelbare leeftijd. Geweldig inzicht had zij waar je de beste foto's kon maken. Ze heeft bij iedereen die met een camera liep te stuntelen de instellingen perfect gezet, ook al was die in het nederlands! Geweldige gids!

Re: Antelope Canyon fototour

Geplaatst: 14 jul 2009, 09:07
door alken
lkapitein schreef:We hadden bij Antelope Canyon Tours een foto tour geboekt maar nu blijkt juist die vol te zitten.
Ik heb ook via internet bij chief Tsosie geboekt . Hebben jullie per email reply of bevestiging ontvangen ?

Re: Antelope Canyon fototour

Geplaatst: 14 jul 2009, 15:03
door Emenem
alken schreef:Ik heb ook via internet bij chief Tsosie geboekt . Hebben jullie per email reply of bevestiging ontvangen ?
Wij hadden vorig jaar ook geen confirmation ontvangen, heb hem toen ff gemaild en kreeg gelijk bericht terug... chieftsosie@yahoo.com

Re: Antelope Canyon fototour

Geplaatst: 14 jul 2009, 19:20
door lkapitein
We hebben van de fam. Ekis netjes bericht gekregen dat de fototrip vol zat. Helaas zitten we aan een dag vast, anders hadden we voor een andere datum kunnen kiezen. Nu hebben we voor de kortere trip gekozen, hopelijk kan dit wel. Maar dat horen we nog. We zijn benieuwden in afwachting van... :roll: In elk geval bedankt voor de tips tot nu toe.