Pagina 1 van 1

transfer naar hotel in SF

Geplaatst: 03 jun 2009, 20:21
door distefano2000
Wij vertrekken za 13 juni met de KLM naar SF en overnachten in het Mark Twain Hotel. Hebben taxi's vaste prijzen of moet je nét zo opletten als in Amsterdam? Zaterdags gelijk bellen naar Road Bear voor de pickup maandag heb ik al gelezen op het forum.

Re: transfer naar hotel in SF

Geplaatst: 03 jun 2009, 20:40
door 1250
Ik spreek meestal een vaste prijs af van te voren.
Dat is 't meest betrouwbare naar mijn idee.

Re: transfer naar hotel in SF

Geplaatst: 04 jun 2009, 09:46
door snellejan
Wij hebben vorig jaar een Limo aangeboden gekregen voor 30 dollar vaste prijs. Maar er schijnen ook busjes te rijden die voor ik geloof 7 dollar per persoon rijden.

Je kunt ook je hotel mailen en vragen of ze een airport pic up service hebben..

Anders een taxi voor een vaste prijs zou ook een goede optie zijn.

Jan

Re: transfer naar hotel in SF

Geplaatst: 04 jun 2009, 19:54
door NICO!
http://www.goairportshuttle.com/

Zo gaan wij voor $65 van SF airport naar Union Square met z'n vieren. Busje alleen voor ons, geen extra passagiers. We hadden wel wat korting omdat het de tweede keer is dat we ze gebruiken.

Re: transfer naar hotel in SF

Geplaatst: 04 jun 2009, 20:04
door klaus
Wij gaan gewoon met de BART naar SF, stopt niet zo ver van Union Square. Zal wel niet duurder zijn dan die $30 per persoon.