Pagina 1 van 1

Tip gevraagd voor rit van Yosemite naar Las Vegas

Geplaatst: 03 mei 2009, 14:51
door Nico54
Dag Allemaal!

Overnachten in Yosemite is gelukt (plekken waren binnen 2 minuten weg!!!) :beerchug:

Wij overnachten in Yosemite en hebben dan twee dagen om naar Las Vegas te rijden (417 mijl)
Hebben jullie een tip voor een overnachting?
We willen de eerste dag niet teveel haast en ook genieten van de rit over Tioga Pass.
Reisbureau adviseerde Mammoth lakes als tussenstop. Maar wij weten het niet zo.
Zo werd ook Bodie nog als tussenstop geadviseerd... is dat de moeite waard of levert dat alleen reisstress op? :?:

Hebben jullie een tip voor een camping (en waar we evt meteen de voorraden kunnen aanvullen)

Hier is de link naar de route (Google Maps).

Alvast bedankt!

Re: Tip gevraagd voor rit van Yosemite naar Las Vegas

Geplaatst: 03 mei 2009, 15:01
door Coyote
Je link klopt niet helemaal, ook niet als ik 'm kopieer en plak. Bij F komt Google Maps niet verder.

Probeer zulke lange url's eens via http://www.tinyurl.com.

Roland

Re: Tip gevraagd voor rit van Yosemite naar Las Vegas

Geplaatst: 03 mei 2009, 15:34
door Martin & Marianne
Als je 2 nachten hebt tussen Yosemite en Las Vegas is Mammoth Lakes geen gekke optie, maar je zou ook iets dichter bij Yosemite kunnen kijken, zoals Lee Vining, June Lake, of rond de Tioga Pass (Tuolumne Meadows, of vlak buiten het park).
Bodie (spookstadje) is geen plaats om te overnachten, maar wel de moeite van een bezoek waard, reken er 3 tot 4 uur voor, incl. de rit er naar toe.
De volgende stop kan dan in Death Valley zijn, maar als je wilt kamperen is Lone Pine een betere optie.

Marianne

Re: Tip gevraagd voor rit van Yosemite naar Las Vegas

Geplaatst: 03 mei 2009, 16:39
door 1250
Ik doe het precies de andere kant uit, vanuit Las Vegas heb ik een tussenstop in Lee Vinning/Mono Lake en de dag daarna naar Yosemite via de Tioga Pass.
Las Vegas - Lee Vinning: 332 mijl
Lee Vinning - Yosemite: 80 mijl.

Misschien heb je hier wat aan.

Re: Tip gevraagd voor rit van Yosemite naar Las Vegas

Geplaatst: 03 mei 2009, 20:48
door sammie56
Ja, dat zijn wij ook van plan wij komen vanuit Las Vegas en overnachten(met de camper) in Lee Vining
Als we een beetje op tijd in Lee Vining aankomen dan willen we zeker tijd vrijmaken om Bodie te bezoeken
Gr
Sam

Re: Tip gevraagd voor rit van Yosemite naar Las Vegas

Geplaatst: 03 mei 2009, 21:47
door 1250
Wij ook, ook met camper.
Hoe gaan jullie dat met Bodie doen? Dan moet je over een Dirty Road, gaan jullie dat doen, ik twijfel....

Re: Tip gevraagd voor rit van Yosemite naar Las Vegas

Geplaatst: 03 mei 2009, 22:20
door Barry Winkels
Ik doe in juli dezelfde route ri las vegas.

Ik overnacht onderweg in Lone Pine in het Dow Villa Motel, een tip van een van de forumleden.
Via de site (even googlen) kun je online formulier invullen. Binnen paar minuten (of uren) bevestiging.

Ziet er wat mij betreft goed uit, alleen let wel op dat je het motel kiest, dit is nieuwer in tegenstelling tot het hotel.

Barry