Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Hotels via hotwire?

Voor algemene vragen over de zuidwestelijke staten: Californië, Nevada, Utah, Arizona, Colorado, New Mexico en Texas.
Gesloten
roelroel77
Amerika-ontdekker
Berichten: 20
Lid geworden op: 27 apr 2008, 13:28

Hotels via hotwire?

Bericht door roelroel77 »

Wie van jullie heeft er al ervaring met het boeken via hotwire? Voor onze trip (zie een topics naar onderen) hebben we een duur hotel in San Francisco en een dure huurauto geboekt, en willen we het onderweg wat rustiger aandoen qua kosten zodat we in Las Vegas weer in een Venetian oid kunnen overnachten. Loont het om van te voren via hotwire te reserveren?
Gebruikersavatar
pyca
Amerika-expert
Berichten: 2728
Lid geworden op: 05 sep 2006, 13:36
Contacteer:

Re: Hotels via hotwire?

Bericht door pyca »

Ja er zijn hier wel mensen met Hotwire-ervaring, kijk maar eens:
hier en hier
Laatst gewijzigd door pyca op 28 apr 2008, 22:04, 1 keer totaal gewijzigd.
Gebruikersavatar
Coyote
Amerika-expert
Berichten: 13961
Lid geworden op: 11 okt 2003, 13:50
Aantal x V.S. bezocht: 32
Locatie: Heerenveen
Contacteer:

Re: Hotels via hotwire?

Bericht door Coyote »

Note als Mod: Er zijn reeds meerdere topics over Hotwire en Priceline zoals Pyca ook al schrijft. Neem die topics eens door, je vindt er veel informatie.

Hier gaat het slotje op.

Roland
Since 1982: 32 visits to the United States!

Lees mijn reisverhalen op www.rschotanus.com en FB.
Gesloten
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer