Los van het autorijden:
Wij hebben in juli een prive tour geboekt bij Sacred Monument Tours. Onze gids was Redmostache. Die kunnen we ook absoluut aanraden.
Wij hebben daaraan hele goede en bijzondere herinneringen vooral ook door de verhalen die hij ons meegaf over zijn cultuur.
Voor ons ging het om de sunrise. Was wel echt een vroegertje. Kwart voor zes werden we opgehaald bij de camping (wij hadden een cabin).
Realiseerden ons letterlijk nog net te elfder ure dat we een tijdverschil hadden en dus feitelijk een uurtje korter.
Was een ERRUG kort nachtje....

Dat is inderdaad wel iets om even in de gaten te houden.
Maar de tour was alleszins de moeite waard.
Wat ik begrepen heb, is dat het bij sunset nog wel eens winderig (en dus zanderig) wil zijn.
Boeken:
Wij hebben gewoon de avond ervoor de winkeltjes op het kruispunt naar het park resp hotel/camping bezocht.
Die willen zo'n beetje allemaal wel een tour aan je verkopen.
Bij Gouldings zelf (voor ons de camping dus) is het wel zo'n beetje het goedkoopste, was onze indruk.
Maar als je speciale wensen hebt qua tijd of qua auto of medereizigers valt bij de andere winkeltjes genoeg te kiezen.
En over de prijs valt soms ook nog wel te praten.