Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Old Tucson Studios

Voor algemene vragen over de zuidwestelijke staten: Californië, Nevada, Utah, Arizona, Colorado, New Mexico en Texas.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
markro
Moderator
Berichten: 9297
Lid geworden op: 06 apr 2004, 20:58
Aantal x V.S. bezocht: 13
Locatie: Hilversum, NL
Contacteer:

Old Tucson Studios

Bericht door markro »

Heeft er iemand ervaring met een bezoek aan de Old Tucson Studios bij Tucson in zuid Arizona?
Zo ja, is dit leuk voor twee volwassenen om dit te bezoeken en hoe lang trek je daar dan ongeveer voor uit?
Marco.

Voor onze Amerikareisverslagen: klik hier.
Gebruikersavatar
Ineke
Amerikakenner
Berichten: 951
Lid geworden op: 18 sep 2004, 17:58
Aantal x V.S. bezocht: 20
Locatie: Rotterdam
Contacteer:

Bericht door Ineke »

Jaren geleden zijn wij daar geweest..... tsjaa beetje persoonlijk natuurlijk. Was leuk om een keer te doen (was bloedheet in juni) omdat we toch een paar dagen in Tucson waren. Maar om er echt speciaal voor naar toe te gaan, nou nee. Geloof dat wij er toen een paar uur rond hebben gelopen. Wat wel leuk was, was die saloon, daar werd leuk gezongen (genre Yellow rose of Texas).
We vonden het Desert Museum wel ontzettend interessant/mooi .

gr, Ineke


PS O ja, en Grizzly Adams (?) zat er toen handtekeningen uit te delen (al hadden wij toen geen idee wie dat was :D )
Gebruikersavatar
tiggerific
Amerika-ontdekker
Berichten: 57
Lid geworden op: 22 jan 2005, 21:58

Bericht door tiggerific »

Wij zijn er afgelopen oktober geweest. Het was er uitgestorven en we hebben een klein uurtje rondgelopen. Er zijn wat attracties, maar die stellen niet veel voor en zijn vooral bedoeld voor kinderen. Ze hebben ook een show, maar dat was ook niet veel bijzonders. Het is leuk om een aantal van de gebouwen te zien en wat foto's te maken, maar wij vonden het erg veel geld ($14.95 per persoon toegang) voor de korte tijd dat je er door brengt. Ik zou het overslaan en naar Tombstone gaan of in Phoenix langs de Apache trail het oude mijnstadje Goldfield bezoeken. Veel leuker!!
Misschien is het park wel aantrekkelijker als het drukker is. Ik weet niet in welke maand je het park wil bezoeken, maar in Oktober is er niemand te zien.
Gebruikersavatar
markro
Moderator
Berichten: 9297
Lid geworden op: 06 apr 2004, 20:58
Aantal x V.S. bezocht: 13
Locatie: Hilversum, NL
Contacteer:

Bericht door markro »

Dank voor jullie antwoorden.

Wij zijn in september in het zuiden van Arizona.
De toegangsprijzen zijn inmiddels verhoogd zie ik op de website:

Prices:
Adult (ages 12 & up): $14.95
Note: New pricing is $16.95 effective 12/26/06.
Child (ages 4-11): $9.45
Note: New pricing is $10.95 effective 12/26/06.

Ik vind dat ook wel iets te veel geld voor een bezoekje van een paar uur. De Apache Trail met de daaraan gelegen plaatsjes/oude gebouwen staat in ieder geval ook op het programma om te gaan doen.
Marco.

Voor onze Amerikareisverslagen: klik hier.
Gebruikersavatar
Yeehaw
Amerika-expert
Berichten: 9643
Lid geworden op: 15 aug 2006, 10:36

Bericht door Yeehaw »

Op weg naar het schitterende Sonora Desert Museum zijn wij ook langs Old Tucson gereden, uitgestapt, want rondgekeken maar er niet ingegaan en dat was denk ik een wijs besluit als ik het commentaar van de anderen zo lees maar mis het Sonora Desert Museum niet en bezoek dan meteen Saguaro NP West.
Gebruikersavatar
markro
Moderator
Berichten: 9297
Lid geworden op: 06 apr 2004, 20:58
Aantal x V.S. bezocht: 13
Locatie: Hilversum, NL
Contacteer:

Bericht door markro »

Yeehaw schreef:Op weg naar het schitterende Sonora Desert Museum zijn wij ook langs Old Tucson gereden, uitgestapt, want rondgekeken maar er niet ingegaan en dat was denk ik een wijs besluit als ik het commentaar van de anderen zo lees maar mis het Sonora Desert Museum niet en bezoek dan meteen Saguaro NP West.
Deze laatste twee staan ook al op het programma. Bedankt!
Marco.

Voor onze Amerikareisverslagen: klik hier.
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer