Pagina 1 van 3

AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 30 aug 2011, 20:03
door Dennis
Hallo allemaal,

Nu de vakanties weer (bijna) voorbij zijn, wordt het tijd om aan de volgende AA-meeting te denken! Tijdens deze meeting kunnen forumleden elkaar in levende lijve ontmoeten en discussieren over Amerika en alle andere onderwerpen waar je interesse in hebt.

Voor het jaar 2012 zijn we op zoek naar een nieuw vrijwillig Organisatie Team (OT). Het OT heeft in het verleden bestaan uit ca. 5 personen, inclusief iemand van het moderatorteam van het AA-forum, en heeft als taak de meeting in zijn geheel te organiseren (inclusief het bepalen van de datum, het regelen van het budget en het vinden en reserveren van de locatie, het regelen van de promotie, eventuele aankleding van de zaal, eten en drinken, etc.).

Dit is een geweldige manier om op een informele manier betrokken te zijn bij het regelen van een leuk evenement voor ca. 70-100 personen en tegelijkertijd wat inzage te krijgen in hoe het AA-forum 'achter de schermen' werkt. Het OT krijgt de volledige steun van de moderatorteam van de AA-forums en het uitgaande OT zal ongetwijfeld af en toe voor advies ter beschikking staan. Daarnaast krijgt het nieuwe OT ook inzage in de belangrijkste informatie en ervaringen zoals die begin dit jaar door het uitgaande OT zijn opgetekend. Een groot deel van het harde werk is dus al voor je gedaan.

Vorig jaar heeft het OT er een geweldige dag gemaakt waar door de aanwezige leden weer met plezier op terug wordt gekeken. Echter, ook voor 2012 hebben we weer een organisatieteam nodig.

Heb je interesse in deelname aan het OT voor de AA-meeting 2012? Meld je dan nu aan via een Persoonlijk Bericht naar mij (Dennis). Gebruik hiervoor de PB button bij dit bericht. Je aanmelding is vrijblijvend en verplicht je voorlopig tot niets - ik ben alleen op zoek naar de animo. Laat dus wat van je horen en meld je snel aan via een PB aan mij.

Alvast bedankt!

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 30 aug 2011, 20:09
door Njit
Aanmelding per PB of in dit topic?

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 30 aug 2011, 20:15
door Dennis
Dank je, Martijn... ik heb het bericht aangepast met verduidelijkingen.

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 30 aug 2011, 20:52
door Dennis
De eerste aanmelding is al binnen!

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 30 aug 2011, 22:25
door Georgie
Super Dennis, ik heb er weer zo'n zin in! Dit jaar ga ik me bewust niet als OT lid aanmelden, omdat ik zin heb om de meeting eens vanuit een ander oogpunt te zien, maar ik kan wel zeggen dat ik het geweldig vond om vorig jaar de meeting te organiseren. Wie dus zin heeft om in een leuk team bij elkaar te komen en met veel gezelligheid (maar toch ook wel wat werk) een meeting te organiseren, moet dat echt vooral doen; ik vond het super!

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 31 aug 2011, 20:15
door dimple
Wie was die dare devil afgelopen jaar die allemaal goede ideeen had en zeker de volgende keer in het OT zou gaan?? Weet iemand de naam nog?

Ik ga niet in het OT wegens drukke baan etc. maar ik wil me wel beschikbaar houden voor vragen, hulp, tips en/of ideeen! Een keer een bijeenkomst bijwonen ook geen probleem, maar meer niet :wink:
Houdt het maar in gedachte Dennis!

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 31 aug 2011, 21:13
door Dennis
We hebben inmiddels meerdere aanmeldingen binnen, maar als je ook in de hoge hoed wilt, meld je dan voor het eind van komend weekend!

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 31 aug 2011, 21:31
door Njit
Top dat er al meerdere aanmeldingen zijn. Net als Dimple houd ik me beschikbaar voor vragen, tips etc.

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 31 aug 2011, 22:23
door Susie one
Helemaal top dat er animo is om de AA meeting 2012 helpen te organiseren.
Ik heb geholpen om de meeting van 2010 te organiseren en het nieuw OT team kan ook bij mij terecht voor tips etc.

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 31 aug 2011, 22:26
door MattRob
Dat is mooi zeg, zoveel animo :thumbup: ! Ben benieuwd naar de volgende groep en de nieuwe aanpak (of juist niet) :mrgreen: ! Kan ik me alvast aanmelden (Edit: voor de meeting) :lol: !

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 31 aug 2011, 22:33
door Rob
Als je in het OT zitting wil nemen wel :thumbup: :lol:

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 02 sep 2011, 16:19
door DVDGuy
:mrgreen:

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 02 sep 2011, 17:27
door Dennis
We hebben een goed aantal aanmeldingen, maar we missen nog een paar 'oude rotten' op het forum voor het OT. Wie wil alsnog? :mrgreen:

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 02 sep 2011, 20:32
door dimple
Nieuw bloed kan ook geen kwaad :lol:
Wellicht slepen ze er wel een retourtje LA uit bij de KLM of zo. Je weet het niet :mrgreen:

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 03 sep 2011, 09:05
door Coyote
In principe had ik best wel in het OT gewild maar er bestaat een kans dat ik eind januari/begin februari (toch de periode dat de meeting waarschijnlijk gehouden wordt) in Amerika zit... :D

Vandaar dat ik mij niet opgegeven heb maar ook om 'nieuw bloed' een kans te geven. :wink:

Roland

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 03 sep 2011, 11:26
door Mrs.Bean
zoiets geldt hier ook 8)

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 03 sep 2011, 12:02
door tcoppers
Heeft iemand een lijstje met namen van OT leden van de afgelopen jaren.
Dan begrijp ik dat geroep om nieuw bloed misschien beter. Wie. :?:

Theo

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 03 sep 2011, 12:12
door DVDGuy
thuul schreef:zoiets geldt hier ook 8)
Dat jullie in de USA zitten of dat van dat "nieuwe bloed"? :wink: :mrgreen:

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 03 sep 2011, 12:52
door Mrs.Bean
tja voor ons een weet en voor jou een vraag....... :mrgreen:

Re: AA meeting 2012: OT gezocht

Geplaatst: 03 sep 2011, 12:56
door tcoppers
Wie bedoel je Thuul, Ruud of ik :mrgreen: