Pagina 1 van 1

Reis zandhoef1981: congres Austin combineren met rondreis kids.

Geplaatst: 22 feb 2022, 13:51
door zandhoef1981
Goede middag,

Mijn vrouw heeft juni aanstaande een congres en nou wil ik met de kids (7 en 9) mee. We hebben geboekt van 18 t/m 30 juni, waarvan 23 en 24 congres zijn in Austin.
Nou kan ik een retour boeken Ams-Austin en een camper huren en een mooie tocht maken (zo ja, wat raden jullie aan?).

Maar ik dacht misschien moet ik ergens anders op vliegen en dan een roadtrip maken naar Austin, daar heeft mijn vrouw dan haar congres en dan weer weekje op pad. Misschien van New Orleans naar Austin? Of eh ??

Ik ben enorm benieuwd naar jullie adviezen.

Groeten Bas en Hanneke.

Re: Congress Austin combineren rondreis kids

Geplaatst: 22 feb 2022, 14:05
door hemmie
Ik vermoed dat huurcampers erg duur zijn als je nu nog moet boeken.

Op zich heb je niet heel veel tijd, nog geen 2 weken, waaronder het congres, op zich is er genoeg om je dan on TX te vermaken (maar wel warm!). Als je vliegt op Austin zou je die dagen voor het congres kunnen gebruiken voor Austin, San Antonio en de Hill Country, en dan de week na het congres wat verder weg gaan, naar West-TX of net over de grens in New Mexico bijvoorbeeld. Of je gaat die week juist naar het oosten, het noord-westen van Arkansas is ook erg mooi.

Er zijn zoveel mogelijkheden, het ligt er maar net aan wat je wil. Zoek hier eens naar routes van anderen voor ideeen, zoek bijvoorbeeld op rondje texas.

Overigens is het mij niet helemaal duidelijk wat er nu wel en niet vast ligt (vooral wat de vluchten betreft).

Re: Congress Austin combineren rondreis kids

Geplaatst: 22 feb 2022, 14:09
door mtl
Ik neem aan dat de vrouw een retoer naar Austin van haar werkgever krijgt? Dan zou je moeten kijken in hoeverre de rest van het gezin met hetzelfde vliegtuig mee kan.

Re: Congress Austin combineren met rondreis kids.

Geplaatst: 22 feb 2022, 15:11
door GoBucks
Persoonlijk zou ik in Texas blijven, met een huurauto in plaats van een camper. Dan hotels boeken. Kun je van tevoren boeken en de meeste kun je annuleren 24/48 uur van tevoren als de plannen veranderen. Dan even kijken wat je aanspreekt.... in het begin bijvoorbeeld 2-4 dagen omgeving Houston..(NASA, Johnson space Center (Mission Control) bijvoorbeeld... Galveston (strand). Dat zijn maar wat voorbeelden, er is genoeg te zien voor een dag of 3-4. Of een paar dagen in de omgeving van Dallas... dan rond het congress een paar dagen in Austin en omgeving... er is genoeg in de omgeving voor wat dagtochten. Ook is San Antonio niet ver weg. Daar zit Six Flags, Seaworld... New Braunsfell is wel aardig voor een midagje. Dan tegen het einde meer naar het westen... Big Bend National Park... of naar South Padre Island / Harlingen een paar dagen zon/ zee/ strand.

Persoonlijk zou ik hotels boeken met een kitchenette en gratis ontbijt. Bijvoorbeeld zoiets als dit (maar een voorbeeld, er zijn er veel meer): https://www.hilton.com/en/home2/
Dan heb je opties: Je kan altijd uit eten, maar je hebt dan een koelkast / magnetron om zelf iets te doen. Al is het maar wat koud water/fris/bier in de koelkast.

Hou er rekening mee dat het tegen die tijd HEET is in Texas.... 30+ graden elke dag. 's avonds weining verkoeling. Maar neem wel een vest of zo mee, want zodra je ergens binnenkomt voelt het steenkoud door de airco!

Re: Congress Austin combineren met rondreis kids.

Geplaatst: 22 feb 2022, 18:40
door zandhoef1981
Als eerst wat gaaf dat ik nu al reacties heb. Bedankt daarvoor.
Mijn vrouw is eigen baas dus qua tickets alle vrijheid. Ik heb al verschillende grote campers gezien (rechtstreeks van de eigenaar) voor rond 150/200$ per dag en dat vind ik zeker schappelijk. We kunnen ook altijd nog een auto huren en verschillende hotels / airbnb's boeken. misschien gezien de hitte slimmer?

Ik heb dus nog niets vast liggen. Alleen ong de data.
Bedankt weer!

Re: Congress Austin combineren met rondreis kids.

Geplaatst: 22 feb 2022, 19:20
door Martin & Marianne
zandhoef1981 schreef:
22 feb 2022, 13:51
We hebben geboekt van 18 t/m 30 juni, waarvan 23 en 24 congress zijn in Austin.
Wat heb je dan geboekt?

Marianne

Re: Congress Austin combineren met rondreis kids.

Geplaatst: 23 feb 2022, 09:23
door markro
zandhoef1981 schreef:
22 feb 2022, 18:40
Ik heb al verschillende grote campers gezien (rechtstreeks van de eigenaar) voor rond 150/200$ per dag en dat vind ik zeker schappelijk. We kunnen ook altijd nog een auto huren en verschillende hotels / airbnb's boeken. misschien gezien de hitte slimmer?
Let op bij het huren van auto's/campers dat je verzekerd bent, zeker als het van een particulier is. Amerikanen hebben een persoonlijke verzekering, die is niet gebonden aan het voertuig. Als jij dan iets huurt, ben jij niet verzekerd. Ook als een Amerikaan zegt dat je wel verzekerd bent, laat hem dat dan zwart-op-wit tonen. Je kan niet voorzichtig genoeg zijn.

Re: Reis zandhoef1981: congres Austin combineren met rondreis kids.

Geplaatst: 23 feb 2022, 13:49
door Elendan
Voor deze periode kun je een C30 huren voor € 240 per dag en dan heb je alles inclusief. Ik heb net even gekeken bij bestcamper.de. Dus als je iets meer betaald zitten daar wel alle verzekeringen bij en de vehiclekit en persoonlijke kits (4x) plus onbegrensde mijlen. Let even op wat er inclusief is als je rechtstreeks wilt boeken bij campereigenaren.