Pagina 1 van 1

Reis Rups: Taos, Santa Fe en Mesa Verde in april?

Geplaatst: 01 feb 2022, 12:30
door Rups
Ha,

We hebben een rondje LV-LV op de planning staan in april. Van Las Vegas naar het zuiden van Arizona en dan via New Mexico weer terug.
We hebben als voorkeur om Taos, Santa Fe en Mesa Verde NP (cliff dwellings) op te nemen in de route, maar vragen ons af of dat niet (te) koud is half april? Ik las sowieso dat veel gesloten is in Mesa Verde in april. Is het dan nog wel de moeite om die kant op te gaan in die periode?

Optie B is om vanuit New Mexico Texas in te duiken voor Big Bend NP en Guadalupe NP en dan via Albuquerque weer terug naar LV. Dan slaan we Taos, Santa Fe en Mesa Verde over.

Optie C is om te beginnen in LA en dan via Sequoia e.d. naar Arizona te rijden en New Mexico (grotendeels) over te slaan. Punt van deze route is dat we niet per se weer naar Death Valley hoeven. Het zou ons dan vooral gaan om Sequoia (ook niet ideaal in april?) en eventueel weer een keertje Joshua Tree NP.

In Noord-Arizona en Utah zijn we al geweest, dus dat willen we deze keer overslaan.

Heeft iemand tips?

Groet, Ruby.

Re: Reis Rups: Taos, Santa Fe en Mesa Verde in april?

Geplaatst: 01 feb 2022, 15:03
door hemmie
Wij gaan half maart naar Santa Fe (en Albuquerque), dat zou volgens mij zeker in april geen probleem moeten zijn. Taos weet ik niet precies, maar kan me niet goed voorstellen dat het daar in april nog erg koud is.

Big Bend en Guadalupe zijn uiteraard sowieso goed te doen in april, Big Bend kan denk ik zelfs al behoorlijk warm doen. Wij deden beide in maart, met mooi weer, al was Big Bend ook een dag flink koud, maar dan met name het hooggelegen gebied in de Chisos Moutains.

Uiteindelijk loop je in het voorjaar altijd risico. Afgelopen maart zouden we naar Palo Duro Canyon gaan, maar door een sneeuwstorm was het park die dag onbereikbaar en dicht. Dit jaar gaan we in de herkansing.

Re: Reis Rups: Taos, Santa Fe en Mesa Verde in april?

Geplaatst: 01 feb 2022, 23:57
door IngridZw
Sequoia zal denk ik in april heel lastig worden.
Je zou ook kunnen starten in LA en vandaaruit naar San Diego (Is een hele leuke stad.) Vervolgens via Joshua NP naar Sedona daarna een stuk New Mexico en/of omgeving Tucson en eventueel eindigen in Phoenix.

Re: Reis Rups: Taos, Santa Fe en Mesa Verde in april?

Geplaatst: 02 feb 2022, 09:11
door Rups
Thanks Hemmie en Ingrid! :thumbup:

Via LA en San Diego is inderdaad ook nog een optie. En dan Sequioa (weer) bewaren voor een andere keer. San Diego trekt me op 1 of andere manier niet zo, maar ik weet eigenlijk niet goed waarom. Toch nog eens goed bekijken. We hebben wel onze zinnen gezet op eindigen in Vegas, maar dat kan ook met de route van Ingrid.

Keuzes, keuzes. Ik ga maar gewoon achteraan de route beginnen met uitschrijven, omdat wie dit weten. En dan kijken welke kant het (letterlijk) op gaat!