Even een berichtje vanuit KOA Badlands NP.
Onze reis ging voorspoedig; wel in Chicago moeten rennen voor de aansluitende vlucht naar Denver, maar we hebben het gered
De camper konden we al om 9 uur ophalen en we waren dan ook om een uur of 10 al in de Walmart. Daarna via het plaatsje Nederland naar onze camping in Rocky Mountain NP. Glacier Basin Campground is een prachtige camping; we hadden fantastisch mooi uitzicht op de bergen vanaf onze hele ruime plek (C119). Wat ik wel gek vond is dat zeker 1/3 van de plekken vrij was terwijl er stond dat de camping volgeboekt was. Veel mensen komen blijkbaar toch niet opdagen en dat is echt jammer voor degenen die wel wilden, maar niet konden boeken. Deze eerste dag hebben we het park verder niet bezocht, we waren nog moe van de reis dus hebben heerlijk over de camping gelopen en we moesten natuurlijk alle koffers uitruimen.
De volgende dag hebben we de Trail Ridge Road met prachtig weer gereden; wel af en toe met dichtgeknepen billen hoor (hoogtevrees). Maar toch ontzettend blij dat we het gedaan hebben! Prachtig gewoon! Verder hebben we de trail naar Alberta Falls gelopen en wilden we door naar Bear Lake/Emerald Lake maar toen sloeg het weer om dus zijn we met de shuttle terug naar de camping gegaan, waar we net op tijd waren voor het onweer losbarstte. We vonden het een prachtig park! Vandaag hebben we 640 kilometer gereden naar de KOA bij Badlands. Dat kostte een hele dag, mede door een enorm stomme fout van mij; ik had de route in google maps niet gecheckt en ineens zaten we op een ongeasfalteerde weg. We hadden geen bereik, geen kaarten (stom!) en alleen gedownloade google maps kaarten. Daarop zag ik dat die ongeasfalteerde weg 20 mijl lang was.....Dus op de offline kaart gekeken, maar daar staat minder op en we zagen alleen maar andere witte weggetjes. Het was inmiddels 17 uur, wisten niet wat te doen en besloten die 20 mijl toch maar te rijden, al schokkend, hobbelend en met een tempo van 15 mijl per uur......Nog nooit zo blij geweest een geasfalteerde weg te bereiken! Eenmaal daar waren we binnen 10 minuten op de camping. Goed afgelopen dus, maar was wel echt even stressen (je bent ook niet verzekerd met de camper als je op een onverharde weg rijdt). Wijze les: als een weg geen wegnummer heeft, niet inrijden
Eenmaal op de camping nog eens rustig gekeken (met wifi) en toen bleek dat we met een kleine omweg (die uiteindelijk ook nog sneller zou zijn) er gewoon hadden kunnen komen
. Morgen Badlands NP bezoeken en door naar KOA Mount Rushmore!