Wij gaan 9 mei 17 dagen een rondreis (met een auto) maken en ben op zoek naar tips, vooral voor de routes en wat we wel en zeker niet hoeven te zien in de Nationale Parken.
Onze reis:
9 mei begin vd avond: aankomst SF
3 nachten SF, dus 2 dagen SF
12 mei overnachting Monterey
13 - 15 mei overnachtingen LA (waarvan 1 dag naar Disney)
16 mei overnachting Palm Springs
17 - 18 mei overnachtingen Grand Canyon, Tusayan
19 mei overnachting Page
20 mei overnachting Bryce Canyon
21 - 22 mei overnachting LV
23 mei overnachting El Portal
24 mei overnachten we op het vliegveld, omdat we anders bang waren dat we net op tijd daar zouden zijn.
Alles is al (met advies van een reisagent die ook zelf een soortgelijke rondreis had gedaan) geboekt, dus veranderen kan niet meer.
Maar ik ben dus op zoek naar tips wat ze zeker moeten zien en wat we kunnen overslaan ivm tijdgebrek. Ik snap dat we eigenlijk veeeeel langer moeten gaan, maar ivm werk en heimwee (haha) is deze reisduur echt lang genoeg.
Graag een mening over Antelope Caynon en Horseshoe Bend.
We hadden graag door de Tioga pas gereden vanuit LV naar El Portal maar dat gaat vast niet lukken, dus nu op zoek naar een alternatieve route.
Alvast bedankt voor jullie reacties!
Groetjes Valentine.