Pagina 1 van 1

Reis Rondreis2017: 22 dagen West - Amerika

Geplaatst: 02 okt 2016, 20:48
door Rondreis2017
Goedenavond,

Ik ga samen met mijn zus een rondreis maken door West-Amerika 3 weken in mei/juni 2017.

Onze opzet is nu

Dag 1 Amsterdam - San Francisco
Dag 2 San Francisco
Dag 3 San Francisco
Dag 4 Montrey
Dag 5 Yosemite
Dag 6 Sequoi national park
Dag 7 Bakersfield
Dag 8 Death Valley
Dag 9 las Vegas
Dag 10 las Vegas
Dag 11 las Vegas
Dag 12 Bryce Canyon
Dag 13 Bryce Canyon
Dag 14 Page en Moment Valley
Dag 15 Grand Canyon
Dag 16 Grand Canyon
Dag 17 Palm Springs
Dag 18 Santa Barbara
Dag 19 Santa Barbara
Dag 20 Los Angeles
Dag 21 Los Angeles - Amsterdam

Ik hoor graag of jullie tips hebben en of het te doen is met reistijden.

Groeten
Rondreis2017

Re: Rondreis2017 22 dagen West - Amerika

Geplaatst: 02 okt 2016, 21:05
door Yankee-Doodle
Heel mooie reis! kan niet anders zeggen.
We hebben deze reis met afstanden zelf ook gedaan (wel in 2 verschillende reizen).
Dag 13 Bryce Canyon
Dag 14 Page en Moment Valley
Dag 15 Grand Canyon
Dit wordt volgens mij de drukste dag.

Ligt er aan wat je in Page wil doen, Horse Shoe en Antilope Canyon? dat is te doen, maar bezoek aan de Glen Canyon dam dan wordt het dringen.
Boot tochtje zit er niet in denk ik.
En "Google" even op "hwy 163 utah", ik denk dat je hier nog even naar toe wilt als je toch in MM bent.
(Doe dit 's ochtends net voor je door rijdt naar de Grand Canyon, dan staat het licht mooi op de bergen).

Re: Rondreis2017 22 dagen West - Amerika

Geplaatst: 02 okt 2016, 21:19
door Martin & Marianne
Er zitten wat vreemde keuzes in vind ik. Veel tijd voor Bryce en de Grand Canyon en geen Zion en nauwelijks tijd voor Yosemite en Sequoia.
Wanneer gaan jullie precies? Dit in verband met het Memorial Day weekend en de Tioga Pass. En liggen de vluchten al vast?

Marianne

Re: Rondreis2017 22 dagen West - Amerika

Geplaatst: 02 okt 2016, 21:25
door PSVwally
Nou, ik zou eerlijk gezegd wel wat aanpassingen doen.

Waarom 2 nachten Santa Barbara? Amper tijd voor Yosemite en Sequoia, heel veel tijd voor Bryce? Licht eens wat keuzes toe en schrijf het uit in een van en naar route, dan zijn de reisdagen beter te zien. Kijk eens naar de voorbeeldroute, daar kan je al veel uithalen.
http://www.allesamerika.com/rondreis-zu ... erika.html

Re: Rondreis2017 22 dagen West - Amerika

Geplaatst: 02 okt 2016, 21:30
door Rondreis2017
De dag met page en monument Valley bezoeken we in page alleen lake powell.

We zijn waarschijnlijk met memorial day in las Vegas. Heb je daar veel last van? Gezien de Nederlandse feestdagen scheelt het 2 dagen vrij nemen, deze periode heeft dit als voordeel.

We hebben er bewust gekozen om niet alle parken te bezoeken omdat het reisschema dan erg vol wordt. Daarnaast vinden we het ook leuk tijd in de steden te hebben en een stukje kust te zien.

Re: Rondreis2017 22 dagen West - Amerika

Geplaatst: 02 okt 2016, 21:35
door SanFran
Ik vind je schema juist nu erg vol. Op sommige plekken ben je aan het racen, op andere heb je eigenlijk 'teveel' tijd. Bryce Canyon is juist een klein compact park, Yosemite daarentegen is enorm groot. Grand Canyon is ook vrij compact als je niet naar beneden gaat hiken, en Sequoia zou juist meer tijd nodig hebben. Ik zou toch eens kijken naar de tip die Paul ook gaf, de voorbeeldroute.

Re: Rondreis2017 22 dagen West - Amerika

Geplaatst: 02 okt 2016, 21:39
door Martin & Marianne
Je doet toch erg veel parken aan, maar je hebt nu voor een aantal veel te weinig tijd. En je rijdt wel door Zion maar bezoekt het niet. Als je niet alles wilt doen moet je wat andere keuzes maken. Waarom 2 nachten Bryce en 2 nachten Grand canyon? En waarom maar 1 nacht Yosemite? Wat zijn jullie plannen overal? Als je naar Page gaat waarom dan niet ook Antelope Canyon en Horseshoe Bend? Kost allemaal niet veel tijd en is erg jammer om over te slaan als je er toch bent.
Met zowel in het begin als aan het einde een stukje kust was het eigenlijk wel zo logisch geweest om de hele kustroute te pakken. De tickets liggen vast?
Memorial Day in Las Vegas zal betekenen dat de hotelprijzen hoger zijn, maar verder is dat geen probleem'.
Kijk voor Yosemite en Sequoia en ook voor Bryce, Page en de Grand Canyon in juni eens in ons 2013-verslag, dan heb je een beetje een idee wat je overal kunt doen en hoeveel tijd dat kost.

Marianne

Re: Rondreis2017 22 dagen West - Amerika

Geplaatst: 02 okt 2016, 23:08
door PSVwally
en als toevoeging op wat marianne aangeeft en de voorbeeldroute. Lees je vooral ook goed in over wat er op de route te doen is. Als je naar Page gaat om alleen Lake Powell aan te doen dan heb je je daar niet op ingelezen, want vooral antelope canyon zal iedereen hier toch wel als een must do adviseren (en de horsshoe bend ook neem ik aan). Kijk eens op www.ontdek-amerika.nl voor duidelijke nederlandstalige uitleg over wat er overal te beleven valt. En lees veel reisverhalen onder de posts van mensen.

boek je zelf of via een reisorganisatie?