Pagina 1 van 1

Reis richden: Van Denver naar Los Angeles

Geplaatst: 14 aug 2013, 23:59
door richden
Beste medelezers,

Volgend jaar willen we in juli weer een rondreis gaan maken door de Verenigde staten. We zijn eerder al in Florida geweest en 4 jaar geleden hebben we het bekende West rondje gemaakt. ( San fransisco, Yosemite, Seqouia, LA, Ridgecrest, Las Vegas, Zion, Bryce, Moab, Monument valley, Page, Grand canyon)
Voor dit jaar twijfelen we nog of we via Seatlle, Canada, Yellowstone gaan of via de onderstaande route.

Dag 1: Aankomst Denver
Dag 2: in de ochtend nog de highlights van Denver bekijken en dan in de middag via het plaatsje Nederland naar Estes parc. ( 130 km)
Dag 3: Besteden in de Rocky mountains
Dag 4: Rijden naar Custer ( 550 km)
Deze weg lijkt me een beetje saai, wat zijn leuke plaatsjes om even te stoppen, of leuke bezienswaardigheden?
Dag 5: Custer
Dag 6: Custer
Dag 7: Rijden via Devils tower naar Sheridan ( 351 km)
Dag 8: Rijden via big sheep canyon, en weg nr 14 naar Cody ( ?300 km)
Dag 9: Rijden naar Yellowstone
Dag 10: Yellowstone
Dag 11: Yellowstone
Voor de dagen in Yellowstone willen we op 2 plekken verblijven, welke 2 plekken kunnen wij het beste doen?
Dag 12: Via de Grand Teton naar Jackson ( vanaf old faithfull is het 160 km)
Dag 13: Rijden naar Salt Lake city ( 450 km)
Dag 14: Rijden naar Springdale ( 494 km)
Dag 15: Zion ( een trail lopen)
Dag 16: Rijden naar Las Vegas via parc Valley of the states ( 262 km)
Dag 17: Las Vegas
Dag 18: Las Vegas
Dag 19: Rijden naar Lone Pine ( 359 km )
Dag 20 Rijden via de Tioga pas naar Curry village ( 316 km)
Dag 21: Yosemite
Dag 22: Via de wijnvelden en Napa naar San Fransisco ( 385 km)
Dag 23: San Fransisco
Dag 24: San Fransisco
Dag 25: Rijden naar Montery ( 190 KM)
Dag 26: Rijden naar Santa Barbara ( 360 KM)
Dag 27: Rijden naar L. A ( 160 KM)
Misschien is het handiger om de kustroute anders in te delen, dat hoor ik dan graag. We hoeven niet perse op tijd in L. A te zijn aangezien we dat al hebben gezien [/b][/b]
Dag 28: Dagje Disney l. A.
Dag 29: Terugvlucht

Tips en suggesties zijn altijd welkom en is deze reis haalbaar zo?

Greetss

Dennis

Re: Van Denver naar Los Angeles

Geplaatst: 15 aug 2013, 00:20
door Martin & Marianne
Hallo Dennis,
Ik vind het een mooie route. Het lijkt veel op onze 2004-reis, misschien heb je iets aan ons reisverslag. Voor Yellowstone zie ook ons 2008-verslag.
Op weg naar South Dakota hebben wij een stukje Oregon Trail bekeken, en Fort Laramie bezocht. Maar misschien is het leuker om via Scottsbluf te rijden.
Met parc Valley of the States bedoel je Valley of Fire denk ik.
Ik zou zelf wat meer tijd uittrekken voor Yosemite en een overnachting in Death Valley vind ik ook mooi. Een extra dag Yellowstone zou ook niet verkeerd zijn.

Marianne

Re: Van Denver naar Los Angeles

Geplaatst: 15 aug 2013, 01:17
door ingrid14
Dag 4:
wij deden ooit het volgende gespreid over 2 dagen
RMNP - Fort Laramie - Lusk - Chadron
Chadron - Wounded Knee - Badlands - Keystone

Dag 22 - Yosemite via Napa naar SF
Calistoga:
Old Faithful Geyser of California: Tubbs Lane 1299 (2 miles ten noorden van het stadje) (kleine broer van die in Yellowstone)
Petrified Forest: 4100 Petrified Forest Road (5 miles nw van het stadje)

Dag 26: Monterey - San Simeon / Pismo Beach / Morro Bay
(hier is het mooiste stuk van Hwy 1, er is heel veel te zien en het rijden vlot niet echt)
Dag 27: San Simeon / Pismo Beach / Morro Bay - LA

Groetjes,

Ingrid

Re: Reis richden: Van Denver naar Los Angeles

Geplaatst: 15 aug 2013, 18:59
door richden
@Marianne
Ja ik heb jou reis ook als uitgangspunt genomen. Het is alleen wel zo dat we precies 4 weken hebben dus een dagje erbij gaat helaas niet lukken. De 4 weken zijn al een unicum.
Death valley hebben we al bezocht in onze eerdere reis, dus vandaar willen we meteen doorrijden naar Lone pine. Zal de reisverslagen nog extra goed gaan lezen en aantekeningen maken. Ik bedoelde inderdaad valley of fire.

@ Ingrid
Dank je voor de aanvullende informatie maar we willen vanwege de beperkte dagen echt in 1keer doorrijden naar Custer of een plaatsje er vlakbij. De kustroute gaan we aanpassen en thanks voor de tip van Calistoga.

We willen gaan overnachten in leuke lodges, hotelletjes etc. Weten jullie nog leuke, aparte slaapplekken?

Re: Reis richden: Van Denver naar Los Angeles

Geplaatst: 25 aug 2013, 21:26
door krisje8284
hey wij willen een soortgelijke route doen en ik vroeg me af welke autoverhuurmaatschappij jullie gebruiken?

Re: Reis richden: Van Denver naar Los Angeles

Geplaatst: 26 aug 2013, 13:09
door Old Faithful
Bij Alamo via http://www.usareisen.de/mietwagen/ heb je in ieder geval geen drop off kosten (Einwegmieten).

Re: Reis richden: Van Denver naar Los Angeles

Geplaatst: 26 aug 2013, 14:45
door PSVwally
Ik heb een groot deel van je reis precies andersom gedaan, misschien heb je wat aan mijn reisverslag.
Ik zal vanavond eens kijken of ik nog wat tips voor je heb.
Paul

Re: Reis richden: Van Denver naar Los Angeles

Geplaatst: 27 aug 2013, 21:45
door richden
Hoi hoi,
Nee we hebben nog niet gekeken naar een huurauto. Maar met zijn tweeën hebben we ook geen hele grote auto nodig. Thanks voor de tip. Had al even gekeken op de site maar op dit moment is het nog niet boekbaar.

@psvwally. Ben benieuwd naar je tips. Heb al even gekeken naar je route. Jij had zelfs nog minder dagen.... is het wel allemaal te doen?

Re: Reis richden: Van Denver naar Los Angeles

Geplaatst: 16 sep 2013, 23:03
door richden
Inmiddels heb ik mijn definitieve route samengesteld.
Zat 5 juli: vliegen naar Denver
Zon 6 juli : in de ochtend highlights Denver dan via Nederland naar Estes parc
Maandag 7 juli: Rocky mountains
Dinsdag 8 juli: rijden naar Custer
Woensdag 9 juli: custer
Donderdag 10 juli: custer
Vrijdag 11 juli: rijden via Devils tower naar Sheridan
Zaterdag 12 juli: rijden naar Cody
Zondag 13 juli: rijden naar West yellowstone
Maandag 14 juli: yellowstone
Dinsdag 15 juli: rijden naar Gardiner
Woensdag 16 juli:rijden naar Jackson
Donderdag 17 juli: rijden naar Salt lake city
Vrijdag 18 juli: rijden naar Springdale
Zaterdag 19 juli: zion
Zondag 20 juli: rijden naar Las vegas
Maandag 21 juli: las vegas
Dinsdag 22 juli: las vegas
Woensdag 23 juli: rijden naar lone pine
Donderdag 24 juli: rijden via de tiogapas naar curry village
Vrijdag 25 juli: Yosemite
Zaterdag 26 juli: rijden naar Napa en dan san Francisco
Zondag 27 juli: San fransisco
Maandag 28 juli: san fransisco
Dinsdag 29 juli: rijden naar Montery
Woensdag 30 juli: rijden naar Pismo beach
Donderdag 31 juli: rijden naar La
Vrijdag 1 augustus: La, disney
Zaterdag 2 augustus terug vliegen

Wanneer kunnen we kijken voor de vliegtickets en hotelovernachtingen.
Tips zijn welkom.

Re: Reis richden: Van Denver naar Los Angeles

Geplaatst: 16 sep 2013, 23:16
door Martin & Marianne
Als je al weet wanneer je gaat kun je natuurlijk nu al naar overnachtingen kijken, zeker in de parken. Voor Yellowstone zal het wel meevallen als je buiten het park gaat zitten. Is het niet hanger om eerst het bovenste rondje te doen, en dan het onderste deel van de 8? Over tickets is niet veel zinnigs te zeggen, gewoon kijken wat de prijzen zijn en toeslaan als je een redelijke prijs ziet.
Ik zou zelf Denver vergeten, ik denk dat het heel veel tijd kost om daar nog iets te gaan zien, en meteen naar Estes Park rijden.

Marianne

Re: Reis richden: Van Denver naar Los Angeles

Geplaatst: 16 sep 2013, 23:28
door Loek
Downtown Denver op Zondag is uitgestorven en veel is gesloten. Op een door de weekse dag of zaterdag was het wel leuk geweest en dan heb je aan een ochtendje niet genoeg. In jullie geval zou ik gewoon meteen doorrijden.

Re: Reis richden: Van Denver naar Los Angeles

Geplaatst: 17 sep 2013, 00:36
door PSVwally
richden schreef:Hoi hoi,
@psvwally. Ben benieuwd naar je tips. Heb al even gekeken naar je route. Jij had zelfs nog minder dagen.... is het wel allemaal te doen?
Ik zou zelf zeggen dat ik net te weinig dagen had, dus dat is bij jou zeker al beter. Ik zou achteraf gezien makkelijk een week in Yellowstone kunnen doorbrengen, wat een pracht. Rond de Black Hills had ik erg veel regen en dat maakt het toch anders.