Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Reis gaaby: Rondreis las vegas >las vegas

Vragen over specifieke reizen naar de zuidwestelijke staten: Californië, Nevada, Utah, Arizona, Colorado, New Mexico en Texas.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
gaaby
Amerika-ontdekker
Berichten: 13
Lid geworden op: 19 feb 2013, 11:54
Aantal x V.S. bezocht: 7
Locatie: breda
Contacteer:

Reis gaaby: Rondreis las vegas >las vegas

Bericht door gaaby »

Forum leden we zijn van plan onderstaande rondreis te maken in juni , hebben jullie soms sugesties voor extra bezoekjes tijdens deze trip ? Dit is wat we willen doen.

startpunt : las vegas - vandaaruit via hooverdam naar Williams ( overnaching) , dan naar grand canyon en overnachting in Flagstaff, vanuit flagstaaf via canyon de chelly naar Durango (overnachting 2x ), dan via clolorado springs naar denver (overnachting). van uit denver(overnachting) dan via cheyenne naar scottsbluff (overnachting) daarna via mount rushmore naar rapid city (overnachting) dan via buffalo naar Cody( overnachting) vanuit Cody naar West Yellowstone (overnachting 2x) van daar uit via teton np naar jackson (overnachting) , dan door naar Salt lake city (overnachting)
dan naar Elko (overnachting) verder naar Reno(overnachting) dan via carson city via de pas naar yosimite , daar een overnachting en dan door naar
Berkeley Of omgeving ( voor bezoek aan San Francisco (3x overnachten)
langs de 1 kustweg naar Santa Maria (overnachting) dan door naar Santa Monica (overnachting) van daar uit naar Phoenix ( 2 x overnachting)
dan naar Kingsman (overnachting) en terug naar las Vegas voor 2 dagen en dan terug amsterdam.
gaarne met afstanden en eventuele reistijden
bij voorbaat dank alvast
Laatst gewijzigd door gaaby op 11 apr 2013, 20:15, 1 keer totaal gewijzigd.
http://www.gabreels.blogspot.nl/" onclick="window.open(this.href);return false;
rondreis nat.parken west
http://gabreels1.blogspot.nl/" onclick="window.open(this.href);return false; rondreis 9 staten Mid en West USA
http://gabreels.waarbenjij.nu/reisversl ... eisverslag" onclick="window.open(this.href);return false; west usa
Afbeelding
Gebruikersavatar
Martin & Marianne
Amerika-expert
Berichten: 43850
Lid geworden op: 15 okt 2005, 15:30
Contacteer:

Re: Rondreis las vegas >las vegas

Bericht door Martin & Marianne »

Ik heb het even per dag uitgeschreven, want is het wat lastig lezen zo.
Volgens mij is het zoiets, klopt dat? Hoeveel dagen hebben jullie?

1 Las Vegas
2 Las Vegas - Williams
3 Williams - Flagstaff
4 Flagstaff - Chinle
5 Chinle - Durango
6 Durango
7 Durango - Denver
8 Denver - Scottsbluff
9 Scottsbluff - Rapid City
10 Rapid City - Cody
11 Cody - West Yellowstone
12 West Yellowstone
13 West Yellowstone - Jackson
14 Jackson - Salt Lake City
15 Salt Lake City - Elko
16 Elko - Reno
17 Reno - Yosemite
18 Yosemite - San Francisco
19 San Francisco
20 San Francisco
21 San Francisco - Santa Maria
22 Santa Maria - Santa Monica
23 Santa Monica - Phoenix
24 Phoenix
25 Phoenix - Kingman
26 Kingman - Las Vegas
27 Las Vegas

Ik heb begrepen dat jullie al eerder in het zuidwesten geweest zijn. Misschien wel goed om dat hier ook even te melden, en aan te geven wat jullie al hebben gedaan en waar jullie bewust kiezen om minder tijd door te brengen.
Maar los daarvan is de route toch wat druk en ook wat onlogisch ingedeeld vind ik. Je zit bijna nergens langer dan 1 nacht, en zelfs voor een groot park als Yellowstone heb je maar 2 nachten (dus 1 volle dag) uitgetrokken. Ook voor het stuk in South Dakota neem je erg weinig tijd. Terwijl die lus via Phoenix en Kingman op het eind mij want minder interessant lijkt. Kortom, geef eens aan waar jullie belangstelling naar uitgaat, waar houden jullie van?
Ik denk dat er weinig tijd is voor extra bezoekjes.
Voor het stuk van Denver naar Yellwostone kun je eens in ons 2004-verslag kijken. Maar wij namen veel meer tijd voor dat deel.

Marianne
Gebruikersavatar
gaaby
Amerika-ontdekker
Berichten: 13
Lid geworden op: 19 feb 2013, 11:54
Aantal x V.S. bezocht: 7
Locatie: breda
Contacteer:

Re: Rondreis las vegas >las vegas

Bericht door gaaby »

Wij zij er van 26 mei in de avond tot 25 juni in de ochtend terug naar amsterdam de eerst 4 dagen blijven we in las vegas , vinden we leuk en voor wennen aan de tijd , de laatste dagen richting phoenix , vooral om de kolossale cacti te zien in de buurt van scotsdale. We houden niet van wandelen en zijn niet van plan om van verharde wegen af tegaan , zoals vele andere in de diverse reisverslagen wel hebben gedaan. Verder houden we van de natuur ,maar vinden een stadje met oude cultuur net zo leuk. Ik weet dat het stuk naar het noorden vanuit denver best lang is maar we willen perse de 4 hoofden van de presidenten zien. 2 dagen yelloestone per auto , geen trails etc denk ik genoeg aan te hebben , we zijn daar in 2008 al geweest met een busrondreis. In ieder geval al bedankt voor je opmerkingen en hopleijk heb je nog meer sugesties of ander forums leden Alvast bedankt
http://www.gabreels.blogspot.nl/" onclick="window.open(this.href);return false;
rondreis nat.parken west
http://gabreels1.blogspot.nl/" onclick="window.open(this.href);return false; rondreis 9 staten Mid en West USA
http://gabreels.waarbenjij.nu/reisversl ... eisverslag" onclick="window.open(this.href);return false; west usa
Afbeelding
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer