Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Reis kmanon: routemogelijkheden 25 dagen San Francisco - San Diego.

Vragen over specifieke reizen naar de zuidwestelijke staten: Californië, Nevada, Utah, Arizona, Colorado, New Mexico en Texas.
Plaats reactie
kmanon
Amerika-ontdekker
Berichten: 11
Lid geworden op: 04 nov 2018, 14:26
Aantal x V.S. bezocht: 0

Reis kmanon: routemogelijkheden 25 dagen San Francisco - San Diego.

Bericht door kmanon »

Hoi hoi!

Mijn vriend en ik gaan van 4 tot 31 mei het westen van Amerika ontdekken. Nu hebben we daar met de reistijd er al afgetrokken, 25 dagen voor.
Ons startpunt is San Fransisco en ons eindpunt San Diego. De vliegtickets zijn al geboekt!

Nu komt natuurlijk het belangrijkste aan bod: de route. We hebben er al even voor gezeten, maar lezen er zo veel verschillende dingen over terug dat we er wel wat hulp bij kunnen gebruiken. Alle tips zijn dus van harte welkom.
Hoe zouden we deze reis het beste uit kunnen stippelen? Zoals denk ik iedereen willen we natuurlijk zo veel mogelijk prachtige plekken zien. We willen graag een stukje kust en binnenland zien.
Wat kunnen we echt niet missen? En hoeveel tijd was hiervoor nodig? En wat heeft minder indruk gemaakt?

Alvast hartstikke bedankt! :thumbup:
Laatst gewijzigd door kmanon op 04 nov 2018, 17:03, 1 keer totaal gewijzigd.
Gebruikersavatar
Martin & Marianne
Amerika-expert
Berichten: 44076
Lid geworden op: 15 okt 2005, 15:30
Contacteer:

Re: Route mogelijkheden 25 dagen San Fransisco - San Diego

Bericht door Martin & Marianne »

Hallo, welkom op het forum!
Hebben jullie al naar de voorbeeldroute gekeken? Zie daarvoor dit topic. Dat is een route voor minimaal 3 weken waarin de belangrijkste steden en parken van het zuidwesten bezocht worden.
Jullie hebben meer tijd, dus dat betekent dat je ook nog wel wat kunt toevoegen aan de standaardroute.

Wel jammer dat de tickets al geboekt zijn; in die periode was het handiger geweest om in SD te beginnen en in San Francisco (met een c) te eindigen; dan zou je Yosemite later in de reis hebben met meer kans op een open Tioga Pass en een open Glacier Point road.
Ook voor de kustroute zijn begin- en eindpunt niet zo handig gekozen. Welk deel van de kust willen jullie zien? Het deel tussen SF en LA is niet handig met een one way. Of bedoel je alleen het stuk tussen LA en San Diego?

Alle parken zijn open, je hebt alleen in Yosemite kans dat je niet via de Tioga Road kunt rijden.
Om te zien wat er mogelijk is, is het goed om aan te geven wat voor jullie zeker must sees zijn, en wat de bedoeling is in de parken; willen jullie veel wandelen? En overal voldoende tijd nemen om iets te zien? En veel tijd besteden in de steden?
Lees eens wat reisverslagen om te zien wat er mogelijk is en wat jullie aanspreekt. Voor de parken is http://www.ontdek-amerika.nl een geweldige site.

Een voorbeeld:

4-mei naar SF
5-mei SF
6-mei SF
7-mei SF - Yosemite
8-mei Yosemite
9-mei Yosemite
10-mei Yosemite - Lee Vining
11-mei Lee Vining - Death Valley
12-mei Death Valley - Las Vegas
13-mei Las Vegas
14-mei Las Vegas - Zion
15-mei Zion
16-mei Zion - Bryce
17-mei Bryce - Capitol Reef
18-mei Capitol Reef - Moab
19-mei Moab (Arches)
20-mei Moab (Canyonlands, Dead horse Point SP)
21-mei Moab - Monument Valley
22-mei Monument Valley - Page
23-mei Page - Grand Canyon
24-mei Grand Canyon - Kingman
25-mei Kingman - Los Angeles
26-mei Los Angeles
27-mei Los Angeles
28-mei Los Angeles - San Diego
29-mei San Diego
30-mei San Diego
31-mei San Diego

Je hebt hier op 10 mei mogelijk een probleem. Als de Tioga Pass niet open is (en die kans is groot) zou je de Sonora Pass kunnen nemen.
Het Memorial Day weekend begint op 24 mei; dan is het overal erg druk. Je hebt daar in deze route niet veel last van.
Als je een deel van de kust wilt meenemen kun je het beste Moab laten vallen. Je zou dan van SF eerst naar Cambria of Pismo Beach kunnen rijden, en dan naar Yosemite. Maar dan zit je wellicht net in het weekend in Yosemite, dat zou ik niet aanraden.

Marianne
Marcopstal
Amerika-expert
Berichten: 7629
Lid geworden op: 04 feb 2014, 18:44
Aantal x V.S. bezocht: 28
Locatie: Zaventem

Re: Route mogelijkheden 25 dagen San Fransisco - San Diego

Bericht door Marcopstal »

Het is inderdaad bijzonder moeilijk als de vliegtickets al geboekt zijn en dat het hier in dit geval een verschillend begin en eindpunt zijn. De kans op een open Tioga Pass is niet zo groot helemaal vooraan de maand mei, en zelfs Glacier Point is geen zekerheid. Ook in SEKI kan best nog wat sneeuw liggen, maar dat weten we dus pas na de winter.

Alle parken zijn open, dat is het probleem niet, het gaat hem om bepaalde delen en wegen.

De laatste vragen zijn wat zinloos aangezien dat te veel van persoonlijke interesses en indrukken afhangt.

Eerlijk gezegd denk ik dat je best eerst eens een lijstje maakt met wat je wil zien. Ben je bvb tevreden met het stuk kust van SF tot Pismo Beach of ga je liever tot LA ?

Een optie zou kunnen zijn SF - kustroute - LA - SEKI - Yosemite - Death Valley - Vegas - .... - San Diego, je komt dan ook al weer een weekje later in Yosemite dan als je van SF naar daar trekt.
Zuidwesten: 95/96/96/97/98/99/05/06/10/14/15/16/19/20/22/23
Texas: 97/08
Florida: 98/24
Noordoosten: 01/03/04/09/12/13/15/17/18/20
Midwesten: 02
South: 07/11
Gebruikersavatar
Martin & Marianne
Amerika-expert
Berichten: 44076
Lid geworden op: 15 okt 2005, 15:30
Contacteer:

Re: Route mogelijkheden 25 dagen San Francisco - San Diego

Bericht door Martin & Marianne »

Met het voorstel van Marcopstal om een groot deel van de kust mee te nemen zou het er zo uit kunnen zien:

4-mei naar SF
5-mei SF
6-mei SF
7-mei SF - Monterey
8-mei Monterey - Pismo Beach
9-mei Pismo Beach - Sequoia
10-mei Sequoia
11-mei Sequoia
12-mei Sequoia - Yosemite
13-mei Yosemite
14-mei Yosemite
15-mei Yosemite - Lee Vining
16-mei Lee Vining - Death Valley
17-mei Death Valley - Las Vegas
18-mei Las Vegas
19-mei Las Vegas - Zion
20-mei Zion
21-mei Zion - Bryce
22-mei Bryce - Page
23-mei Page - Grand Canyon
24-mei Grand Canyon - Kingman
25-mei Kingman - Los Angeles
26-mei Los Angeles
27-mei Los Angeles
28-mei Los Angeles - San Diego
29-mei San Diego
30-mei San Diego
31-mei San Diego

Minder tijd voor sequoia en Yosemite en meer tijd voor de steden is dan ook een mogelijkheid.
Kijk voor Yosemite, Sequoia en Moab in ongeveer dezelfde tijd van het jaar eens in ons 2013-verslag.

Marianne
Marcopstal
Amerika-expert
Berichten: 7629
Lid geworden op: 04 feb 2014, 18:44
Aantal x V.S. bezocht: 28
Locatie: Zaventem

Re: Route mogelijkheden 25 dagen San Fransisco - San Diego

Bericht door Marcopstal »

Of:

4-mei naar SF
5-mei SF
6-mei SF
7-mei SF-Monterey
8-mei Monterey- Pismo Beach
9-mei Pismo Beach-LA
10-mei Los Angeles
11-mei Los Angeles
12-mei LA - Sequoia
13-mei Sequoia
14-mei Sequoia
15-mei Sequoia - Yosemite
16-mei Yosemite
17-mei Yosemite
18-mei Yosemite - Lee Vining
19-mei Lee Vining - Death Valley
20-mei Death Valley - Las Vegas
21-mei Las Vegas
22-mei Las Vegas - Zion
23-mei Zion
24-mei Zion - Bryce
25-mei Bryce - Page
26-mei Page - Grand Canyon
27-mei Grand Canyon - 29 Palms
28-mei 29 palms -San Diego
29-mei San Diego
30-mei San Diego
31-mei San Diego

Pismo Beach - SEKI of LA - SEKI is green groot verschil in rijtijd en afstand (ongeveer 20 mijl langer vanaf LA)
Zuidwesten: 95/96/96/97/98/99/05/06/10/14/15/16/19/20/22/23
Texas: 97/08
Florida: 98/24
Noordoosten: 01/03/04/09/12/13/15/17/18/20
Midwesten: 02
South: 07/11
kmanon
Amerika-ontdekker
Berichten: 11
Lid geworden op: 04 nov 2018, 14:26
Aantal x V.S. bezocht: 0

Reis kmanon: Tips route San Francisco - San Diego

Bericht door kmanon »

Hoi allemaal!

Dankjewel Martin & Marianne en Marcopstal! Jullie hulp was precies wat we even nodig hadden.

Na wat bruikbare tips te hebben ontvangen over de routemogelijkheden van San Francisco naar San Diego in 25 dagen, is deze opzet eruit gekomen:

4 mei - 's avonds geland in San Francisco
5 mei - San Francisco
6 mei - San Francisco
7 mei - San Francisco > Monterey
8 mei - Monterey > Pismo Beach
9 mei - Pismo Beach > Los Angeles
10 mei - Los Angeles
11 mei - Los Angeles
12 mei - Los Angeles > Sequoia
13 mei - Sequoia
14 mei - Sequoia
15 mei - Sequoia > Yosemite
16 mei - Yosemite
17 mei - Yosemite
18 mei - Yosemite > Lee Vining
19 mei - Lee Vining > Death Valley
20 mei - Death Valley > Las Vegas
21 mei - Las Vegas
22 mei - Las Vegas > Zion
23 mei - Zion
24 mei - Zion > Bryce
25 mei - Bryce > Page
26 mei - Page > Grand Canyon
27 mei - Grand Canyon > 29 Palms
28 mei - 29 palms > San Diego
29 mei - San Diego
30 mei - San Diego
31 mei - 's ochtends vertrek uit San Diego

Alle op- en aanvullingen zijn nog van harte welkom :)

Groetjes!
Laatst gewijzigd door kmanon op 29 nov 2018, 11:33, 1 keer totaal gewijzigd.
Gebruikersavatar
Mrvanilla
Moderator
Berichten: 6652
Lid geworden op: 04 mar 2013, 07:13
Aantal x V.S. bezocht: 15

Re: Reis kmanon: routemogelijkheden 25 dagen San Francisco - San Diego.

Bericht door Mrvanilla »

Zoals al eerder gesteld: enige waar je op moet letten is dat het rond die periode niet zeker is of de Tioga Pass al open is. 18 mei is vroeg, hij is dan nog vaker dicht dan open. Je zult dan flink moeten omrijden. Maar je kunt mazzel hebben. Mocht de Pass dicht zijn loont het misschien om eerst Yosemite te bezoeken en dan pas Sequoia. Daarna kun je onderlangs naar Death Valley.
Groetjes,
Daniel
Gebruikersavatar
Martin & Marianne
Amerika-expert
Berichten: 44076
Lid geworden op: 15 okt 2005, 15:30
Contacteer:

Re: Reis kmanon: routemogelijkheden 25 dagen San Francisco - San Diego.

Bericht door Martin & Marianne »

Ik zou inderdaad een plan B maken; en reserveer dan in Yosemite en Sequoia voor beide opties alvast iets. De kans dat de Sonora Pass open is, is trouwens wel redelijk groot, dat is een mooiere route dan die vanuit Sequoia onderlangs naar Death Valley.
Zie hier en hier voor de openingsdata van de passen in de afgelopen jaren. Je ziet dat ze net gisteren voor het seizoen gesloten zijn.
Ergens in maart/april is er al een redelijke inschatting te maken van de openingsdata van de passen.

Als in Sequoia de Kings Canyon Scenic Byway open is, is dat een anarader in Kings Canyon. Je kunt daar ook overnachten (Cedar Grove), dat is ons goed bevallen.
Weet je al waar je wilt overnachten? En wat voor accommodatie je wilt? Als je in de parken wilt overnachten zou ik nu al kijken naar de mogelijkheden.

Marianne
kmanon
Amerika-ontdekker
Berichten: 11
Lid geworden op: 04 nov 2018, 14:26
Aantal x V.S. bezocht: 0

Re: Reis kmanon: routemogelijkheden 25 dagen San Francisco - San Diego.

Bericht door kmanon »

Is het stuk kust tussen Prismo Beach en Los Angeles eigenlijk écht aan te raden? Of heb je de hoogtepunten van de westkust wel gezien als je het stuk tussen San Francisco en Prima Beach afgaat?
Een mogelijke route die ook naar voren kwam was namelijk:

4 mei - 's avonds geland in San Francisco
5 mei - San Francisco
6 mei - San Francisco
7 mei - San Francisco > Monterey
8 mei - Monterey > Pismo Beach
9 mei - Pismo Beach > Sequoia
10 mei - Sequoia
11 mei - Sequoia
12 mei - Sequoia > Yosemite
13 mei - Yosemite
14 mei - Yosemite
15 mei - Yosemite > Death Valley
16 mei - Death Valley > Zion
17 mei - Zion
18 mei - Zion > Bryce
19 mei - Bryce > Page
20 mei - Page
21 mei - Page > Grand Canyon
22 mei - Grand Canyon > Las Vegas
23 mei - Las Vegas
24 mei - Las Vegas > Los Angeles
25 mei - Los Angeles
26 mei - Los Angeles
27 mei - Los Angeles > Joshua Tree of Sedona
28 mei - Joshua Tree of Sedona > San Diego
29 mei - San Diego
30 mei - San Diego
31 mei - 's ochtends vertrek uit San Diego

Dit in het geval wanneer de Tioga Pass open is. Als deze niet open is zouden we Sequoia en Yosemite om kunnen wisselen en gebruik maken van de Sonora Pass.

Wat ik zelf een nadeel vind is het idee te hebben een stuk van de route te moeten 'missen'. De kust trekt ons namelijk wel.
Het verschil met de route in ons vorige bericht is dat we niet van San Francisco naar Los Angeles rijden, maar tot Pismo Beach.
Wel is er in deze route daardoor tijd om nog langs Joshua Tree of Sedona te gaan. Wat vonden jullie van deze plaatsen?
Martin & Marianne schreef:Ik zou inderdaad een plan B maken; en reserveer dan in Yosemite en Sequoia voor beide opties alvast iets. De kans dat de Sonora Pass open is, is trouwens wel redelijk groot, dat is een mooiere route dan die vanuit Sequoia onderlangs naar Death Valley.

Hoe zou ons plan B er met de voorgaande route dan uit komen te zien? Als we over de Sonora Pass gaan in plaats van de Tioga Pass?
Martin & Marianne schreef:Als in Sequoia de Kings Canyon Scenic Byway open is, is dat een anarader in Kings Canyon. Je kunt daar ook overnachten (Cedar Grove), dat is ons goed bevallen.Weet je al waar je wilt overnachten? En wat voor accommodatie je wilt? Als je in de parken wilt overnachten zou ik nu al kijken naar de mogelijkheden.
Bedankt voor de tip! Gaan we zeker naar kijken. Als we de route helemaal rond en duidelijk voor onszelf hebben gaan we inderdaad gelijk de overnachtingen in de parken reserveren. Het lijkt ons namelijk ook echt leuk om te gaan kamperen middenin wat van de parken.
Is het in Amerika eigenlijk gebruikelijk in de eerste instantie wat te reserveren en daarna weer te annuleren? Het zou inderdaad handig voor bepaalde plekken alvast wat vast te kunnen leggen en een van de twee nog te kunnen annuleren als het duidelijk is welke Pass we kunnen nemen.

Alvast bedankt maar weer!

Groetjes
Gebruikersavatar
Martin & Marianne
Amerika-expert
Berichten: 44076
Lid geworden op: 15 okt 2005, 15:30
Contacteer:

Re: Reis kmanon: routemogelijkheden 25 dagen San Francisco - San Diego.

Bericht door Martin & Marianne »

Pak er eens een kaart bij! De Tioga Pass loopt niet tussen Yosemite en Sequoia maar tussen Yosemite en Lee Vining. Het is de CA120. En de Sonora Pass loopt via Sonora. Dat is de CA108.
Als een van deze passen open is kun je via die route nasr de oostkant van Yosemite rijden. In één keer door naar DV is te ver. Zeker als je de Sonora Pass neemt. Daarom had ik Lee Vining als tussenstop genomen. Mammoth Lakes is ook een mogelijkheid.
Een alternatief is om eerst naar Yosemite te gaan en dan naar Sequoia en dan onderlangs naar Death Valley. Dat was wat mrVanilla bedoelde en wat ik plan B noemde.
Kijk voor de route via de Tioga Pass eens in onze laatste verslagen en voor de Sonora Pass in ons 2013 verslag. Er staan ook kaartjes bij elke dag dus dan krijg je een idee van de route.

Het is niet gek om tot Pismo Beach te gaan en dan naar Sequoia. Je hebt dan het mooiste deel van de kust gehad.
Sedona op de 27e zal een vergissing zijn?

Als je wilt kamperen hou er dan rekening mee dat de campings in de parken 6 maanden van te voren geboekt kunnen worden. En sommige zijn dan ook meteen vol. Voor Yosemite geldt een ander systeem. Zie http://www.nps.gov/yose voor meer informatie.
Je zult je heel goed moeten inlezen daarvoor.
Wacht ook voor andere accommodatie in de parken niet te lang. Vaak kun je gratis annuleren maar let wel goed op de voorwaarden als je boekt. Je zult zien dat de beschikbaarheid in de parken vaak wisselt vanwege de annuleringen.

Marianne
Marcopstal
Amerika-expert
Berichten: 7629
Lid geworden op: 04 feb 2014, 18:44
Aantal x V.S. bezocht: 28
Locatie: Zaventem

Re: Reis kmanon: routemogelijkheden 25 dagen San Francisco - San Diego.

Bericht door Marcopstal »

kmanon schreef:22 mei - Grand Canyon > Las Vegas
23 mei - Las Vegas
24 mei - Las Vegas > Los Angeles
25 mei - Los Angeles
26 mei - Los Angeles
27 mei - Los Angeles > Joshua Tree of Sedona
28 mei - Joshua Tree of Sedona > San Diego
29 mei - San Diego
30 mei - San Diego
31 mei - 's ochtends vertrek uit San Diego
Met de aanpassing ten opzichte van mijn eerder voorstel (vanaf L>A naar Sequoia) maak je weinig tot geen winst en rijd je in mijn ogen een minder aangename route.

Tussen Las Vegas en LA is er eigenlijk niet echt iets te zien waar je tussen Pismo Beach en LA toch wel nog een aantal interessante zaken tegenkomt. En van Pïsmo Beach naar Sequoia of van LA naar Sequoia maakt weinig verschil. (iets meer dan 20 mijl verschil)

De keuze tussen Joshua Tree of Sedona is er niet, Sedona ligt veel te ver af van LA en San Diego om daar nog langs te gaan. Zelfs Joshua Tree wordt dan een redelijke omweg.

Wat mij betreft is je voorstel geen betere keuze
Zuidwesten: 95/96/96/97/98/99/05/06/10/14/15/16/19/20/22/23
Texas: 97/08
Florida: 98/24
Noordoosten: 01/03/04/09/12/13/15/17/18/20
Midwesten: 02
South: 07/11
kmanon
Amerika-ontdekker
Berichten: 11
Lid geworden op: 04 nov 2018, 14:26
Aantal x V.S. bezocht: 0

Re: Reis kmanon: routemogelijkheden 25 dagen San Francisco - San Diego.

Bericht door kmanon »

Bedankt voor jullie reactie!

Het kwartje is gevallen. Eindelijk haha. Het was mij op de een of andere manier toch nog niet helemaal duidelijk.
Ik heb er de laatste tijd zo veel over bekeken en gelezen dat het door alle informatie zelfs een beetje onduidelijk werd. Maar ik snap 'm weer.
Het heeft vooral geholpen om Google Maps erbij te pakken. Zo waren de routes weer even overzichtelijk voor mij te zien.
Jullie reisverslagen waren daarnaast ook erg leuk om te lezen Martin & Marianne! Deze gaven ook een goed beeld van de route. Super.

We houden het inderdaad toch bij de eerdere routemogelijkheid.
Als de Tioga Pass nog niet open is gaan we over de Sonora Pass. Als deze ook nog gesloten is gaan we onderlangs naar Death Valley.
Ook hebben we besloten de kust tussen Pismo Beach en Los Angeles ook gewoon mee te pakken. Op die 20 mijl komt het inderdaad ook niet aan Marcopstal en zo zien we toch gewoon alles wat ons mooi leek.

Zouden jullie op het stuk tussen de Grand Canyon en San Diego in 29 Palms overnachten? Of hebben jullie nog andere suggesties?
We gaan liever wat meer onderlangs dan nog weer langs Los Angeles. Dat hebben we dan al gezien. Joshua Tree? Palm Springs? Het lijkt mij wel echt een te lang stuk om in één keer door te gaan.

Groetjes!
Gebruikersavatar
Pete.Z
Amerika-expert
Berichten: 8329
Lid geworden op: 18 dec 2004, 20:40
Locatie: Rotterdam
Contacteer:

Re: Reis kmanon: routemogelijkheden 25 dagen San Francisco - San Diego.

Bericht door Pete.Z »

Ik zou persoonlijk Seqouia er uit laten en wat langer tijd nemen voor Death Valley, je hebt Yosemite al om de bomen te zien, en DV is echt erg mooi, en er is daar veel meer te zien dan de meeste mensen denken.
kmanon
Amerika-ontdekker
Berichten: 11
Lid geworden op: 04 nov 2018, 14:26
Aantal x V.S. bezocht: 0

Re: Reis kmanon: routemogelijkheden 25 dagen San Francisco - San Diego.

Bericht door kmanon »

Ik snap je punt! Zou 1 dag om Sequoia en Kings Canyondan door te rijden genoeg zijn? We willen er toch wel graag wat van zien. En hier dan ‘s avonds overnachten zodat we ook echt de volle dat hebben en de volgende dag door naar Yosemite gaan?

Wat we verder nog vaak voorbij zien komen zijn deze plekken:

- Capitol Reef
- Moab (Arches + Canyonlands + Dead Horse Point)
- Kingman
- Monument Valley
- Mesa Verde National Park
- Taos Pueblo
- Santa Fe
- Carlsblad Caverns
- Sedona

Moeten we hier nog iets écht van aan onze route toevoegen? Deze hebben we er namelijk nog niet in staan.
En wat is bijvoorbeeld vergelijkbaar met elkaar en ‘minder’ nodig om te bezoeken? Al zal het allemaal even mooi en uniek zijn. Konden we alles maar zien :wink:

Groetjes!
Gebruikersavatar
Martin & Marianne
Amerika-expert
Berichten: 44076
Lid geworden op: 15 okt 2005, 15:30
Contacteer:

Re: Reis kmanon: routemogelijkheden 25 dagen San Francisco - San Diego.

Bericht door Martin & Marianne »

Monument Valley zou je toe kunnen voegen door 1 nacht Page te wijzigen in een nacht MV.
Kingman passeer je en is alleen een overnachtingsplaats tussen LA en de GC.
De rest is veel te ver uit de route. Als de tickets niet al vastlagen was Moab mooi geweest om mee te nemen maar nu kost je dat te veel tijd. Heb je de plaatsen die je noemt al eens in googlemaps uitgezet?

Kijk voor informatie over genoemde plaatsen en parken eens op http://www.ontdek-amerika.nl.
En voor Kings Canyon en Sequoia zie ons 2013-verslag. Met een nacht minder d(dus 2 nachten in het park) kun je ook al ardig wat doen daar.

Je zult tussen Yosemite en Death Valley wel een extra stop moeten plannen; de rit is nu te lang, zeker als je de Sonora Pass moet nemen. Zie voor de route via de Sonora Pass ons 2013-verlag en voor de Tioga Pass ons 2015- en 2017-verslag.

Marianne
SuzieQ
Amerika-expert
Berichten: 2454
Lid geworden op: 14 sep 2010, 15:52
Aantal x V.S. bezocht: 5

Re: Reis kmanon: routemogelijkheden 25 dagen San Francisco - San Diego.

Bericht door SuzieQ »

Wij vinden Seqouia en Kings Canyon echt heel mooi.
Ik zou dit er niet uitlaten omdat je de bomen in Yosemite al kunt zien, is echt niet te vergelijken.
In San Diego kun je naar de Zoo gaan, echt ontzettend mooi.
Suzie


2023- Alaska cruise & Oregon
2020- Oregon & Washington *Geannuleerd *
2019- Noord-Zuidwesten
2018- Florida
2017- Zuidwesten
2016- Zuidwesten
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer