Wij hebben afgelopen weken ons vliegticket geboekt naar San Francisco op 8 september met een terugvlucht op 29 september.
Huurauto is inmiddels ook geboekt en we zijn ons nog aan het orienteren over de route die we nemen. Voor een groot deel heb ik de route zoals deze op allesamerika.com staat gevolgt.
Zie ons onderstaande schema.
Waar ik een beetje over twijfel zijn de overnachtingen in Kanab. Wat ik tot nu toe gezien heb aan overnachtingsplaatsen (hotel/motel etc) zijn ze extreem duur in Kanab. Hebben jullie hiervoor tips?
Dag 9 - 21-09-2016: Las Vegas – Valley of Fire – Zion
· Dag 10 - 22-09-2016: Zion
· Dag 11 - 23-09-2016: Zion - Bryce Canyon
We overnachten voor Zion in Springdale en voor Bryce Canyon in Tropic.
Misschien is dat ook een idee? Weet ook niet wat het 'nut' is van telkens terug naar Kanab rijden.
[2016] Zuidwest Amerika
[2017] Philadelphia, Washington DC, Boston & New York
[2018] Deep South
Waarom de keuze voor Kanab eigenlijk? Voor Zion overnacht je beter in Springdale. Hurricane is eventueel een goedkoper alternatief indien er niets betaalbaar zou tussenzitten. Bij Bryce kan je eventueel goedkoop overnachten nabij Panguitch.
Ik zou ook Lake Tahoe vergeten, je hebt er eigenlijk te weinig tijd, die dag kun je beter ergens anders gebruiken, bijvoorbeeld voor een overnachting in Mammoth Lakes en een in Death Valley. Als je vanuit Yosemite naar Lone Pine rijdt heb je geen tijd voor de Tigoa Road en bijvoorbeeld Bodie.
Ik zou ook niet in Kanab overnachten; dat kost je ook veel extra tijd; je rijdt eerst Zion voorbij, en dan rij je weer terug naar Zion. Idem voor Bryce: overnachten dicht bij de parken betekent veel tijdwinst, en zeker bij Bryce is het echt prachtig om daar de uren voor zonsondergang en na zonsopkomst mee te maken.
Kijk daarvoor eens in mijn 2011-verslag; toen was ik er ook in september.
Mijn idee was dat je dan een aantal nachten op een plaats zit dus dan heb je het wat rustiger die dagen. En de afstanden zijn ook niet erg groot
Vergeet niet dat je in Bryce ook nog 100km in het park heen en terug rijdt als je naar Rainbow Point gaat. Verder begrijp ik de logica van rustiger hebben niet helemaal als je ongeveer 2u op en neer naar Zion rijdt en ongeveer 3u op en neer gaat naar Bryce. Dan kan je die uren beter in de parken gebruiken en 2x 10 minuten (ok, ik 2x 5) met je koffer in de weer zijn.
Een aantal keer meer dagen op 1 plek is fijn, maar doe dat dan bv in de steden en in parken als Yosemite, Zion, Page of de Grand Canyon.
Kristel De Schryver schreef:Voor Zion overnacht je beter in Springdale. Hurricane is eventueel een goedkoper alternatief indien er niets betaalbaar zou tussenzitten.
Hotels in Springdale zijn inderdaad niet goedkoop. Dit geldt minder voor http://www.zionparkmotel.com/ en http://www.canyonranchmotel.com/.
Ik heb goede ervaringen met het Zion Park Motel en dat geldt ook voor enkele bekenden. Ik meen te weten dat Marianne ooit in het Canyon Ranch Motel heeft gelogeerd. Zij spreekt ook altijd lovend over de Desert Pearl Inn, maar dat is een duurdere optie.
Prekz schreef:Heel erg bedankt voor de tips. We kiezen er inderdaad voor om te overnachten in zion/bryce.
Hebben jullie nog tips voor overnachtingen in Bryce?
Wij slapen in Bryce Pioneer Village ofzo
[2016] Zuidwest Amerika
[2017] Philadelphia, Washington DC, Boston & New York
[2018] Deep South
Heel erg bedankt voor alle tips. We slapen bij bryce nu in Tropic in het Bryce Pioneer Village, zag er erg leuk uit.
In Zion hebben we gekozen voor Days Inn Hurricane (in hurricane).
@Martin & Marianne, bedankt voor het reisverslag. Hier zitten nog enkele locaties tussen die wij ook aandoen en de hotels hierbij zijn erg handig. Dit zoek ik nog even uit!
The views and comments posted in these fora are personal and do not necessarily represent the those of the Management of AllesAmerika.com Forum.
The Management of AllesAmerika.com Forum does not, under any circumstances whatsoever, accept any responsibility for any advice, or recommentations, made by, or implied by, any member or guest vistor of AllesAmerika.com Forum that results in any loss whatsoever in any manner to a member of AllesAmerika.com Forum, or to any other person.
Furthermore, the Management of AllesAmerika.com Forum is not, and cannot be, responsible for the content of any other Internet site(s) that have been linked to from AllesAmerika.com Forum.