Pagina 1 van 1

Overstap in Detroit 1,5 uur

Geplaatst: 15 apr 2014, 19:53
door Sibi
Wij vliegen van Amsterdam via Detroit naar Miami met een overstaptijd van 1,5 uur. Dit was ons bij het boeken nog niet opgevallen. gaan we dit wel redden.
Wat moet je precies in Detroit doen moet je dan door de Immigration ? Moet je zelf je koffers weer inchecken ? lijkt me namelijk anders erg kort. Graag hulp

Re: Overstap in Detroit 1,5 uur

Geplaatst: 15 apr 2014, 20:03
door mtl
In Detroit ga je door de paspoortcontrole, daarna bagage ophalen en door de douane. Vervolgens je bagage afgeven en naar de gate voor je binnenlandse vlucht. Anderhalf uur is krap maar je haalt het als alles goed gaat. Zo niet, dan wordt je eventueel op een andere vlucht geboekt.

Re: Overstap in Detroit 1,5 uur

Geplaatst: 15 apr 2014, 20:05
door Marcopstal
Paspoortcontrole = immigratie en duurt dus wel iets langer dan gewoon even de pas controleren.

Al bij al is 1,5 uur in principe ruim voldoende.

Re: Overstap in Detroit 1,5 uur

Geplaatst: 15 apr 2014, 20:08
door Sibi
thanks!

normaal gesproken vliegen we altijd rechtstreeks was nu niet gelukt

Re: Overstap in Detroit 1,5 uur

Geplaatst: 19 apr 2014, 02:57
door Bandido
Detroit is een overzichtelijk vliegveld en dit zou gewoon moeten lukken.

Re: Overstap in Detroit 1,5 uur

Geplaatst: 19 apr 2014, 14:08
door gielissen2004
In 2012 hadden wij ook een overstap in Detroit, en ook 1,5 uur tijd.
De ruimbagage werd automatisch van het ene naar het andere toestel geheveld, dus geen omkijken naar of opnieuw inchecken van de koffers.
Wel in de rij bij customs en esta controle, maar het ging toch vrij snel.
Daarna met de AirPort-metro naar de gate ☺️.

Gewoon op zijn Amerikaans, easy going dus.

Re: Overstap in Detroit 1,5 uur

Geplaatst: 19 apr 2014, 17:37
door mtl
Je ruimbagage werd automatisch overgeheveld op het andere vliegtuig? En dat tijdens de heenreis?

Re: Overstap in Detroit 1,5 uur

Geplaatst: 19 apr 2014, 19:14
door Marcopstal
Je moet door de douane en dan moet je steeds alle bagage bijhebben.

Re: Overstap in Detroit 1,5 uur

Geplaatst: 24 apr 2014, 01:54
door gielissen2004
mtl schreef:Je ruimbagage werd automatisch overgeheveld op het andere vliegtuig? En dat tijdens de heenreis?
:shock: was mij ontschoten dat we toch met de koffers door de douane waren gegaan, maar direct daarna kun je ze weer afgeven en gaan ze op de band naar het volgende vliegtuig, dus zonder weer opnieuw in te checken, dus gaat toch wel soepel.

Re: Overstap in Detroit 1,5 uur

Geplaatst: 24 apr 2014, 10:23
door deHollander
Vorig jaar gered in 1:25 min. Maar we zaten op de heenweg wel helemaal achterin het toestel. Als je plaatsen kunt kiezen dan voorin, scheelt weer tijd bij het uitstappen.