Pagina 1 van 1

Samen reizen met huurauto

Geplaatst: 17 nov 2011, 22:35
door Olivia
Hi,

ben van plan om volgend naar naar Las Vegas af te reizen voor vrijwilligerswerk en met een huurauto naar Kanab te gaan (4 uur rijden). Heeft er iemand tips waar ik een reisgenoot kan vinden waarmee ik de auto kan delen? Zal voor het eerst in de VS rijden en dan meteen een rit van 4 uur in mijn eentje...liever met iemand anders:) Is ook een stuk gezelliger. Heb de zoekfunctie gebruikt maar kwam niet op bruikbare resultaten:( Dus iemand die ook deze rit gaat maken en met een gezellige reisgenoot wil reizen, meld je:) Ook tips waar ik reisgenoten kan vinden ontvang ik graag!

Re: Samen reizen met huurauto

Geplaatst: 17 nov 2011, 22:40
door lyan
Misschien moet je er nog even bijmelden wanneer je dit gaat doen? Volgend jaar is een erg ruim begrip :)
Wij zijn er in mei maar rijden de andere kant op.....

Re: Samen reizen met huurauto

Geplaatst: 17 nov 2011, 22:40
door Hockey
Mijn eerste gedachte was Craigslist.org of craigslist.com

Re: Samen reizen met huurauto

Geplaatst: 18 dec 2011, 14:55
door Olivia
Dank! Na wat oriƫntatie heb ik besloten om op 30 maart vanaf Las Vegas airport naar Kanab te rijden en daar tot ongeveer 22 april te blijven:) Ga zeker even op Craigslist kijken. Een hotel voor ruim 3 weken is best prijzig, zijn er hier mensen met ervaringen met het verblijven bij mensen in Kanab zelf? Of is dat te regelen bij Best Friends zelf? Kom er niet echt uit:(

Re: Samen reizen met huurauto

Geplaatst: 20 dec 2011, 06:29
door nancywittebols
Wauw,tof. Vrijwilligerswerk bij Best Friends. Ben er een aantal jaren geleden naar toe geweest (maar voor 1 dag) en het is ongelooflijk wat ze daar doen voor de dieren. Heb er dan ook twee katten 'geadopteerd'. Ik denk dat je er een geweldige tijd gaat beleven. Prachtig gebied ook trouwens.
In verband met logies kan ik niet echt helpen. Ik ben wel een aantal jaren lid van 'Servas', een organisatie die mensen uit verschillende landen met elkaar in contact brengen. Je moet lidgeld betalen en een interview afleggen met iemand van de organisatie. Wanneer je dan naar een bepaald land gaat, krijg je een boekje met namen en adressen toegestuurd. Ook de interesses van die persoon (of familie), welke huisdieren, hoelang op voorhand je hen schrijft of belt i.v.m. logies,... staan vermeld. Nu is het niet de bedoeling dat je weken bij servas-leden verblijft (2 dagen of meer, is afhankelijk van de leden zelf), dit omdat de reden om lid te worden niet het gratis verblijf is, maar het maken van nieuwe vrienden en het ontdekken van andere culturen. Ik weet zelfs niet dat er iemand woont in Kanab zelf, maar het is een manier om een amerikaanse familie te leren kennen. Wij hebben trouwens fantastische ervaringen gehad met Servas in L.A., Moab, Sedona, Salt Lake City en andere en hebben regelmatig nog contact met hen en zijn sommigen zelfs terug gaan bezoeken.
Couch-surfing bestaat ook, maar daar heb ik geen ervaring mee.
Ik wens je een toffe ervaring en top dat je dit doet.

Re: Samen reizen met huurauto

Geplaatst: 20 dec 2011, 13:02
door Yeehaw
Hoe laat kom je aan in Las Vegas. Je verliest ook nog een uur tussen Nevada en Utah. Of overnacht je eerst in Las Vegas?

Re: Samen reizen met huurauto

Geplaatst: 02 jan 2012, 18:59
door Olivia
Hi, dank voor de reacties:) Nancy: leuk dat je daar ook bent geweest en het als positief hebt ervaren, kan echt niet wachten:D Bedankt voor je tip, ga het nog eens goed bekijken.

Ik overnacht eerst in Las Vegas, heb gelezen over Mountain Time:) Ik vertrek op donderdag 1 maart naar Las Vegas en zal de volgende dag de auto ophalen en naar Kanab rijden. Zaterdag heb ik mijn oriƫntatie dus lekker ruim genomen:). Zijn er hier mensen die dus op vrijdag 2 maart toevallig ook een stuk richting Kanab moeten of zelfs naar Kanab? Of die ook vliegen op mijn vlucht (01-03 Delta 09:50 vanaf Amsterdam) of zelfs al in Kanab zijn? Lijkt me leuk om samen te reizen!

Re: Samen reizen met huurauto

Geplaatst: 03 jan 2012, 20:36
door sifaka
Wij zijn toevallig gestopt bij Best Friends, een maand of 2 terug! Idd echt super daar, heel mooi om te zien (\eb wat foto's op onze blog staan, zie signature). Ik geloof dat ze daar ook overnachtingen aanbieden maar ik neem aan alleen betaald (en niet goedkoop)! Je zou het eens na kunnen vragen!

Succes, mooi dat je dat gaat doen!

Re: Samen reizen met huurauto

Geplaatst: 05 jan 2012, 21:08
door Olivia
Hi, heb jullie blog bekeken maar kan het zo snel niet vinden. Wat maken jullie trouwens een prachtige reis, lekker lang ook:) Heel veel plezier gewenst nog! De overnachtingen daar zijn wat duurder ja maar heb een andere lodge gevonden waar ik vrij goedkoop kan blijven, heb direct geboekt voor 25 dagen:D