Pagina 1 van 1

USA Railpass vraagjes

Geplaatst: 23 mar 2010, 09:49
door Syd
Hoi allemaal,

Over een kleine twee maanden ga ik naar de USA om een rondreis te maken, deels per trein. Nu wil ik daarvoor een USA Railpass van Amtrak aanschaffen, weet iemand hoe ik dat het beste kan doen? Via de site van Amtrak bestellen kan, dat ziet er vrij gemakkelijk uit. Iemand hier ervaring mee? Of anders een Nederlands reisbureau dat ze verkoopt? Ik neem aan dat ik in beide gevallen de Railpass kan afhalen bij m'n eerste vertrekstation in Amerika?

En weet iemand hoe het zit met reserveringen: kan dat daags van tevoren of is het de bedoeling dat je je reizen al eerder vastlegt (op populaire trajecten is dit sowieso wel handig heb ik gelezen, maar ook in mei/juni?)? En gaat dat via de website van Amtrak?

Gr Syd

Re: USA Railpass vraagjes

Geplaatst: 23 mar 2010, 10:37
door Claire
IN 2001 (dus al een tijdje geleden) zijn wij door het Noord-Oosten getrokken met Amtrak. We hebben toen bij Incento http://www.incento.nl/ een treinpas gekocht waarmee je onbeperkt een aantal dagen kon reizen.
Je kan het een beetje vergelijke met een interrailkaart in Europa. toen was dat veeeel goedkoper dan via Amtrak bestellen.
We hebben toen steeds bij het loket onze pas laten zien en kregen er toen kaartjes voor in de plaats. Was zo geregeld.

De pas van Incento kreeg je trouwens opgestuurd via de post

Re: USA Railpass vraagjes

Geplaatst: 25 mar 2010, 09:34
door Syd
Dank voor je reactie, ik zal eens informeren bij Incento. Nog meer mensen met antwoorden?

Re: USA Railpass vraagjes

Geplaatst: 02 apr 2010, 15:48
door Nonaj
Ik heb in 2005 een reis door het noordoosten gemaakt met Amtrak, ook een railpas gekocht via Incento. Maar ik geloof dat ze nu het hele systeem omgegooid hebben, ze werken nu met segmenten ipv regio´s en daar heb ik me verder nog niet in verdiept dus hoe het nu zit kan ik je niet vertellen...

Re: USA Railpass vraagjes

Geplaatst: 03 apr 2010, 16:03
door Syd
Ja dat van die segmenten had ik al uitgevonden, hoe dat werkt was ik al ongeveer uit. Ook antwoord gehad van Incento, ga 'm ook daar aanschaffen :)

Re: USA Railpass vraagjes

Geplaatst: 22 apr 2010, 08:46
door Moontje&fam
Hoi,

Wij gaan deze zomer voor een aantal weken naar Amerika. We vliegen op Washington en willen (na een kort verblijf) met de trein naar New York.

We hebben (nog) niets geboekt, is er iemand die ons tips kan geven? Moeten we van te voren boeken, of is dit niet nodig? We hebben geziek dat er treinen zijn waarbij je de stoelen kunt draaien en onderweg dus van het "uitzicht" kunt genieten. Zijn dit speciale treinen?

Kortom, alle tips zijn welkom!!

Groetjes,
Monique