Pagina 1 van 1

Maxi Cosi FAA approved?

Geplaatst: 04 aug 2009, 11:58
door braveman
Wij zijn van plan om met kerst naar Houston te vliegen. Dit kan non stop met Continental Airlines. Onze dochter is dan 14 maanden oud en aangezien het geen goed idee is om haar 10 uur lang op schoot te houden willen we voor haar een stoel reserveren. Ik had begrepen dat ze dan in een autostoeltje op de stoel in het vliegtuig geplaatst kan worden. Volgens de site van Continental moet dit autostoeltje FAA Approved zijn. Nu staat er op de maxi cosi een andere sticker ter goedkeuring. Wordt dit gepikt of moet er perse FAA Approved op staan? Of misschien maar beter met KLM vliegen?
Heeft iemand hier misschien ervaring mee?

Re: Maxi Cosi FAA approved?

Geplaatst: 07 aug 2009, 03:46
door rhaf
Hoi Braveman,

Waarom stel je ze niet die vraag?
http://www.maxi-cosi.com/maxicosi/forms ... uage=nl-nl

Ik neem aan dat er nauwelijks kinderstoeltjes en dergelijken in Europa te vinden zullen zijn met een FAA Approved sticker erop.

Kan je alleen zeggen dat wij jaren geleden onze dochter zonder problemen in de Maxi Cosi in het vliegtuig naar en van Amerika hadden zitten.
Maar US vliegmaatschappijen zijn de laatste jaren steeds strenger geworden en een FAA sticker zou wel een "heilig" kunnen zijn.

Heb je hier al rond geneusd...? http://www.vliegenmetkinderen.nl/

VrGr,
Mark

Re: Maxi Cosi FAA approved?

Geplaatst: 07 aug 2009, 19:53
door braveman
Bedankt voor je tips Mark!

We hebben besloten dat we maar met KLM vliegen, iets duurder, maar daar mag de Maxi Cosi in ieder geval mee. :D
Leuke site trouwens www.vliegenmetkinderen.nl!

Re: Maxi Cosi FAA approved?

Geplaatst: 07 aug 2009, 22:09
door Mark & Martine
Hoi Braveman,

Wil je de "draagbare" maxicosi meenemen of een autostoel klasse 1 (9-18kg?) Die draagbare past namelijk niet in alle KLM stoelen, dus is het aan te raden even te bellen met de KLM hierover. De Maxicosi Tobi past wel in de stoelen. Op seatguru kun je de maten van de stoelen vinden. Overigens zijn wij afgelopen jaar met United gevlogen en daar hebben ze helemaal niet gevraagd naar de goedkeuring van het stoeltje. Een vijfpuntsgordel was goed, zolang de stoel maar in de vliegtuigstoel paste.

Groetjes! Martine

Re: Maxi Cosi FAA approved?

Geplaatst: 08 aug 2009, 20:42
door braveman
Hoi Martine,

Het gaat om een autostoeltje klasse 1. Wij hebben ook de Maxi Cosi Tobi. Dan toch ook maar eens United checken. Van Continental begreep ik dat er echt een amerikaans keurmerk op moet staan.
Hoe waren jullie ervaringen in het vliegtuig? Heb je nog tips? We vinden het te gek om weer naar Amerika te gaan, maar zijn soms toch ook wel een beetje benauwd om zo'n reis te ondernemen met een meissie van 14 maanden.

Re: Maxi Cosi FAA approved?

Geplaatst: 10 aug 2009, 12:09
door Mark & Martine
Hoi Braveman,

Onze ervaringen waren boven verwachting goed. Wel het een en ander aan voorbereiding gedaan om hem een beetje bezig te houden tijdens de reis, maar uiteindelijk bleek hij een heel rustige reiziger.

In dit topic http://www.allesamerika.nl/forum/viewto ... 10&t=19893 vind je een heleboel bruikbare tips van reizigers met kleine kindertjes. Maar wie weet had je die al gelezen ;-)

Re: Maxi Cosi FAA approved?

Geplaatst: 03 jan 2010, 17:19
door Chi Sin X
Is er ondertussen al bekend of Maxi Cosi FAA approved is? We staan op het punt om een nieuwe kinderstoel te kopen, maar dit is nog een belangrijk punt.

Re: Maxi Cosi FAA approved?

Geplaatst: 05 jan 2010, 12:08
door renellen2
ALs de kinderstoel maar een europese sticker heeft , dat staat ook bij de meeste maatschappijen in de voorwaarden.
Het is belangijker om te kijken of het stoeltje past in het vliegtuig waarmee je vliegt.Afgelopen jaar zijn wij met Delta naar Seattle gevlogen en het de maxi cosi priori pastte net. Wij hebben ook een romer king en die voor geen meter gepast hebben. Ze kijken overigens nergens naar. Het grootste probleem was alleen dat hij niet door de scanner van de controle kon dus hij moets uit elkaar gehaald worden en handmatig gecheckt.
Op de terugweg hebben we trouwens met continental gevlogen en die hebben ook niet gekeken of de juiste sticker erop zat.
Groetjes
Ellen