Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Vraag ivm bagage

Hier kun je alles bedicussiëren over vervoer in en naar Amerika: vliegtickets, auto- en camperhuur, en openbaar vervoer.
Plaats reactie
rvdp88
Amerika-ontdekker
Berichten: 12
Lid geworden op: 15 jan 2009, 21:25

Vraag ivm bagage

Bericht door rvdp88 »

Deze zomer reizen we vanuit Brussel met British Airways naar New York met tussenstop in Londen. Op de BA-site staat te lezen dat voor vluchten naar de USA, Londen-New York in ons geval, 2 koffers van elk 23 kilo ingechecked mogen worden. Mogen deze ook al mee op de vlucht Brussel-Londen? Wordt die vlucht dan beschouwd als een vlucht binnen Europa, waarbij slechts 1 koffer mee mag, of als onderdeel van de vlucht naar USA?
Gebruikersavatar
nieuwenoord
Amerika-expert
Berichten: 13784
Lid geworden op: 08 feb 2005, 17:34
Partner van: Albert
Aantal x V.S. bezocht: 11
Locatie: Macisvenda, Spanje
Contacteer:

Re: Vraag ivm bagage

Bericht door nieuwenoord »

Als je vluchten samen op een schema staan en je betaalt één prijs voor beide vluchten, mag je gewoon 2 x 23 kilo meenemen. Het is dan inderdaad onderdeel van de vlucht naar de USA.
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer