het lijkt me dat je in afgelegen gebieden meer hebt aan een gedownloade kaart dan aan mobiel bereik want het kenmerk van afgelegen gebieden is nu net dat je er geen bereik hebt. We nemen altijd wel een papieren kaart mee; gewoon omdat het leuk is, maar ook om te zien war de scenic routes lopen, en 'just in case'.
Marianne
Wij nemen altijd onze eigen TomTom mee, thuis programmeren we al de adressen van de geboekte hotels, vinden we makkelijk. De rest van de adressen (winkels etc.) doen we in het hotel waar altijd WIFI is.
Ik heb ook altijd nog een papieren kaart mee omdat ik het gewoon leuk vind om de route op de kaart te volgen en inderdaad te zien waar scenic routes lopen.
Eerlijk gezegd vonden wij het ook wel lekker om niet 24/7 met onze mobiel bereikbaar te zijn, er zijn zo ontzettend veel plekken waar inmiddels free WIFI is. Ik zeg niet dat we nooit een e-sim of een Amerikaanse kaart gaan aanschaffen maar tijdens onze reis van afgelopen maand hebben we het niet gemist.
Dan met mijn eigen transponder mogelijk dubbele kosten?
Ik vermoed van niet, de tolkosten worden maar één keer doorbelast. Als er 2 transponders actief zijn op hetzelfde kenteken dan denk ik dat de jouwe voorgaat als je je auto als rental hebt ingevoerd in de app (zoals dat bij Sunpass kan).
In reactie op de andere posts: Vanwege dit mogelijke gedoe met Hertz is het aanschaffen van je eigen transponder eigenlijk de beste optie. Ik gebruik de mijne al jaren zonder problemen.
Ik vermoed van niet, de tolkosten worden maar één keer doorbelast.
Het zou natuurlijk ook kunnen dat ze willekeurig belast worden, welk signaal maar als eerste door de tolpoort opgepakt wordt als beide transponders actief zijn. Maar dat zal de praktijk moeten uitwijzen.
Eerlijk gezegd vonden wij het ook wel lekker om niet 24/7 met onze mobiel bereikbaar te zijn, er zijn zo ontzettend veel plekken waar inmiddels free WIFI is. Ik zeg niet dat we nooit een e-sim of een Amerikaanse kaart gaan aanschaffen maar tijdens onze reis van afgelopen maand hebben we het niet gemist.
Ik zal niet zeggen dat ik niet zonder mobiel kan maar gewoon bereik (op de meeste plaatsten dan) hebben is gewoon fijn. Hoe vaak zoek ik onderweg wel niet iets op via Google (Maps). Free Wifi is leuk maar moet je wel weer elke keer instellen (al dan niet met een password). Bovendien, zo veilig zijn die wifi spots vaak niet. Wifi in Amerika gebruik ik minimaal (foto's uploaden in de cloud en verslag maken op FB, that's it). Voor de rest maak ik gebruik van mijn Amerikaanse sim. Bankzaken wil je al helemaal niet via Wifi laten gaan.
je hebt ook helemaal gelijk maar voor ons heeft het goed gewerkt. We hadden ook geen issues waardoor we mobiel bereik nodig hadden.
Het zou bést kunnen dat ik voor volgend jaar (Yellowstone en een stukje Utah) wel "iets" ga aanschaffen, ik vind het nu allemaal ietwat overweldigend en ingewikkeld klinken.
Moet me t.z.t. maar eens heel goed inlezen (net als met het Hertz topic....dat had ook goed uitgepakt !)
Vandaag contact gehad met Platepass zelf. Ze willen mij nu puur en alleen belasten voor de tolwegen die wij gereden hebben + een bedrag per gereden tolweg. Kosten: 28,93 USD. We krijgen 198 dollar terug op rekening. Blij mee!
En vandaag staat het geld weer op de creditcard. Eind goed, al goed.
Voor 28/01 t/m 05/02 een reservering bij Hertz en Alamo staan. Alamo wordt i.p.v. goedkoper alleen maar (veel) duurder. Inmiddels 760 voor een mid-size SUV wat ik toch redelijk bizar vind voor deze huurperiode. Heb een reservering van 420 voor een standard-SUV. Hertz blijft stabiel qua prijs.
Vraag mij af waarom de prijs zo omhoog aan het schieten is.
Geen idee. Rare wereld, die autohuur. Maar we interessant. Vrienden hebben net voor 3 weken een auto geboekt voor januari/februari. Ophalen L.A, inleveren Phoenix. 530 euro voor een midsize SUV bij Alamo.DE. Knappe deal.
Hertz is een stukje duurder. Hertz.co.uk kwam als goedkoopste uit de bus met 697 euro. Grappig detail, zonder code kreeg ik dezelfde tarieven als met de 51k code. Uiteindelijk is de 522000 code het meest voordelig ( passagiers Air France ).
Vorige week een aantal boekingen gemaakt via de Vietnamese Hertz ( ja echt ), de prijzen zijn daar nu weer 2x zo hoog. Kortom, blijf zoeken en vergelijken. Het loont echt de moeite
Ben aan het kijken voor 04/09/2024 t/m 22/09/2024 voor MCO en dan een Standard SUV, maar schrik van de prijzen! € 1500 op Alamo.de met de code thpps30...
Doe ik iets verkeerd of heb ik een hele dure periode te pakken. 2022 was ik € 1200 voor een Full Size SUV kwijt (3 weken westkust zelfde periode) via UStravel.nl/alamo
NY | 2014 (+ Canada) – 2017 – 2019
West Amerika | 2015 – 2016 – 2017 – 2018 – 2022
Florida | 2019 - 2024
Parks: Sequoia, Yosemite, Joshua Tree, Yellowstone, Grand Teton, Zion, Bryce, Death Valley, Everglades, Kings Canyon
Wij zijn op zoek naar een huurauto voor onze vakantie van 6-18 juli naar Florida. We vliegen heen en terug naar Tampa. Ik ben nog op zoek naar een huurauto. Nu lees ik hier op het forum over een code van Alamo.de. Deze werkt echter niet bij mij. Ik krijg de melding: COUPON ID nicht gefunden. Doe ik iets verkeerd?
Laatst gewijzigd door roelofsfamily op 20 nov 2023, 14:24, 1 keer totaal gewijzigd.
Wij zijn op zoek naar een huurauto voor onze vakantie van 6-18 juli naar Florida. We vliegen heen en terug naar Tampa. Ik ben nog op zoek naar een huurauto. Nu lees ik hier op het forum over een code van Alamo.de. Deze werkt echter niet bij mij. Ik krijg de melding: COUPON ID nicht gefunden. Doe ik iets verkeerd
Vul je hem wel in bij VERTRAGS-ID? en niet de Gutscheincode?
2014: New York en DC
2023: Rondtrip door de zuidelijke staten.
2024: Rondtrip Zuidwest National parks
Wij reizen met 2 volwassenen en 3 kinderen (leeftijd 10,12,14). We nemen wrs 2 koffers mee, 2 trolleys en evt een koelbox. Lijkt een jeep wrangler jullie groot genoeg voor ons?
Ik zoek een Standard SUV in Vegas van dinsdag 27 aug 00h30 (12h30AM) tot maandag 2 sept einde dag. Totaal 6 dagen dus.
Evt maatje kleiner of een truck mag ook.
Aansprakelijkheidsverzekering van 1mio of meer. Niet dat geneuzel van een half miljoen.
Ik kom niet goedkoper dan een euro of 480 via Sixt, Enterprise en Alamo en vind 80 per dag best wel veel. Natuurlijk ben ik nog heel vroeg. Maar het Labor Day weekend zit er bij in. En ik verwacht dat dat de prijzen niet echt zal doen dalen. Dus ik wil wel zo vroeg mogelijk een wat betere deal proberen te scoren. Iemand die toevallig een leuke deal weet?
Voorkeur voor National/Enterprise/Alamo/Hertz.
En nog een 2e vraag: zijn er verhuurders die geen one way kosten berekenen tussen Salt Lake City en Las Vegas?
The views and comments posted in these fora are personal and do not necessarily represent the those of the Management of AllesAmerika.com Forum.
The Management of AllesAmerika.com Forum does not, under any circumstances whatsoever, accept any responsibility for any advice, or recommentations, made by, or implied by, any member or guest vistor of AllesAmerika.com Forum that results in any loss whatsoever in any manner to a member of AllesAmerika.com Forum, or to any other person.
Furthermore, the Management of AllesAmerika.com Forum is not, and cannot be, responsible for the content of any other Internet site(s) that have been linked to from AllesAmerika.com Forum.