Pagina 1 van 1

Tot 3 meter sneeuw in Californië

Geplaatst: 08 mar 2023, 01:05
door Old Faithful
Ik zit op het ogenblik te verlangen naar sneeuw in Ehrwald en dus kijk ik regelmatig op het wintersportforum ( waar ik ook wel eens een bekende van dit forum tegenkom. :wink: ) en daar zag ik dit bericht: https://www.wintersport.nl/nieuws/07/03 ... californie
(Martin &) Marianne heeft al enkele keren geschreven dat er dit jaar al veel sneeuw is gevallen in het westen. Ik denk dat ze het berekenen van de verwachte openingsdatum van de Tioga Road nog wel even uit kan stellen.

En dan te bedenken dat er voor Nederland al een waarschuwing komt als er enkele centimeters sneeuw valt. :mrgreen:

Re: Tot 3 meter sneeuw in Californië

Geplaatst: 09 mar 2023, 09:38
door BonnyR
Ik zie ook plaatjes op FB voorbij komen dat mensen door compleet gegraven tunnels lopen. En natuurlijk de foto's van open deuren met alleen maar sneeuw , je kan geen kant op.
Indrukwekkende plaatjes, maar is me net allemaal te veel van het goede. 😄

Re: Tot 3 meter sneeuw in Californië

Geplaatst: 09 mar 2023, 11:51
door Elendan
Zelf ben ik ontzettend blij dat ik in oktober voor de derde keer :oops: mijn camperhuur heb veranderd anders hadden we nu in de sneeuw in California gezeten. De plaatjes zijn mooi, maar je zal er maar staan met je camper.