Pagina 1 van 1

Sexuele intimidatie

Geplaatst: 11 dec 2006, 21:02
door Martin & Marianne
Gelezen op nu.nl:

WASHINGTON - Een basisschool in het Amerikaanse Waco heeft een 4-jarige kleuter geschorst wegens "seksuele intimidatie". Hij had een onderwijsassistente omhelsd en daarbij haar borst geraakt.

De vader van de kleuter dacht dat "de wereld gek is" toen hij het bericht van de schorsing ontving. Zijn zoon begrijpt niet waarom hij geschorst is, aldus de man volgens de krant Waco Tribune-Herald.

Na een klacht bij de Texaanse onderwijsinspectie werd de reden voor de schorsing wel afgezwakt van "seksuele intimidatie" tot "ongepast lichamelijk contact". De school blijft erop hameren dat de kleuter "zijn hoofd tegen de borsten van een vrouwelijke medewerker heeft gewreven", maar heeft de schorsing inmiddels ingetrokken

Geplaatst: 11 dec 2006, 21:07
door Michigan
Tja, wie deed dat niet toen ie klein was... :lol: .

Maar serieus... what the..? ?

Beetje vreemde zaak vind ik dit.

Geplaatst: 11 dec 2006, 21:16
door lelie
Wat triest zeg! Misschien was dat kind wel overstuur, werd hij omhelst en dan krijg je dit!

:dunno:

Geplaatst: 11 dec 2006, 21:21
door Sandy
Misschien deed hij het wel bewust .. maar dan nog?
Ik heb hier ook een 5 jarige rondlopen, die af en toe mij of mijn vriendinnen in de billen knijpt ...
Dat mag hij niet .. en dat weet hij ook wel ... Maar het stempel "Sexuele intimidatie" .. is toch absurd!
Je kan ook dingen in de hand werken ...
-

Geplaatst: 11 dec 2006, 21:34
door Color01
Mischien komt het wel door dat ze je hier snel aanklagen ...je kunt hier niet voorzichtig genoeg zijn als je met kinderen bezig bent.

Geplaatst: 11 dec 2006, 22:24
door Sandy
Color01 schreef:Mischien komt het wel door dat ze je hier snel aanklagen ...je kunt hier niet voorzichtig genoeg zijn als je met kinderen bezig bent.
Precies, en daar sta ik helemaal achter .. maar in dit geval is het andersom.
Het kind wordt beschuldigd van seksuele intimidatie ..

Geplaatst: 11 dec 2006, 22:33
door Color01
Sandy schreef:maar in dit geval is het andersom.
Het kind wordt beschuldigd van seksuele intimidatie ..
maar als zij het kind zijn gang maar laat gaan... en iemand van de ouders ziet het ...dan kunnen ze zeggen dat zij aanleiding gaf.....hoe stom het ook klinkt..

Geplaatst: 11 dec 2006, 22:39
door Sandy
Color01 schreef:
Sandy schreef:maar in dit geval is het andersom.
Het kind wordt beschuldigd van seksuele intimidatie ..
maar als zij het kind zijn gang maar laat gaan... en iemand van de ouders ziet het ...dan kunnen ze zeggen dat zij aanleiding gaf.....hoe stom het ook klinkt..
Je kunt het kind natuurlijk niet zijn gang laten gaan. Ik begrijp alleen niet dat ze er zo zwaar over doen. Volgens mij is het een heel natuurlijk proces, waar je heel normaal over kunt doen.
-

Geplaatst: 11 dec 2006, 22:50
door Sandy
Marloes ...... ik zou toch zweren ........ ;)


-

Geplaatst: 11 dec 2006, 22:51
door lelie
:wink: Haha!