Pagina 1 van 1
Dokter, ziekenhuis,.... Grand Canyon
Geplaatst: 28 mei 2016, 05:50
door Travellerfreak
Wij zouden volgend jaar met onze kleine prins van 1,5 jaar 5 dagen gaan kamperen in de GC. Nu was de vraag, stel nu dat hij ziek wordt ofzo zijn er in het park dokters ofzo. Wijzelf hebben geen auto.
Re: Dokter, ziekenhuis,.... Grand Canyon
Geplaatst: 28 mei 2016, 06:11
door PSVwally
Google is your friend.....
https://www.nps.gov/grca/planyourvisit/ ... rvices.htm
Geen auto? Ga je daar met het ov heen dan?
Re: Dokter, ziekenhuis,.... Grand Canyon
Geplaatst: 28 mei 2016, 06:29
door mtl
Zonder auto kan het lastig worden. Stel er gebeurt iets en je moet met spoed naar een arts, dan telt echt elke minuut. Maar is er een risico dat jullie kleine prins ziek wordt? Heb je ook al gekeken hoe het zit met verzekering?
Re: Dokter, ziekenhuis,.... Grand Canyon
Geplaatst: 28 mei 2016, 13:02
door roelb
En waarom geen auto? Redelijk essentieel in deze gebieden..
Re: Dokter, ziekenhuis,.... Grand Canyon
Geplaatst: 28 mei 2016, 14:06
door Pete.Z
http://northcountryhealthcare.org/locat ... nd-canyon/
En geen auto, op zich mogelijk, maar best lastig, openbaar vervoer is er bijna niet.
Re: Dokter, ziekenhuis,.... Grand Canyon
Geplaatst: 28 mei 2016, 14:31
door LittlePhoenix
mtl schreef:Maar is er een risico dat jullie kleine prins ziek wordt?
Dat risico is er altijd met kinderen. Onze oudste zoon heeft hele erge buikgriep gehad toen net een jaar oud was. Bleef maar overgeven in had hele erge diaree. Manneke is toen 2 kilo afgevallen terwijl hij al in de onderste 5 percentile zat.
Zou er niet aan moeten denken om in zon geval geen auto te hebben. Wij zaten toen thuis op de ranch dus 40 minuteness van het dorp en nog verder van een goed ziekenhuis. Is eng als je kind zo ziek is.
Of de keer dat diezelfde zoon symptomen had van meningitis, was toen blij dat het ziekenhuis maar 5 minuten rijden was. En sindsdien ben ik altijd blij als we in de wachtkamer zitten bij de ER. Met spoed die deuren door geduwd worden is eng!
Of De keer dat mn andere zoon zn schouder uit de kom had. Manneke viel van de bank en had een lam armpje.
Moraal van mn verhaal is dat je met kinderen nooit weet of er iets ernstigs gaat gebeuren en dat het verstandig is om van te voren na te denken over hoe en wat. Ik zou je ook aanraden om $100 cash bij je te houden voor een taxi. Niet alle taxis accepteren credit cards.