Pagina 1 van 1

reclame in de VS

Geplaatst: 08 jun 2006, 09:53
door maaikegaasbeek
Kan iemand iets te vertellen over welke rol geschiedenis en de economische toestand van amerika nu invloed heeft op de reclame in het land?

Geplaatst: 08 jun 2006, 11:53
door Magnolia87
Ik niet, maar google wel :wink:

Re: reclame in de VS

Geplaatst: 08 jun 2006, 17:40
door Xerxes
maaikegaasbeek schreef:Kan iemand iets te vertellen over welke rol geschiedenis en de economische toestand van amerika nu invloed heeft op de reclame in het land?
http://scriptorium.lib.duke.edu/adaccess/ : een universiteitslink van Duke University die voorbeelden geeft van reclames in verschillende categorieen van U.S. advertisements.

Check ook de website van de University of Texas in Austin, en zoek naar advertising.

De economische rol zal je moeten zoeken in database archives, bv. http://library.smc.edu/eresources/alldb.html, het kan misschien wat kosten (zal niet zoveel zijn), maar dan kun je ook info opzoeken dmv kernwoorden (advertising, economical impact, recession, etc.)

Geplaatst: 08 jun 2006, 20:54
door Bennogr
Wel een erg brede en vage vraag. Scriptie onderwerp?