Pagina 1 van 1

Enige echte Amerikaanse diner in Nederland

Geplaatst: 11 jun 2013, 21:37
door bello
Nu (21.30 uur) op RTL4: Herman den Blijker gaat proberen de enige Amerikaanse diner van Nederland te redden.
Aflevering 6 Seizoen 4
In het Almeerse Beatrixpark staat het oudste gebouw van Flevoland, een Amerikaanse diner. Het heeft eigenaar Martin van der Voort veel moeite gekost om deze originele diner naar Almere te halen. De zaak staat er inmiddels al enkele jaren, maar in Almere schijnt nog altijd niemand van het bestaan ervan op de hoogte te zijn. Eigenaar Martin kijkt avond na avond tegen lege jarenvijftigbankjes aan. Dat drijft hem tot waanzin, maar als dan ook nog eens zijn vader overlijdt, stort Martin volledig in. Zijn personeel houdt de tent draaiend, maar geld wordt er niet verdiend. Sterker nog, Martin kan zijn personeel geen salaris betalen en toch blijven ze voor hem werken. Herman schiet te hulp, maar ontdekt nogal wat problemen als hij de zaak volhangt met verborgen camera´s. Martin zelf lijkt het grootste probleem te zijn. Kan Herman Martin nog helpen?
Bron: http://www.rtl.nl/huistuinkeuken/herrieindekeuken/ (herhaling morgenmiddag 14.05 uur)

Re: Enige echte Amerikaanse diner in Nederland

Geplaatst: 11 jun 2013, 21:51
door Dbacks
ben benieuwd of ze het gaan redden, hun website ligt eruit maar op hun FB staan wel recente reacties..

Re: Enige echte Amerikaanse diner in Nederland

Geplaatst: 11 jun 2013, 21:51
door Bushmaster
misschien als de website zou functioneren dat, dat e.e.a. zou helpen?
http://www.gatewaydiner.nl

edit: Dbacks was me net voor

Re: Enige echte Amerikaanse diner in Nederland

Geplaatst: 11 jun 2013, 21:53
door Louise
Ben aan het kijken. We zijn er zelf 1x geweest, alweer een paar jaar geleden trouwens.
Het is jammer dat het zo slecht gaat, want het is best een leuk ding, maar niet echt een locatie wat je makkelijk vind.

Re: Enige echte Amerikaanse diner in Nederland

Geplaatst: 11 jun 2013, 22:05
door Gast
Ik denk als je dat in het centrum zou neerzetten, het veel beter gaat lopen. Idd locatie is wel mooi, maar veel mensen zullen niet eens weten waar/dat er een restaurant zit. Je moet er ook echt naar toe rijden, het is niet op loopafstand van het centrum.

Edit: Ik dacht dat dit restaurant bij het Weerwater zat. Net even gekeken, blijkt niet zo te zijn. Het ligt in het Beatrixpark. Ik zou zoiets toch meer verwachten in het centrum.