Pagina 1 van 1

Welke producten zijn in VS populair en niet te koop in NL?

Geplaatst: 14 apr 2011, 19:21
door Orlandi
Wie iemand welke producten in Amerika erg populair zijn, maar die hier in Nederland niet verkrijgbaar zijn?

Re: Producten

Geplaatst: 14 apr 2011, 19:28
door Njit
Vanwaar je vraag?

Re: Producten

Geplaatst: 14 apr 2011, 19:39
door Texas Boy
We gaan toch niet spullen exporteren he :lol: Maar naast wapens zijn er tientallen producten die je niet makkelijk in Nederland kan vinden maar daarvoor hen je een exportcircuit die ervoor zorgt dat eigenlijk alles wat legaal is wel te verkrijgen is :thumbup:

Re: Producten

Geplaatst: 14 apr 2011, 19:40
door ned in MO
Kijk maar eens op http://www.usfoodz.com of op http://www.amerikaansewinkel.nl
Krijg je een beetje een idee.
Of heb je meer over niet eetbare goederen?

Re: Producten

Geplaatst: 14 apr 2011, 19:44
door Evelien.
hoe zit het eig als je drinken en eten in je bagage steekt ? Krijg je dan problemen bij de douane in belgie ? of geen haan die er naar kraait ?

Re: Producten

Geplaatst: 14 apr 2011, 19:50
door Orlandi
ned in MO schreef:Kijk maar eens op http://www.usfoodz.com of op http://www.amerikaansewinkel.nl
Krijg je een beetje een idee.
Of heb je meer over niet eetbare goederen?
Ik heb t meer over non-foodproducten.

Re: Producten

Geplaatst: 14 apr 2011, 19:53
door Njit
Het meeste wat je daar kunt kopen is hier ook wel te koop. Alleen is het daar goedkoper. Maar met zo'n vage vraagstelling zul je niet echt veel zinnige antwoorden krijgen. Kun je iets concreter zijn?

Re: Producten

Geplaatst: 14 apr 2011, 20:33
door ned in MO
Mensen hebben mij die vraag al vaak gesteld omdat ze ideeen willen doen om zelf een website op te zetten om iets unieks aan te bieden.
Genoeg unieke dingen hier.
Oplossing is veel tijd besteden aan amazon.com, ebay etc om te zien wat er allemaal aangeboden wordt. Denk je dat je iets gevonden hebt wat in ned niet te krijgen is, dan een onderzoekje doen. Je moet rekening houden met verzendkosten, btw en invoerrechten. Dan kijken of je genoeg overhoudt en het gewoon proberen. Gewoon klein beginnen dus.
Ben momenteel ook bezig met het brainstormen met een nederlandse ondernemer om te kijken of er iets uitrolt en het ziet er veelbelovend uit.
truuk is om met een concept te komen (naast een produkt natuurlijk) wat nog niemand heeft.
Dan maakt het eigenlijk niet uit wat je verkoopt, zolang het maar winst draait. Het is soms belangrijker hoe je iets verkoopt ipv wat je verkoopt.
Een goede verkoper verkoopt ook koelkasten aan eskimo's zal ik maar zeggen

Re: Producten

Geplaatst: 14 apr 2011, 20:44
door Texas Boy
en denken aan trends en dat deze tijdelijk zijn, van beach cruisers tot deck chairs, allemaal spul wat in verhouding erg goedkoop is hier. Wij kopen voor klanten spullen bij Walmart, verschepen dit en de klant maakt nog een leuke winst :thumbup:

Re: Welke producten zijn in VS populair en niet te koop in N

Geplaatst: 15 apr 2011, 00:00
door suriboy777
Ik denk dat je met je handel/business de iets wat gevorderde internetter niet gaat kunnen verleiden om inkopen bij je te doen. Dit vanwege het feit dat je sowieso duurder zal zijn dan als je zelf laat halen.

Daarnaast, wat weer in je voordeel kan werken is de vrachttarieven om spullen uit de VS te halen erg hoog zijn. Weet jij bulk in te kopen en goedkoop hier te krijgen, dan kan je je slag nog enigszins slaan. Neem wel mee dat de marges niet groot zullen zijn vanwege: overstock, damages, obsolescence.

Re: Welke producten zijn in VS populair en niet te koop in N

Geplaatst: 15 apr 2011, 00:12
door Texas Boy
suriboy777 schreef:Ik denk dat je met je handel/business de iets wat gevorderde internetter niet gaat kunnen verleiden om inkopen bij je te doen. Dit vanwege het feit dat je sowieso duurder zal zijn dan als je zelf laat halen..

Wij laden wekelijks containers met veel spullen voor winkels en bedrijven in Nederland en andere landen, dus het kan een leuke handel zijn, schade kennen we trouwens niet 8)

Re: Welke producten zijn in VS populair en niet te koop in N

Geplaatst: 31 jul 2011, 17:40
door PeterPastoor
suriboy777 schreef:Ik denk dat je met je handel/business de iets wat gevorderde internetter niet gaat kunnen verleiden om inkopen bij je te doen. Dit vanwege het feit dat je sowieso duurder zal zijn dan als je zelf laat halen.
Wat al gezegd was, als het in een grotere hoeveelheid geïimporteerd wordt, gaan de prijzen per stuk wel omlaag :)
Daarnaast, wat weer in je voordeel kan werken is de vrachttarieven om spullen uit de VS te halen erg hoog zijn. Weet jij bulk in te kopen en goedkoop hier te krijgen, dan kan je je slag nog enigszins slaan. Neem wel mee dat de marges niet groot zullen zijn vanwege: overstock, damages, obsolescence.
Schade kan ook gebeuren als je het zelf laat halen. Je voorraad moet je gewoon goed in de gaten houden. Als je met etenswaren werkt, zul je op de houdbaarheidsdatum moeten letten. Zijn erg veel zaken waar je rekening moet houden maar vaak is het niet goedkoper als je het zelf binnenhaalt :)

Re: Welke producten zijn in VS populair en niet te koop in N

Geplaatst: 31 jul 2011, 18:41
door kastelke
Topicstarter heeft na 14 april niet meer ingelogd op het forum... dus ik weet niet of hij nog veel aan je bericht gaat hebben.