Pagina 1 van 1
Gezocht:American diner of oude rolschaatsbaan voor fotoshoot
Geplaatst: 03 nov 2010, 16:04
door TilleBelle
Hallo,
ik ben op zoek naar iets specifiek en ik hoop dat jullie als Amerika liefhebbers mij kunnen helpen!
Ik maak kinderkledij voor meisjes en jongens tot en met 6 jaar en heb voor volgend jaar een fotoshoot gepland. Ik zou heel graag mijn kledij presenteren in een soort van american diner of iets leuks in die aard... Ik hou wel van die Amerikaanse inrichting en een beetje retro! Zo Rock a billy achtig... Hopelijk snappen jullie wat ik bedoel!
Het moet niet echt een diner zijn, als jullie iets anders weten hoor ik het ook graag! Liefst in België of anders niet te ver van de grens!
Kunnen jullie me helpen aub?
Ps: The Filling Station ken ik al, maar voor hen lag het nogal moeilijk!
Re: Gezocht:American diner of oude rolschaatsbaan voor fotos
Geplaatst: 03 nov 2010, 16:07
door john ny
In het WTC van Schiphol, tja niet echt over de grens, is een diner met roze banken....
Re: Gezocht:American diner of oude rolschaatsbaan voor fotos
Geplaatst: 03 nov 2010, 16:25
door Njit
Re: Gezocht:American diner of oude rolschaatsbaan voor fotos
Geplaatst: 03 nov 2010, 16:41
door Sandy
Edit: Duh, zit ik hier een heel verhaal te typen met foto's en het webadres van de
Filling Station in Lanaken, zie ik dat je die al kent

Re: Gezocht:American diner of oude rolschaatsbaan voor fotos
Geplaatst: 03 nov 2010, 17:39
door Anja79
TilleBelle schreef: Ps: The Filling Station ken ik al, maar voor hen lag het nogal moeilijk!
Dit was ook het eerste wat in me opkwam toen ik de titel van deze topic las.
Maar die valt dus al af....jammer!
Re: Gezocht:American diner of oude rolschaatsbaan voor fotos
Geplaatst: 03 nov 2010, 22:43
door Petr@B
Ook niet echt gunstig qua ligging, maar ik heb eens gegeten bij Yankee Doodle in Assen (heeft ook vestigingen in Drachten en Groningen).
Het personeel draagt hier het typische diner 'uniform' compleet met beenwarmers.
Re: Gezocht:American diner of oude rolschaatsbaan voor fotos
Geplaatst: 03 nov 2010, 23:14
door Aïda
Echt in de buurt is het niet maar ik denk dat dit een perfecte locatie is:
http://www.gatewaydiner.nl/
Re: Gezocht:American diner of oude rolschaatsbaan voor fotos
Geplaatst: 09 nov 2010, 00:51
door bigwillfan
Hallo,
Heb je deze diner al eens bekeken?
http://www.happydaysham.be
Deze ligt in Oostham, in de provincie Limburg. Nabij Leopoldsburg en Tessenderlo.
Re: Gezocht:American diner of oude rolschaatsbaan voor fotos
Geplaatst: 09 nov 2010, 11:06
door Jasmino
Dat ziet er leuk uit, en voor ons heel dichtbij ook! Ik had er nog nooit van gehoord. Heb jij er al eens gegeten, Aïda? Is het de moeite waard?
Ik ken in Nederhorst den Berg (ook niet bepaald in de buurt van de Topicstarter)
Charley's Diner. WIj hebben er 1 keer gegeten, en dat was voor ons niet voor herhaling vatbaar. Bovendien vonden we de kaart nu ook niet echt heel Amerikaans. De inrichting was wel in de stijl van een Amerikaanse diner, maar lang niet zo mooi als Filling station bijvoorbeeld. Charley's Diner is meer een geknutselde garage in onze og elkaar geprutste Diner door een hobbyist die het niet zo nauw neemt met precieze afwerking en zo.......
Re: Gezocht:American diner of oude rolschaatsbaan voor fotos
Geplaatst: 09 nov 2010, 15:43
door Katja
Gateway diner heeft een goede hamburger, wij vonden het de moeite waard.
Re: Gezocht:American diner of oude rolschaatsbaan voor fotos
Geplaatst: 09 nov 2010, 19:55
door Aïda
Jacqueline, het is een hele mooie diner van binnen. Je kunt er gerust eens een kopje koffie gaan drinken om van het uitzicht te genieten. Ook het uitzicht buiten want het ligt aan het water in een park. Maar nee, meer geld dan dat zou ik er niet uitgeven. De burger was best aardig, dat was het niet.
Ik zal het even opsommen:
[*]te duur voor wat je krijgt, manlief had een milkshake van 3,50 die was zo klein het was gewoon treurig, ook de burger vond ik het geld niet waard. Komt met 'koolsalade' (zoiets noemen zij het) coleslaw dus. Was geen 'echte' coleslaw (een samenstelling die ik nog niet eerder zag en ik heb toch aardig wat originelen gezien), zat in een pietepeuterig bakje wat niet vol was en nog twee verschillende porties ook.
Overigens moesten we ook nog ruim 40 minuten op die hamburgers wachten.......
[*]bediening zeer onvriendelijk. Er staan van die servetten dispensers op tafel maar wel leeg..... Dus ik vraag om servetten "die staan op tafel mevrouw". Nee, die staan niet op tafel anders vroeg ik het niet. In de VS zouden ze zonder mopperen of terugzeggen meteen servetten neergelegd hebben ook al stonden er 100 op tafel.
En dit is maar een klein voorbeeldje. We voelden ons er absoluut niet welkom of wat dan ook. De mevrouw die ons bediende was echt een super sjacherijn.
Het zit in een park en het is niet zo makkelijk te vinden. Je moet ergens anders op een klein parkeerplaatsje parkeren en dan door het park naar de diner lopen. Stuur me gerust een pb als je een duidelijkere routebeschrijving wilt. Het wil me op dit moment gewoon niet te binnen schieten hoe die weg heet waar je vanaf moet om er te komen.
Re: Gezocht:American diner of oude rolschaatsbaan voor fotos
Geplaatst: 09 nov 2010, 20:07
door Jasmino
Ok, bedankt voor de toelichting Aida! ik lees geen reden om er dan perse heen te moeten gaan, zeker niet op korte termijn. En ik heb een hekel aan slechte service en sjageijnige bediening. hoeft natuurlijk de volgende keer niet zo te zijn, maar uitnodigend is jouw verhaal zeker niet.
Re: Gezocht:American diner of oude rolschaatsbaan voor fotos
Geplaatst: 14 jan 2011, 16:35
door Myrte
hmmm jammer ik wil hier inderdaad binnenkort een keer heen gaan !
http://www.gatewaydiner.nl
Re: Gezocht:American diner of oude rolschaatsbaan voor fotos
Geplaatst: 14 jan 2011, 18:49
door Harley
je kan misschien eens kijken in het museum van deze shop.
http://www.americanlegend.be/ . Dit is in Zandvliet, ten noorden van Antwerpen maar vanuit Leuven heel gemakkelijk bereikbaar via de autostrade.