Pagina 1 van 1

apk

Geplaatst: 12 jul 2005, 19:03
door Dirk andrew
Kennen ze eigenlijk een soort van apk in amerika?
of een soort gelijke jaarlijkse keuring voor voertuigen?

groeten.

Geplaatst: 12 jul 2005, 20:16
door VermontGirl
Ja, elk jaar moet je auto geinspecteerd worden (ten minste zo is het hier in Vermont). Het kost 25 dollar en ze kijken dan naar je remmen, lampen, roest ect. en ze hangen een computer aan je auto om de boel uit te lezen. Per station verschilt het wel hoe streng ze zijn. En als je auto afgekeurd wordt dan heb je een bepaalde tijd om het in orde te maken.

Geplaatst: 13 jul 2005, 01:29
door marcuscj
Iedere staat heeft zijn eigen wetten en regels.
Hier in Oregon ,ieder 2 jaar checken ze je computer en het is for the antipollution devices en outlet pipe.

Geplaatst: 13 jul 2005, 03:22
door jvinch
marcuscj schreef:ieder 2 jaar checken ze je computer en het is for the antipollution devices en outlet pipe.
Hey Marcus, rare computers hebben jullie daar in het westen als ze die moeten checken voor pollution en de outlet pipe ;)

Geplaatst: 13 jul 2005, 03:26
door Loek
Hier in Colorado alleen een emissionstest elke twee jaar voor auto's ouder dan 4 jaar

Geplaatst: 13 jul 2005, 04:54
door marcuscj
Jan Visser schreef:
marcuscj schreef:ieder 2 jaar checken ze je computer en het is for the antipollution devices en outlet pipe.
Hey Marcus, rare computers hebben jullie daar in het westen als ze die moeten checken voor pollution en de outlet pipe ;)
Wel ,the computer will turn on the " CHECK ENGINE " lampje als daar iets verkeerd is met any antipolution device( Bijvoorbeeld Oxygensensor)
Sommige mensen will remove het lampje, so the inspector kan het niet zien.
Maar als ze de computer checken kunnen ze het wel vinden.

Geplaatst: 04 aug 2005, 11:06
door USA fan
Raar, want als je dan naar Pimp my ride kijkt(Programma op MTV waar ze oude wrakken omtoveren tot een heuze slee),
Dat zijn allemaal van die verotte bakken, die moeten dan toch gekeurd zijn lijkt me.
Ik kan me niet voorstellen dat die dan goedgekeurt zijn. :?

Geplaatst: 04 aug 2005, 19:43
door Dennis
Hier in Kentucky is er volgens mij geen enkele autokeuring wettelijk verordend (en dat kun je af en toe dan ook goed zien op de weg - wat een wrakken). Maar goed, ik leef dan ook in een staat die de wet ongedaan heeft gemaakt die motorrijden met een helm verplicht maakt. Jawel!

Geplaatst: 04 aug 2005, 21:12
door ANY
Ook toevallig, ik kom net terug van mijn auto te keuren. Het moet in NY iedere 2 jaar en ik kwam er achter dat die van mij in juli verlopen was. Het inspectie gedoe duurde 15 minuten en ik was $21 lichter. Waar er nu precies naar gekeken werd, geen idee, zolang ze me maar een nieuwe sticker geven. Ik ging naar een dichtbijzijnde garage, geen keten zoals Monroe, want gegarandeerd proberen ze je daar nieuwe remmen aan te smeren.
Ik ben lang geleden eens bij een andere kleine garage geweest en bekeken hoe ze de keuring deden; kijken of de lampjes het doen, 1 wiel eraf om de rem te bekijken en klaar.
Je ziet hier inderdaad nogal wat roestbakken rondrijden, maar toch minder dan in het midwesten lijkt het, met name Indiana waqar we gewoond hebben.

Geplaatst: 04 aug 2005, 21:59
door doreennicole
inderdaad staat-gebonden, maar ik denk dat je er van uit kan gaan dat die karretjes vaak zonder "APK" goedkeuring rondrijden en daaraan gerelateerd vaak ook zonder verzekering. in Washington zijn daar dus ook bepaalde wetten voor. maar ik weet uit dichtbije ervaring dat zo'n wrak gewoon gereden wordt totdat hij of uit mekaar valt of de driver aangehouden wordt.

en het is ook zo dat de kwaliteit van de keuring nogal eens kan verschillen. afhankelijk van hoe goed je een mechanic kent.

doreen