Pagina 1 van 1

Ooievaar

Geplaatst: 06 okt 2009, 00:57
door LittlePhoenix
Weet iemand of je in Amerika ook geboorte ooievaars kan kopen? M'n man vindt die Nederlandse traditie zo leuk en wil heel graag een ooievaar op de deur/raam.

Heb al een paar mensen in Nederland gemaild of ze zo'n door-het-raam ooievaar kunnen opsturen maar dat wordt erg prijzig met de verzendkosten.

Re: Ooievaar

Geplaatst: 06 okt 2009, 01:13
door Petra/VS
Hier wordt een houten ooievaar in de tuin geplaatst met een "luier" in zijn snavel met de naam, geboortedatum en gewicht van de baby erop. Kais "luier" was gewoon wit, met een roze "hoofdje" erboven uit. Saskia's wit met een roze hoofdje en roze strikje. De ooievaar huur je voor een week of zo, de luier mag je houden. Erg leuk! De onzen kwamen van Stork News. Je kunt er bij hen ook een kopen (wel wat duur).

Re: Ooievaar

Geplaatst: 06 okt 2009, 04:21
door LittlePhoenix
Die site had ik al gevonden maar ze bezorgen niet in ons stadje en kopen is inderdaad nogal duur.

Maar bedankt voor de tip!

Re: Ooievaar

Geplaatst: 08 okt 2009, 16:41
door dora
Onze locale party-winkel heeft ze te huur.

Dora

Re: Ooievaar

Geplaatst: 08 okt 2009, 16:54
door kastelke

Re: Ooievaar

Geplaatst: 08 okt 2009, 19:28
door suusja
Er bestaan ook opblaas-geboorte- ooievaars. Misschien zijn deze lichter en dus minder duur om op te sturen?

Re: Ooievaar

Geplaatst: 11 okt 2009, 01:38
door LittlePhoenix
Wij hebben jammer genoeg geen partystore hier in de stad. Moeten we voor naar de grote stad (uur rijden) en daar konden we ook niets vinden. Maar bij een online partystore heb ik wat leuke ooievaar dingen gevonden. Niet helemaal wat ik bedoel maar toch ook leuk en tenminste geen fortuin aan bezorgkosten.

Heb dus besloten dat m'n man pech heeft, geen Nederlandse ooievaar voor deze baby. We hebben net te horen gekregen dat m'n schoonmoeder ook kanker heeft en woensdag al geopereerd wordt. Tickets zijn tussen de $400 en $800 dollar dus even geen grote uitgaven meer zodat hij in noodgevallen naar huis kan vliegen.

Re: Ooievaar

Geplaatst: 11 okt 2009, 04:29
door Petra/VS
Wat een naar bericht! Sterkte daarmee. Blij, dat je toch nog een ooievaar hebt gevonden.