Pagina 1 van 1
Livestrong: gele armbandjes.
Geplaatst: 19 apr 2005, 09:36
door J.S.
Iemand een idee waar in Anaheim ik ergens de armbandjes van Livestrong (kankerfonds van Lance Armstrong) kan kopen?
Geplaatst: 19 apr 2005, 12:18
door MarHan
In Anaheim weet ik het niet maar kijk eens op Ebay of op
http://www.laf.org/
Margo
Geplaatst: 19 apr 2005, 18:48
door wendyjol
Ik heb de bandjes afgelopen zomer gezien in de sportwinkels, waar ze Nike producten verkopen.
Groeten
Wendy
Geplaatst: 19 apr 2005, 21:42
door Petra/VS
Ja, probeer het bij Foot Locker of Sports Authority, maar ze zijn heel populair, dus of ze te vinden zijn weet ik niet.
Geplaatst: 20 apr 2005, 00:28
door J.S.
Petra/VS schreef:Ja, probeer het bij Foot Locker of Sports Authority, maar ze zijn heel populair, dus of ze te vinden zijn weet ik niet.
Ik merk het! Iedereen loopt er hier mee rond! Zeker hier op het congres waar ik ben (American Association for Cancer Research).
Geplaatst: 20 apr 2005, 00:36
door J.S.
Footlocker website: We're sorry, due to the strong support, the Wear Yellow Live Strong Wristband is no longer available.
Geplaatst: 21 apr 2005, 08:52
door doreennicole
Let hierbij ook even op dat er ook andere gele bandjes in de omloop zijn, nl die voor Support Our Troops. de Yellow Ribbon is een traditioneel symbool voor het steunen van militairen die op missie zijn en die liggen dus ook op verschillende plaatsen te koop