Pagina 1 van 1

Zomervakantie minderjarige??

Geplaatst: 17 apr 2005, 14:46
door Lonnie
Hoi allemaal,

Ik wil zoooo ontzettend graag naar Amerika toe.... maar aangezien ik nog maar 16 ben is dat een probleem. Ik heb al vele opties opgezocht als eerste wilde ik graag au pair zijn maar daarvoor moet je 18 zijn en je rijbewijs hebben dat duurt voor mij veel te lang. Toen kwam de High-school aan bod maar als ik mijn havo diploma heb dan ben ik al 17 en datzelfde jaar wordt ik 18, en op de vele sites stond dat de high-school tot je`18e is!! Toen heb ik informatie gezocht over een zomerkamp waar ik als vrijwiliger zou kunnen werken...maar ook daarvoor moet je 18 zijn :? En ik zou graag iets willen doen in de zomervakantie... ik heb al gezocht of er misschien iets bestaat over een gastgezin gedurende de zomervakantie... het echte Amerikaanse leven lijden dat lijkt me helemaal fantastisch!!! Of op een boerderij werken bij je gastgezin lijkt me ook heel leuk om te doen. Weten jullie misschien of daar een organistie of een site voor is??

Alvast heel erg bedankt
Marlon

Geplaatst: 17 apr 2005, 14:55
door eaglelgae
Hey Marlon,
Ik ben op mijn 17e naar canada geweest voor een maand en heb daar op een boerderij gewoond en gewerkt van achter-achter-achter familie van mij. Ik kende ze helemaal niet, maar het was geweldig. Het is inderdaad heel moeilijk iets te doen voor je 18e. High School kan denk ik nog wel als je begint in het jaar als je nog geen 18 bent. Misschien wel als je gewoon 18 bent.
Ik zou je advieseren gewoon rond te vragen of iemand familie in amerika of canada heeft waar je een tijdje mee kunt helpen op de boerderij of met iets anders. Let erop dat je niet zwart gaat werken. Dan kun je problemen krijgen met de INS. En let er natuurlijk op dat het te vertrouwen valt.
Verder kun je natuurlijk met een reisorganisatie mee gaan op een rondreis. Maar als je echt het leven van de Amerikanen zelf mee wilt maken is dit waarschijnlijk niet wat je zoekt.

Veel succes!
Anneke

Geplaatst: 17 apr 2005, 20:02
door Lonnie
Ik ben al druk bezig.. maar tot nu toe is er nog niemand helaas :(

Geplaatst: 17 apr 2005, 20:10
door Gast
Hoi, ik snap wat een frustratie dat moet opleveren. Als ik jou was zou ik je havo afmaken en dan een semester naar Amerika gaan met EF
http://www.ef.com
Hiermee ga ik of 6 weken een talencursus/vakantie houden in Amerika of misschiens zelf 6 of 9 maanden.

Geplaatst: 17 apr 2005, 20:27
door Mark_1
hey lonnie,

Ik ga zelf dit jaar naar high school en ik wordt 30 april 18 dus als ik daar op school ga ben ik al 18.

Dus er is nog hoop voor je, maar als ik jou was zou ik me heeeel snel inschrijven aangezien de inschrijf datum al een maand is verlopen. Zelf heb ik me ook pas 4 dagen geleden aan gemeld dus ik zou maar proberen.

Een paar site's van organisatie's.

http://www.travelactive.nl

http://www.ef.nl

ww.yfu.nl

Voor de meeste geldt dat je na 1 maart 1987 moet zijn geboren en voor 1 juli 1990.

Veel succes,

Mark

Geplaatst: 18 apr 2005, 01:43
door ANY
Er zijn ook zomer programma's mogelijk, dus niet een heel jaar weg, bv. CCI; http://www.cci-exchange.com/programs_abroad.htm
Annemiek

Geplaatst: 18 apr 2005, 15:57
door Lonnie
Dank jullie wel voor de tips ..... Ik ga ze zeker gebruiken!!!