Was het een shuttle van het hotel? Dan zou ik linea recta naar de receptie zijn gelopen en mijn beklag hebben gedaan over dit feit. Ondanks het feit dat fooien algemeen geaccepteerd zijn, is het soliciten (specifiek vragen) om tips bij veel bedrijven uit den boze, en mensen een preek geven al helemaal!JetteNL schreef: We kregen zelfs een preek dat we een tip horen te geven! Dus ja ze zijn wel echt zwaar beledigd als je geen tip geeft. Geen leuke situaties dus voor volgend jaar zorg ik ervoor dat ik altijd kleingeld bij de hand heb.
Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!
fooien
Re: fooien
===== Permanent Resident since July 23, 2014 =====
Re: fooien
De meeste toeristen zijn Amerikanen. En daarbij, wat is de toeristische sector? Restaurantpersoneel?Marcopstal schreef:Ik denk dat veel Amerikanen, die uiteindelijk toch in de toeristische sector tewerkgesteld zijn, best wel weten dat de toeristen niet "echt" weten hoe het werkt.
- Baksteen666
- Amerikafan
- Berichten: 133
- Lid geworden op: 18 mar 2013, 10:09
- Aantal x V.S. bezocht: 8
- Locatie: Victoria, BC, Canada
Re: fooien
Ook een goed punt inderdaad. Het onbegrip werkt twee kanten op en dat zal zo blijven met dit systeem.dimona schreef:Maar ja, omgekeerd kun je ook redeneren dat de meeste Amerikanen geen flauw idee hebben dat het fooiensysteem buiten de landsgrenzen heel anders werkt. Ze zullen dus niet snel denken "o ja, toerist, die weet natuurlijk niet hoe het werkt" maar eerder "wat is dat voor een belachelijk lage tip, wat heb ik verkeerd gedaan?"Baksteen666 schreef:Maar ik vind het wel enigszins ver gaan om zomaar van een toerist te verwachten dat ze exact weten hoe het systeem van horeca met de daarbij horende salarissen in zijn werk gaat.
States visited: WA, ID, MT, ND, MN, WI, MI, NY, VT, NH, ME, MA, OR, CA
Re: fooien
Nee was een busje geboekt op het vliegveld in Orlando!Jrabakker schreef:Was het een shuttle van het hotel? Dan zou ik linea recta naar de receptie zijn gelopen en mijn beklag hebben gedaan over dit feit. Ondanks het feit dat fooien algemeen geaccepteerd zijn, is het soliciten (specifiek vragen) om tips bij veel bedrijven uit den boze, en mensen een preek geven al helemaal!JetteNL schreef: We kregen zelfs een preek dat we een tip horen te geven! Dus ja ze zijn wel echt zwaar beledigd als je geen tip geeft. Geen leuke situaties dus voor volgend jaar zorg ik ervoor dat ik altijd kleingeld bij de hand heb.