
In Front Royal

Wat kleur op deze berg


Nog erg groen

Zondag is de eerste sneeuw gevallen en die was hogerop nog niet gedooid











wel erg vroeg, maar dit jaar hadden we op 16 en 18 oktober sneeuw in Boston - geen enorme lading, maar er lag toch een wit laagje. Gelukkig zaten wij in de Caribbeannieuwenoord schreef:Wij hadden in 2007 prachtig weer!
Het kan duidelijk verkeren: wij hadden destijds in het Columbus Day weekend zo'n 28 graden in Bostondutchie_in_boston schreef:wel erg vroeg, maar dit jaar hadden we op 16 en 18 oktober sneeuw in Boston - geen enorme lading, maar er lag toch een wit laagje. Gelukkig zaten wij in de Caribbeannieuwenoord schreef:Wij hadden in 2007 prachtig weer!.
Fijn om te horen Petra! Ik weet nog dat we vorig jaar op 14 en 17 oktober bij jullie waren en nog heerlijk buiten op het deck hebben gezeten. Trouwens, mijn foto's van Great Falls en Washington DC tonen ook korte mouwenPetra/VS schreef:Dat gaat echt wel lukken, hoor. Het koude weer van afgelopen weekend is eerder uitzondering, dan regel in oktober
















In Amerika is inderdaad juist ook het Zuiden beroemd om de herfstkleuren. De Smoky Mountains/Zuidelijke Appalachians staan daar al decennia om bekend. Wij gaan komend weekend naar de bergen van Noord-Georgia, dat is altijd schitterend. Het is heel heuvelachtig en de kleuren beginnen nu echt te komen. En dat op maar een uurtje rijden van Atlanta!Petra/VS schreef:Mensen denken bij herfstkleuren al gauw aan het noordoosten vooral, maar ook verder naar het zuiden is het schitterend mooi.