Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Melk & pampers voor 18 maandertje

Algemene discussie over alles wat met de Verenigde Staten te maken heeft.
Plaats reactie
USFun
Amerika-ontdekker
Berichten: 14
Lid geworden op: 30 mei 2008, 13:44

Melk & pampers voor 18 maandertje

Bericht door USFun »

Hoi,

Wij vertrekken volgende week op vakantie naar Amerika.

Nu twijfel ik erover of ik babyprodukten moet meenemen.

Ik heb al ontdekt dat dezelfde pampers verkrijgbaar zijn als in België, dus die zal ik daar al zeker aankopen.

Maar weet er iemand of je in Amerika ook groeimelk hebt ? Dit is de kant & klare melk voor kindjes vanaf +/- 12 maanden.

PG
Gebruikersavatar
Petra/VS
Medebeheerder
Berichten: 18900
Lid geworden op: 07 sep 2003, 15:10
Locatie: Washington DC metro
Contacteer:

Re: Melk & pampers voor 18 maandertje

Bericht door Petra/VS »

Ja, hoor, die is er. Onder anderen Carnation Follow Up milk.
Boek hier uw Nederlandstalige rondleidingen in en rond Washington DC
Dagboek over ons leven in de VS(reisverslagen rechtse kolom)
"Heaven and Earth never agreed to frame a better place for man's habitation than Virginia"~Capt. John Smith
LittlePhoenix
Amerika-expert
Berichten: 2514
Lid geworden op: 11 apr 2008, 07:27
Locatie: Texas

Re: Melk & pampers voor 18 maandertje

Bericht door LittlePhoenix »

Babyproducten zijn hier heel makkelijk te vinden. Vergeleken met Nederland vind ik dat er hier meer keus is.

Pampers kunnen trouwens wel een beetje verschillen per land. Net als Huggies. Weet nog dat we jaaaaaren geleden hier luiers kochten voor onze dochter en die waren net een beetje anders dan wat we in Nederland gewend waren.

Zoonlief van 25 maanden draagt al bijna z'n hele leven Luv luiers en die werken veel beter dan Pampers en zijn een stuk goedkoper. Maar goed, dat moet je gewoon uitproberen als je hier bent.

Melk is ook geen probleem. Je hebt kant en klaar of poeder en ook nog vloeibaar dat met water gemengd moet worden.
Similac, Enfamil en Nestlee zijn bekende merken.

Potjes eten heb je hier ook heel veel en allerlei soorten. Gewoon, vegetarisch, biologisch...ik heb zelfs kosher babyeten gezien. Nog geen hallal gezien maar dat zal ook wel ergens te krijgen zijn.
USFun
Amerika-ontdekker
Berichten: 14
Lid geworden op: 30 mei 2008, 13:44

Re: Melk & pampers voor 18 maandertje

Bericht door USFun »

Bedankt voor jullie reacties.

Ik vind het zo gek om alles mee te nemen op vakantie en zo te lezen gaat ons zoontje geen honger leiden ... oef.

Waarschijnlijk ligt de prijs ook nog een stuk lager dan in België, want hier zijn de pamers sowieso al duurder dan in de buurlanden.
Gebruikersavatar
ned in MO
Amerika-expert
Berichten: 6813
Lid geworden op: 02 jan 2007, 18:16
Locatie: Bradenton, FL
Contacteer:

Re: Melk & pampers voor 18 maandertje

Bericht door ned in MO »

He laat die mensen nou in de waan dat we in een derde wereld land wonen :lol:
USFun
Amerika-ontdekker
Berichten: 14
Lid geworden op: 30 mei 2008, 13:44

Re: Melk & pampers voor 18 maandertje

Bericht door USFun »

Hoi ned in MO,

Gezien we voor de 10de maal naar Amerika komen weten we wel beter, maar met een zoontje van 18 maanden ben je graag een beetje zeker van bepaalde zaken.
Gebruikersavatar
butterfly
Amerika-expert
Berichten: 1525
Lid geworden op: 23 okt 2007, 22:24
Aantal x V.S. bezocht: 10
Locatie: Noord-Holland

Re: Melk & pampers voor 18 maandertje

Bericht door butterfly »

Maar een kind van 18 maanden mag toch ook inmiddels gewone melk? Wij gaven tot 1 jaar babyvoeding, maar later werd het aanbevolen tot 18 maanden, is die leeftijd inmiddels nóg verder opgeschroefd?
Wij hebben voor onze baby ( toen 8 mnd) wel de flesvoeding van thuis meegenomen, omdat wisseling van babyvoeding soms darmklachten kon geven. Maar onze baby was dan ook veel kleiner, ik denk dat dat voor een kind van anderhalf minder uitmaakt van welk merk het is.( ik bedoel: die darmpjes zijn al veel verder ontwikkeld)

Groeten, Ilse
USFun
Amerika-ontdekker
Berichten: 14
Lid geworden op: 30 mei 2008, 13:44

Re: Melk & pampers voor 18 maandertje

Bericht door USFun »

Butterfly,

Onze kinderarts raadt voorlopig volle melk af, dus vermijden we dit nog wat. Als het echt niet anders kan, zal dit voor 2 weekjes geen probleem zijn, maar zo te lezen zal het geen probleem zijn groeimelk (of gelijkaardig) te vinden.

Ik ben ook niet merkgebonden, dus ik zie ter plaatse wel en test wel even welke groeimelk in de smaak valt. Hij is nog zot van zijn flesje 's morgens en 's avonds en dus wil ik hem dit tijdens de vakantie niet onthouden.

Ons zoontje eet al goed mee met ons, dus dat zal ook geen probleem zijn.
LittlePhoenix
Amerika-expert
Berichten: 2514
Lid geworden op: 11 apr 2008, 07:27
Locatie: Texas

Re: Melk & pampers voor 18 maandertje

Bericht door LittlePhoenix »

Heeft jullie zoontje problemen dat hij nog zo lang aan de opvolgmelk moet van de kinderarts?

Onze zoon is 25 maanden en met 12 maanden zijn we in overleg met de kinderarts heel langzaam met gewone melk begonnen.
Moesten we voorzichtig mee zijn i.v.m. zware allergien aan vader's kant maar het lijkt erop dat zoonlief gewoon alles kan eten en drinken zonder problemen.

Nog een tip over reizen met kleintjes: zorg dat je Pedialyte of zoiets bij je hebt. In Nederland heet dat geloof ik OSR?
Da's voor als ze veel moeten overgeven of diaree krijgen. Helpt tegen uitdrogen, een soort powerdrink.

Ons manneke is met 17 maanden ontzettend ziek geworden toen we in Texas waren. Was eng, we zaten een heel eind van de bewoonde wereld af en m'n arme kleine man werd steeds stiller.
We hebben hem toen Pedialyte gegeven op weg naar de eerste hulp en daar knapte hij zo van op dat we de eerste hulp maar hebben laten zitten.
Hij is toen ruim een kilo kwijtgeraakt, dat gaat echt supersnel bij kleintjes!
USFun
Amerika-ontdekker
Berichten: 14
Lid geworden op: 30 mei 2008, 13:44

Re: Melk & pampers voor 18 maandertje

Bericht door USFun »

De papa is allergisch tegen een aantal zaken, dus zijn we voorzichtig ... in groeimelk zitten toch wat extras in, dus kwaad kan het zeker niet. 't Zou ook wat helpen om een betere weerstand te hebben in het algemeen en gezien hij naar de opvang gaat is dat geen overbodige luxe.

In België is dit ORS. Gelukkig hebben we het nog nooit nodig gehad, maar e hebben dit steeds op zak.
Plaats reactie
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer