Pagina 1 van 1

Euro vs. Dollar naar laagste niveau in 8 maanden

Geplaatst: 03 okt 2011, 12:23
door DVDGuy
De euro is maandag gedaald naar het laagste niveau ten opzichte van de dollar sinds januari 2011.
Door stijgende zorgen over een mogelijk Grieks bankroet zakte de koers van de euro naar 1,331 dollar in de Aziatische handel.

Re: Euro vs. Dollar naar laagste niveau in 8 maanden

Geplaatst: 03 okt 2011, 14:04
door Mrs.Bean
Alle is relatief blijkt maar weer, want met dat bedrag zouden we heel blij geweest zijn vorig jaar mei/juni :wink:

Re: Euro vs. Dollar naar laagste niveau in 8 maanden

Geplaatst: 03 okt 2011, 14:23
door Nici
Daar ben ik het helemaal mee eens Thuul! Volgens mij stond hij tijdens onze vakantie in juni 2010 op 1,24 tot 1,27.

Nici

Re: Euro vs. Dollar naar laagste niveau in 8 maanden

Geplaatst: 03 okt 2011, 16:19
door annick&erwin
Sommige collega's op het werk van mijn man zeggen hem dat we eigenlijk nu al dollars zouden moeten kopen. Wij kennen daar zelf echt niks van en duurt nog 11 maanden voor we vertrekken. Kunnen jullie mij daar eens wat uitleg over geven?

Ik was eigenlijk ook niet van plan veel cash geld mee te nemen van hier omdat ik bang ben om het te verliezen op welke manier dan ook.

Re: Euro vs. Dollar naar laagste niveau in 8 maanden

Geplaatst: 03 okt 2011, 17:42
door Mrs.Bean
onze ervaring is inmiddels dat die koers binnen een half jaar ontzettend kan wisselen. wij waren er in het najaar van 2009 en hadden toen een hele leuke koers. Mei daarop volgend was dus inderdaad een ramp, stond zelfs op een zeker moment rond 1,22 geloof ik. En nog geen paar maanden later was het weer een stuk beter. dus om nu al te gaan kopen ? wij hebben daar wel op een zeker moment alle creditkaarten in de strijd gegooid en geld getrokken om nog slechter voor te zijn en dat is gelukt. :D

viewtopic.php?f=3&t=14619&hilit=dollar+koers&start=540

Re: Euro vs. Dollar naar laagste niveau in 8 maanden

Geplaatst: 04 okt 2011, 20:25
door LeonU
Koersen zijn altijd volatiel en de euro/dollar helemaal. Alleen met de aankomende griekse default denk ik dat de euro
de komende maanden zal blijven dalen. De politiek in de euro landen zijn er nog heel erg onduidelijk
over en beslissingen slepen en slepen voort wat voor een negatieve invloed zorgt op de valuta markten.

Ik zelf neem nu een iets groter bedrag op :) maar voor een termijn over 11 maanden zou ik toch nog wachten!

Re: Euro vs. Dollar naar laagste niveau in 8 maanden

Geplaatst: 05 okt 2011, 19:57
door sifaka
Ben ik 10 maanden bezig met het voorbereiden van de reis... staat de euro er net nu ik ga zo dramatisch voor :P Shit happens :D Zal mijn vakantie iig niet minder leuk maken, alleen NOG duurder :P