Pagina 1 van 1
Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 29 mei 2016, 14:26
door Lennartc
Goedemorgen,
volgens jaar gaan mijn vriendin en ik trouwen waarbij we aansluitend naar Hawaii willen gaan (Mei 2017)
Nu hebben we 3 eilanden( Oahu, Maui en hawaii) op het oog en ongeveer 3 weken de tijd hiervoor. Eventueel willen we op de terugweg nog enkele dagen naar Chicago.
Nu zijn er in mijn optiek 2 manieren op dit te doen:
1: een retourtje Amsterdam - Honolulu waarbij er dan met overstap op Chicago (via United/Lufthansa). En dan met een lokale maatschappij de diverse eilanden te boeken.
2: Alle eilanden in 1 boeking doen via 1 airline, bijv. United.
Ik heb het idee dat optie 1 verreweg het goedkoopst is aangezien een retourtje Honolulu voor ongeveer 1100 euro PP te doen is, en via de lokale maatschappij kom ik op ongeveer 300 euro PP erbij.
Als ik ditzelfde doe via 1 airline (heb gekeken bij United) dan kom ik op zo;n 3000 euro PP uit.
Is dit ook de ervaring bij de reizigers die dit reeds gedaan hebben?
Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 29 mei 2016, 15:10
door mtl
Mijn ervaring is dat je vooral flink moet rekenen om te kijken wat het meeste voordeel oplevert. De ene keer is alles in één keer boeken voordelig en de andere keer is binnenlandse vluchten los boeken weer voordelig. Gewoon voor jezelf uitrekenen wat het beste is.
Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 29 mei 2016, 22:48
door Stan.Gobien
De inter-eiland vluchten worden zelden met andere maatschappijen in codeshare aangeboden, mijn ervaring is dat je die beter apart boekt.
Wij boeketen een vlucht (United) die toekwam op Kona (Hawaii) en terugvlucht ging vanaf Honululu (Oahu) die inter eiland vluchten deden we met Hawaian Airlines.
Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 30 mei 2016, 13:09
door Alwayshappy
Wij hebben ook de vluchten op Hawaii zelf los geboekt van de NL-USA tickets. Goedkoper en sowieso moeilijker te vinden, zoals al benoemd. Veel plezier met het voorbereiden.
Hele kleine tip btw: Big Island vonden wij zelf enorm tegenvallen, Kauai was dan wel weer helemaal fantastisch! Oahu en Maui waren allebei ook super gaaf!
Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 30 mei 2016, 18:38
door Stan.Gobien
Big Island heeft nochtans het Volcanoes NP en wij konden destijds wandelen met een gids naar actieve lavastromen. Kauai is wel adembenemend, dat is waar.

Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 30 mei 2016, 18:40
door Bravy
Voor vluchten tussen de eilanden kun je kijken bij Hawaiian Airlines. Die vliegen bijna ieder uur wel een keertje.
Voor een retourtje Hawaï kun je ook kiezen voor "Terug van andere bestemming" (zo heet dat bij Vliegtickets.nl). Dan hoef je niet eerst terug naar de aankomstluchthaven, maar kun je dus bv. aankomen op Oahu, en huiswaarts gaan vanaf Big Island. Heb je maar 2 lokale vluchten.
Smaken verschillen natuurlijk, maar als het gaat om natuurschoon, dan vinden wij Big Island mooier dan Oahu.....
Maar Oahu heeft ook zijn charme. Wordt moeilijk kiezen

Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 10 jun 2016, 08:10
door Lennartc
bedankt voor de tips allemaal.
Inmiddels wel gezien dat met United naar 1 van de eilanden , tussen de eilanden met Hawaiian en verder weer met United de goedkoopste optie is. Nu nog eens uitzoeken of Chicago een optie is middels een stopover.
Verder nog tips over een van de eilanden? Oahu, Maui en hawaii)
Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 10 jun 2016, 09:35
door Bravy
Tips? Zat!
Check anders ons reisverslag van vorig jaar (en dat van andere forumleden). Is even lezen, maar dat geeft je een goede indruk. Als je dan nog specifieke vragen hebt kunnen we je verder helpen.
Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 11 jun 2016, 22:30
door M & M
Oahu:
-Waikiki: omdat je er geweest moet zijn, maar wij vonden het wel erg druk op een smal strand.
-North Shore: Waimea Beach (ook voor de zonsondergang), schaafijs bij Matsumoto in Haleiwa, snorkelen bij Shark's Cove.
-Oostkant: Lanikai beach, Waimalano beach, Pali Lookout, de H3 is de scenic highway. De Japanse tempel (Byodo-In Temple) vonden wij niet veel.
-Zuidoosten: Hanauma Bay. Diamondshead: de trail naar boven naar de kraterrand geeft je perfect uitzicht op Waikiki en Honolulu.
-Pearl Habor.
Big Island:
-Noorden: Waipo Valley. De overlook is zeker de moeite waard, maar de trail schijnt ook erg mooi te zijn, al konden wij die niet lopen.
-Hilo-kant: Akaka falls. Kehena Beach, zwart zandstrand, clothing optional (hippy-ish), wel even weten hoe te vinden en naar beneden te klimmen.
-Zuiden: Punaluu Beach heeft ook zwart strand, maar wij vonden Kehena mooier. Papakolea Green Sand Beach: veel mensen zijn er helemaal weg van, wij vonden het zand nou niet echt heel groen.
-Kona-kant: Hapuna Beach, Magic white sands beach.
-Mauna Kea: als je een 4x4 hebt, kan je naar de top voor de zonsondergang (mag overigens absoluut niet van de rentals), na zonsondergang stargazing bij het vistor's centre.
Volcanoes: trek hier een middag en deel van de avond voor uit: Kilauea Iki Trail en als het donker wordt/is bij het Jaggar Museum naar de gloeiende Halemaumau Crater kijken.
Maui niet geweest.
Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 12 jun 2016, 21:12
door Stan.Gobien
Je hebt geen 4x4 nodig voor de top van Mauna Kea, al zeggen ze liefst wel. Wij deden het gewoon met een SUV zonder 4wd, is wel een bochtige steile gravel road. En ja het mag niet van de rental maatschappij, enkel tot het visitor center mag het.
Volcanoes kan zeker meer tijd krijgen als je ook nog de Chain of Craters road afrijdt en stops maakt.
Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 21 jun 2016, 09:15
door Lennartc
Inmiddels wat meer verdiept in de diverse eilanden. En we zijn voornemens om O'Ahu over te slaan en naar Kauai te gaan.
aangezien wij meer natuurliefhebbers zijn, en honolulu ons niet echt aanspreekt.
En 4 eilanden lijkt me wel wat veel....of mis ik dan echt iets spectaculairs ?
Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 21 jun 2016, 17:59
door M & M
Vier eilanden in drie weken is inderdaad te veel. Elk eiland heeft zijn eigen charmes, maar onze voorkeur zou ook uitgaan naar Kauai. Hoewel dat natuurlijk persoonlijk blijft.
Oahu heeft veel te bieden, ook natuur en de meer rustige North Shore als tegenhanger voor Honolulu. Maar vooral Honolulu en Pearl Harbour maken Oahu uniek. En de metershoge golven aan de North Shore-stranden, maar zijn er niet in mei.
De Na Pali Coast en de Waimea Canyon maken Kauai weer uniek. Dat lijkt meer in jullie straatje te passen. Sowieso is Kauai op alle fronten een heel mooi eiland met de mooiste natuur die wij op Hawaii hebben gezien.
Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 21 jun 2016, 18:53
door Bravy
Ook al zou je een maand op een eiland blijven, dan zal je je nog niet vervelen
3 eilanden in 3 weken maakt het iets rustiger (scheelt een reisdag), maar uiteraard sla je dan mooie dingen over op het 4e eiland. Keuzes..... Heb je wel een reden om nog eens terug te keren
Gaat het jullie om de natuur, dan vind ik (persoonlijk) Oahu de minste van de 4, als zou ik het absoluut geen straf vinden daar heen te moeten.....
Wellicht kun je een dag of 2 in Honolulu plakken aan de heen- of terugreis?
Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 23 jun 2016, 07:12
door Stan.Gobien
4 eilanden in 3 weken is zeker doenbaar. Hangt er van af van jullie als je liever een relaxed tijdschema hanteert of graag veel in korte tijd doet.
Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 19 aug 2016, 12:36
door Lennartc
Inmiddels zijn de vliegtickets geboekt. Mooie deal met Lufthansa/United. Op de terugweg zijn we nog enkele dagen in NYC.
We bezoeken nu Kauai en Big Island.
De overige eilanden komen een andere keer (mooie excuus om nog eens te gaan).
Iemand tips voor een mooi (en nog enigzins betaalbaar) hotel op Kauai ?
het eiland lijkt me niet groot, maar om s'avonds op loopafstand met te kunnen doen lijkt poipu het leukst?
Princeville lijkt ook leuk, maar de prijzen van de resorts daar zijn minder aantrekkelijk.
Op Big Island gaan we in ieder geval 2 nachten in het Volcano House verblijven. Overige tips aanbevolen !
Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 22 aug 2016, 14:55
door Lennartc
Voorlopige planning:
1: Amsterdam - Frankfurt - Los Angeles - Lihue
2 kauai Stranddag
3 kauai Waimae / Koke`e State Park
4 kauai Na Pali Coast boottour
5 kauai Eiland tour
6 kauai - Big Island Mauna Kea Summit
7 Big Island Volcano's
8 Big Island Volcano's
9 Big Island Eiland tour Zuid
10 Big Island Eiland tour Noord
11 Big Island Stranddag
12 Big Island Stranddag
Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 26 sep 2016, 21:03
door Maartje1989
Wij gaan ook in mei 2017 op huwelijksreis naar Hawaii! We zijn hier flink aan het lezen en proberen keuzes te maken.
Wij hebben tickets geboekt via google.com/flights Mijn vriend heeft gezocht tot hij de goedkoopste tickets kon vinden (wij waren 840 pp kwijt). Wij vliegen van Amsterdam naar Kopenhagen en komen aan op Honolulu, zelfde reis terug. De binnenlandse vluchten volgen nog.
Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 26 sep 2016, 21:30
door vinceG
Wat leuk! Jullie zullen het vast mooi hebben!
Maar via google kan je geen vluchten boeken, alleen zoeken en dan ga je uiteindelijk door naar een boekingssite.
Vliegen jullie direct van kopenhagen door naar Honolulu of hebben jullie nog een aantal overstapmomenten?
Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 29 dec 2016, 13:06
door Lennartc
inmiddels de binnenlandse vlucht geboekt bij hawaiian. Hotel op Kauai ook geboekt maar op Big island nog niet.
De prijzen zijn echt enorm en dan de resortfee's er nog bij.
Nu heb ik Hapuna Beach Prince Hotel op t oog , iemand hier geweest ?
Mocht je andere suggesties hebben dan hoor ik dat graag.
Re: Honeymoon naar Hawaii
Geplaatst: 11 jan 2017, 12:00
door Hans B
Big Island is best wel groot, zeker groter dan je denkt.
Wij waren er 4 dagen en hadden tijd te kort, lang niet alles gezien vanwege de afstanden.
Indien je er een week zit, 2 aparte overnachtingslokaties nemen (N-Z of O-W).