Pagina 1 van 1
Rond Lake Michigan
Geplaatst: 18 nov 2008, 22:36
door Caroline4
Hallo Allemaal
Wij gaan aanstaand weekend weg voor een week naar Amerika.
We willen daar beginnen in Chicago en dan rond Lake Michigan gaan reizen.
Het plan is om via de westkust een stuk omhoog te gaan. De plannen staan nog niet helemaal vast.
Dus heeft er iemand nog tips en suggesties wat daar de moeite waard is om te zien? En wat zouden we niet mogen missen?
Of wat er is nog meer in de buurt te zien in een week?
Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen. Alvast bedankt!
Re: Rond Lake Michigan
Geplaatst: 18 nov 2008, 23:18
door Petra/VS
Milwaukee is een leuke stad en je kunt er de Miller Brouwerij bezoeken.
Re: Rond Lake Michigan
Geplaatst: 18 nov 2008, 23:23
door kastelke
In Michigan City, Indiana (goh, hoe lang was het ook al weer, 1,5 uurtje rijden van Chicago denk ik) heb je een Premium Outlet shopping center (Lighthouse Center) die ik altijd leuk vind.
http://www.premiumoutlets.com/outlets/outlet.asp?id=18
's Avonds naar het lake wandelen, aan het lighthouse, en als de zon ondergaat kijk je naar links = Chicago. Je ziet dan in de verte de lichtjes. En als het helder weer is zie je ook de Chicago Skyline!
Dan kan je bv. ook de Indiana Dunes bezoeken:
http://www.nps.gov/indu/
Re: Rond Lake Michigan
Geplaatst: 19 nov 2008, 00:09
door Petra/VS
Bereid je trouwens wel voor op erg koude temperaturen en wellicht ook sneeuw. Als de huidige weertrend althans doorzet.
Re: Rond Lake Michigan
Geplaatst: 19 nov 2008, 21:28
door Caroline4
Bedankt voor de reacties!
Mochten jullie nog meer weten, dan hoor ik het graag.
Re: Rond Lake Michigan
Geplaatst: 21 nov 2008, 13:51
door emulder
Afgelopen zomer zijn we ook langs de westkust omhoog gegaan. Erg leuk vonden wij plaatsen als Grand Haven, verder naar het noorden Frankfort en daarboven de Sleeping Bear Dunes (buggy ride maken) , Traverse City, Petoskey. Dan is het gebied rond de brug naar het noorden mooi. En als je tijd hebt, is een dagtocht naar Mackinac Island ook een aanrader. Aan de overkant van de brug heb je de Upper Falls en Lower Falls. (watervallen, zoals de naam al zegt, lang niet zo groot als de Niagara, maar wel mooi om te zien.) Dat is op weg naar Whitefish Point. Veel plezier.
Re: Rond Lake Michigan
Geplaatst: 21 nov 2008, 15:52
door Clint
Handig om erbij te vermelden dat de plaatsen van emulder allemaal in Michigan zijn

Mijn toevoeging aan dat lijstje is: Holland en Saugatuck
Re: Rond Lake Michigan
Geplaatst: 21 nov 2008, 22:29
door emulder
Clint, je mag er toch vanuit gaan, dat mensen zelf ook nog wel even op de kaart kijken.

Handig om hier
www.happymappy.com ook nog eens te vermelden. Wij hebben er veel plezier van gehad. Ook van onze TomTom trouwens. (hotels, benzinepompen enz)